Sbalit kluka za každou cenu

Sbalit kluka za každou cenu https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9759/mid_sbalit-kluka-za-kazdou-cenu-jQE-9759.jpg 4 17 3

Třináctiletá Michaela má všechno, nač si vzpomene, bohatý tatínek ji zahrnuje dostatkem, a tak i ona může být ke kamarádům štědrá a hrát si na jedničku. Kruté rozčarování ji čeká, když zjistí, že Robina, jejího prvního kluka, zajímají víc její peníze než láska. Zhýčkaná Michaela není zvyklá prohrávat, chce kluka za každou cenu. Ani vlivný tatínek však není všemocný.... celý text

Ann98
05.01.2019 5 z 5

Pěkný příběh o citovém strádání třináctileté Michaely a její sestry Nikoly, jejichž rodiče svůj život věnují jen své kariéře. Dívky jsou tak nuceny hledat svou vlastní cestu, byť to mnohdy není vůbec jednoduché. Přesně takto si představuji rozmazleného fracka bohatých rodičů (Michaela je zvyklá utrácet peníze za to, že jí spolužáci napíší domácí úkol nebo nesou domů těžký batoh - jak stupidní). Michaela odpovídala přesně mým představám.

lenochod6
19.02.2018 2 z 5

SPOILER:
Kniha se dala, sice se tam některé myšlenky hodně opakovaly dokola, ale dalo se to, ale ten konec mě naštval, takhle to přece nemá končit, tohle by prostě neudělala... asi tak nemám ráda knížky se špatným koncem a prakticky jsme se ani nedozvěděli jak to dopadlo s jejím vztahem k rodičům a k babičce a k tetě.

Lowe
26.08.2015

Tato knížka se mi líbila, ale hlavní hrdinka Michaela mi byla nepříjemná až surová.