Leňulaaa Leňulaaa komentáře u knih

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha se mi líbila, sedí mi styl psaní autorky. Myslela jsem si, že jsem vše odhadla a v poklidu knihu dočtu, ale opravdový konec mě velmi překvapil.
Líbí se mi to, že kniha není vyloženě hrůzostrašný thriller, ale je napínavá a má náležitosti thrilleru.

05.04.2018 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Na začátku knihy jsem se nedokázala vyznat v tolika postavách, ale postupně se to ujasnilo. Samotná zápletka byla zajímavá! Četla jsem s napětím abych tu záhadu rozluštila. Autorka má lepší knihy, ale i horší. Pro mě to byla příjemná oddechovka.

09.03.2018 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Děj byl napínavý, kniha se četla úplně sama. Líbilo se mi, že kapitoly nebyly dlouhé. Celkově bych knihu doporučila spíše čtenářům, kteří s tímto žánrem teprve začínají.

06.02.2018 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Oba příběhy byli zajímavé a poutavé. Víc mě zaujal starší příběh. Chvílemi se mi kniha zdála hrozně zdlouhavá, naopak konec byl uspěchaný. Vesměs jsem celou dobu nevěděla jaký význam mají “vzkazy” na začátku kapitoly - vše bylo vysvětleno až v poděkování.

31.12.2017 4 z 5

Všechno nebo nic (I+II) Všechno nebo nic (I+II) Eva Urbaníková

Viděla jsem film, četla jsem knihu z obou děl jsem nadšena! Ikdyž se od sebe velmi liší. Kniha mě bavila, četla se jedním dechem. Jediná věc která by me zajiamala je to jak to s Jakubem ukončí, ale chápu, že i tento konec měl svůj význam, někdy byly příliš zdlouhavé pocity hlavní hrdinky.
Knihu rozhodně doporučuji jako oddechové čtení.

09.11.2017

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Tato kniha mě naprosto pohltila. Četla jsem ji jen dva dny a hltala jsem každé slovo. V pozornosti mě udržovalo to, že se kapitoly střídaly.
Opravdu knihu mužů doporučit. Byla skvělá!

26.10.2017 5 z 5

Calendar Girl 3: Červenec, srpen, září Calendar Girl 3: Červenec, srpen, září Audrey Carlan

Souhlasím s ostatními recenzemi zatím nejlepší díl!
Děj byl zajímavý a netočil se jen kolem sexu, občas se trosku táhl.
Nelíbilo se mi jak Mia lehce podléhala svému “bývalému” když tolik miluje Wese, jinak opravdu moc povedený díl.

24.10.2017 4 z 5

Nechápej mě špatně Nechápej mě špatně Marianne Kavanagh

Takže kniha se mi docela líbila. Hrozně jsem se na ni těšila a nakonec jsem měla problém s dočtením. Děj byl poměrně zajímavý jen mi vadilo, že když jsem konečně začala chápat kapitolu (o koho v ni jde a o co) tak většinou skončila a začala jiná, která byla absolutně o něčem jiném.

11.10.2017 3 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Druhy díl se mi líbil víc než první. Mia strka do všeho nos čímž se seznamujeme s novými příběhy a je to rozhodne lepší než když se dej odehrává jen s opakováním toho co ji kdo děla. Poslední měsíc byl zajímavý mohlo to být jen trochu víc rozvinuto. Jsem zvědavá na třetí díl.

18.09.2017 3 z 5

Zahradnictví Zahradnictví Petr Jarchovský

Kniha byla moc hezká. První díl nebyl až tak zaživny, zklamal mě trochu konec, ale byl fajn. Druhy mě bavil hodně a třetí byl dle mého hodnocení nejlepší!

11.09.2017 5 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Moc krásná kniha! Jsem opravdu nadšena. Bála jsem se téhle knihy pro její tloušťku, ale opravdu mě nezklamala. Mužů jen doporučit!

08.09.2017 5 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Kniha se mi moc líbila, bylo to příjemné čtení. Četla se velmi rychle je hezky napsána. Akorát se mi nelíbil konec děje čekala jsem ze bude víc rozvinuto "jak to vlastně dopadne" ale v dalších recenzích jsem se docetla ze je další díl tak se to dozvím asi tam. Určitě doporučuji.

05.08.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Skvělá kniha! Konec byl překvapující, líbí se mi styl psaní autorky.

26.07.2017 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

No, kniha nebyla nejhorší, ale podruhé bych ji nečetla. Měla jsem docela problém ji dočíst.

22.05.2017 1 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Musím říct, že recenze mě od knihy odrazovaly, ale nakonec jsem byla mile překvapena. Kniha mě bavila a velmi dobře se četla dokonce mi bylo líto, že už jsem na konci. Autorka mě zaujala takže už se těším na její další knihy.

16.05.2017 4 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Krasne pokračování, moc se mi líbilo, ze se skoro cely příběh točil kolem jedné paničky a mohli jsme sledovat její životní osudy. Konec byl taky moc hezky, docela oceňuji ze se autor nerozhodl psát další pokračování, myslím ze už by to bylo omylani. Super kniha :) doporučuji

05.05.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Moc krásná kniha, která se čte jedním dechem. Vřele mohu doporučit! :)

20.04.2017 5 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Příběh byl zajímavý, ale měla jsem problém se zorientovat. Vyprávění bylo celkově uspěchané některé části tam nemusely být jiné bych potřebovala víc rozvinout. Konec byl smutný a docela předvídatelný. Nemůžu říct ze se mi příběh nelíbil,byl skvělý, ale nebylo to, to co jsem očekávala.

12.04.2017 3 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Kniha byla celkem dobrá, romantické čtení kde se manžel snaží získat zpět city své ženy. Konec byl překvapivý, líbilo se mi, že v celé knize byl zapojen Noah (zápisník jedné lásky) ale rozhodně nemohu říct, že by mi kniha vyrazila dech. Příjemné čtení, ale Sparks má lepší knihy.

31.03.2017 3 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Další z krásných knih od Sparkse :) Kniha byla krátká tudiž se četla rychle. Jediná chyba byla že jsem nejprve viděla film a ten mě hodně při čtení ovlivňoval.

08.03.2017 4 z 5