lenochod6 lenochod6 komentáře u knih

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Tahle kniha mě překvapila, čekala jsem obvyklý romantický průběh, který tam částečně byl, ale ty dialogy a komentáře byly skvělé. Moc jsem si to užil a ani se mi nechtělo přeskakovat některé odstavce jak u jiných knih tohoto žánru, kde už vím, které části se mi líbí a které vynechám.
Takže rozhodně doporučuji pro nadšence do romantiky. Jedna z knih, co vyčnívá v tomhle směru.

11.04.2018 5 z 5

Zrzka všem učaruje Zrzka všem učaruje Alice Clayton

Asi nejlepší díl :) nevím, pěkně se to dalo všechno dohromady a bavilo mě to.

11.04.2018 4 z 5

Domov pro kovboje Domov pro kovboje Tina Caspari

Vím, že jsem celou sérii jako malá zbožňovala :) takže pro holky jenom doporučuji, skvělé čtení :).

01.04.2018 4 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Bylo to takové nemastné, neslané. Tyhle typy knih mají vždy podobné zápletky, odlišují se pouze v okolnostech a ve stylu, v jakém jsou napsané a zrovna tenhle styl mi nevyhovoval. Nebylo to nijak napínavé, nijak propracované, vůbec nevíte, kde se ta láska vzala, máte pocit, že vztah je založen na vodě. Čekala jsem od toho více, když byl takový nadějný začátek.

01.04.2018 2 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

U první půlky knihy jsem se nudila, což bylo přesně naopak jak v prvním díle, ale konec byl super. Jinak v rámci románů pro ženy taková normálka.

23.03.2018 4 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Jako super, ale pro mě nejslabší příběh ze série, ale jsem ráda, že tu sérii mám přečtenou celou. V této knize už tolik nepotkáte ty staré známé, jak bych chtěla. A hodně věcí jsem přeskakovala a to asi vypovídá o něčem, ale jako dokončení příběhu to stojí za to přečíst, ale k této knize už bych se nevracela.

05.03.2018 3 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Kupodivu bych řekla, že tenhle díl se mi líbil moc hodně :). Miluji ty vztahy, co mají různě mezi sebou. První díl se mi četl nejhůř, ale pak už to bylo jenom lepší a lepší...

03.03.2018 4 z 5

Cizí slovo láska Cizí slovo láska Erin McCahanová

Tahle kniha mě hodně překvapila :) Není černobílá, zápletka je skvělá, postavy jsou úžasné, ale chovají se přirozeně. Není to jak ve většině romantických knihách, kde jsou ti dobří a zlí, ale prostě každý má své klady a zápory a autorka to krásně a čtivou formou popisuje, jak se dané postavy vyvíjejí.
Rozhodně doporučuji.

27.02.2018 4 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Zajímavý námět, ale trochu mi trvalo než jsem se do toho dostala a než mi hlavní postava začala být trochu sympatická. Konec mohl být víc rozveden, ale v podstatě jsem ráda, že jsem tuto knihu měla možnost přečíst, i kdyby snesla pár vylepšení.

26.02.2018 3 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Slabší díl oproti prvnímu, ale dalo se to číst. Hrdinové sice byli super, ale ten příběh byl trochu neuvěřitelný a zamotaný. Líbilo by se mi, kdyby Petr a Gina byli hlavní hrdinové a Alexander s Isobel ten druhý. Ale stále by se to dalo označit jako dobrá kniha.

22.02.2018 4 z 5

Podle pravidel Podle pravidel Joanna Bolouri

Tahle knížka vypadala na jednotvárný příběh, který si ráda přečtu a zase zapomenu. Kupodivu mě to hodně překvapilo. Styl psaní mi sedl a zápletka byla též dobrá, i když asi odhadnutelná, tak knihu bych si klidně přečetla znova.

19.02.2018 4 z 5

Tereza, terč pomsty Tereza, terč pomsty Věra Řeháčková

Jedna z nejzajímavějších knížek od Řeháčkové, mě se moc líbila a zajímavá zápletka.

19.02.2018 5 z 5

Sbalit kluka za každou cenu Sbalit kluka za každou cenu Věra Řeháčková

SPOILER:
Kniha se dala, sice se tam některé myšlenky hodně opakovaly dokola, ale dalo se to, ale ten konec mě naštval, takhle to přece nemá končit, tohle by prostě neudělala... asi tak nemám ráda knížky se špatným koncem a prakticky jsme se ani nedozvěděli jak to dopadlo s jejím vztahem k rodičům a k babičce a k tetě.

19.02.2018 2 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Strašně se mi líbí její styl psaní, je takový vyvážený, od všeho trochu, od romantiky, humoru, přátel, rodiny :) .
Krásný příběh, zajímavá zápletka, konec asi nijak překvapivý, ale proto tenhle styl samozřejmě nečtu.
Náhradní kluk mě asi uhranul ještě více, ale i z téhle knihy jsem nadšená.

02.11.2017 4 z 5

Krásky v nesnázích Krásky v nesnázích Jen Calonita

Je to super! Doporučuji pro ty, co mají rádi dobrou četbu a tento romantický styl. Přesně moje gusto :).

K tomu otevřenému konci, řekla bych, že by to mělo pokračovat, protože mi vždy přišlo, že tahle autorka to ukončila, pokud to nemělo mít pokračování, takže jen musíme být trpěliví.

Update:
Tak jsem v aj přečetla třetí díl no a těším se až
vyjde v čr aneb už ten konec dává smysl.

01.11.2017 4 z 5

Nechápej mě špatně Nechápej mě špatně Marianne Kavanagh

Super nápad a postavy, ale to provedení mě moc nechytlo, některé části jsem přeskakovala, nebylo to moc napsáno čtivě a konec byl velmi rychlý a vlastně skoro nevysvětlen, takže zklamání, i když oddechovka pěkná.

29.10.2017 3 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Mám hodně ráda romantické knihy, ale asi bych si je nikdy nekupovala, protože mi to stačí půjčit v knihovně, ale tuhle bych si možná i koupila. Totálně mě uchvátil autorčin styl psaní a hlavně její dialogy jsou skvělé. Postavy si oblíbíte skoro hned a celkově mám chuť si to přečíst znovu a znovu. V rámci romanťáren bych této knize dala fakt 5 hvězdiček.

29.09.2017 5 z 5

Myslím, že tě miluju Myslím, že tě miluju Allison Pearson

První část mi ubíhala pomalu, ale druhá část byla skvělá :). Není to jedna z nejlepších knih, ale na odpočinek super.

15.09.2017 3 z 5

Dlouhán odnaproti Dlouhán odnaproti Táňa Kubátová

Velmi příjemná a oddechová kniha, podobně jako ostatní. Spoustu věcí je tam hodně černobílých a naivních, ale zase proto tyhle oddechové knihy čtu. A jelikož nechybí humor, tak jsem spokojená.

02.09.2017 4 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Jedna z mých nejoblíbenějších knih v tomto žánru. Moc čtivé, vyvážené, vtipné :) a nevím čím to je, ale bude to asi kniha, ke které se budu stále vracet a vrace a to u romantických knih nemám ve zvyku, protože jsou na jedno brdo, ne že by tohle bylo příběhem originální a nepředvídatelné, ale nějak mě to chytlo za srdce. Postavy jsem si hodně, hodně oblíbila a všechno mi přišlo takové uvěřitelné. Škoda, že autorka nemá víc knih (a pokud má, tak by mohly být přeloženy do češtiny).

24.05.2017 4 z 5