LennaK LennaK komentáře u knih

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Už dlouho jsem nečetla knížku, u které bych se pořád (doslova POŘÁD) tak přihlouple usmívala. První kniha byla super. Druhá mi přišla o chlup lepší.
Příběh je super, vtipný, postavy sympatické, prostě vše do sebe zapadá. J.T.G. má takový styl psaní, který potěší snad každého.
Za mě TOPinka.

09.07.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Neco podobneho potrebuje zenska, mama, na materske, alespon jednou za mesic.
Nenarocna, pohodova romantika. Zasmala jsem se, pobrecela si a ukoncila to happy endem … prijemne cteni. Mne se tahle chill story moc libila.

05.07.2022 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Za mě v posledních měsících nejlepší erotická romance, kterou jsem četla. VíKeel opět nezklamala. Nejvíc oceňuji množství mých záchvatů smíchu, kterých bylo celkem dost. Kniha je vtipná a já si přála, aby neskončila. Je to přesně ten typ knihy, který vás pohladí a vy si u něj odpočinete.

Doporučuji!

08.02.2024 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Za me paradni cteni, doslova chill reading. Pribeh me bavil, postavy take.
Ubiram hvezdicku za (dle meho nazoru) prilis dlouhe rekapitulace pocitu a toho, co se stalo, a co se muze stat. Proste doctes odstavec a v dalsim se to opakuje znova, akorat jinymi slovy (proc??).
Ale jak rikam, kniha byla suprova, pribeh jsem si zamilovala. Urcite se pustim do dalsiho z Milesovych hochu :).

13.10.2022 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Toto je jednoduše super kniha! Ze začátku jsem se bála, aby to nebyl styl "Božského bastarda", ale po čtvrtině přečtení jsem byla mile překvapena. Kniha je daleko lepší než BB.

Je tam všeho akorát - sarkasmus, vtip, drzost a nechybí i trochu té erotiky. Charaktery postav jsou výborně napsané. I díky tomu se kniha přelouská za pár dnů. Určitě doporučuji.

12.10.2020 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Naprosta bomba! Ta kniha vas proste "znici" ;) ... doporucuji!
Mimo Royalu me neskutecne bavi Val :).

10.06.2017 5 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

(SPOILER) Z celé série jsem byla nadšená. Tohle je přesně můj styl fantasy. Sem tam jsem doufala, že se v knize utvoří další pár (Zayne vs Stacy).
Menší zklamání z toho, že se Bambi nevrátila zpět k Rothovi a Layle, ale chápu, že to nemůže být happy-end na 110%.

Určitě si od autorky přečtu další fantasy.

04.02.2024 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Za mě téhle knize není co vytknout, a podle mě byla nejlepší (i když všechny tři byly TOP). Postavy super, příběh super. Přála jsem si, aby to neskončilo.

Závěr. Jedna z nejlepších gangster knih, které jsem kdy četla.

03.03.2024 5 z 5

Král Král Devney Perry

Dlouho jsem se teto knize vyhybala - nelakala me obalka ani nazev. Byla to chyba!
Kniha je perfektni. Libilo se mi vsechno - pribeh, detektivni zapletka, hlavni hrdinove, styl psani. Melo to smrnc. Mam rada knihy, kde je trochu napeti, ze dopredu nevite, co bude na dalsi strance.
Urcite doporucuji.

10.01.2023 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Po dlouhé době jsem našla spisovatelku, u které se nemůžu dočkat až vydá další knihu. Všechny tři knihy byly výborné a ... Tohle prostě chcete číst.

20.08.2022 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Jimmyho pribeh se mi libil nejvic. Komplikovanost jeho osoby byla napsana bezvadne. Obdivovala jsem Lenu, co vsechno s nim musela zvladnout (silna osobnost). Ta jeho naladovost ... Nad jeho pribehem jsem se hodnekrat zamyslela ...

Kazdopadne, za me nejlepsi dil! Hodne jsem si prala, aby jeste nebyl konec. Doporucuji.

30.06.2017 5 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

(SPOILER) Hned na úvod chci říct, že mám ráda knihy, které jsou napínavé, a vždycky když si řeknu: "další kapitolu zítra", tak mi konec předchozí kapitoly nedá spát :). A přesně takhle jsem to měla s prvním, ale ještě víc s druhým dílem této série. Miluju tyhle žánry a autorka tedy umí vtáhnout do děje, umí vytvořit zápletku, milostný trojúhelník. Přeju si, aby i třetí byl skvělý, jako předchozí dva.

A velice krátce k charakterům postav.
Layla - mám jí ráda, doufám, že si vybere mého favorita :), ale někdy na mě její postava působí ... prostě na facku. Přitom není hloupá, je odvážná, ale někdy mi v její postavě chybí trošku víc nadšení. Ale určitě to není depresivní postava.
Roth - můj favorit ;).
Zayne - čistá duše :), a proto ho k Layle spíš vnímám jako bráchu, než jako partnera.

A už bych ráda poznala Rotha šéfa ;).

16.01.2024 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Za mě není této knize, co vytknout. Mrzí mě, že jsem se k ní nedostala dříve (odrazovala mě obálka). Nicméně, jsem ráda, že jsem se nakonec odhodlala. Velké plus - děj, hlavní postavy. Mám ráda mafiánskou tématiku. Erotiky tak akorát - tzn., nečteš žádné "gangsta porno". Líbilo se mi, že se kolem Eleny nechodilo po špičkách a současně nebylo násilím čtenáři vnucováno, že Nico je z ní totálně udělanej.

27.08.2023 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Oddychovka. Příběh byl milý, postavy sympatické, četlo se samo. U téhle knihy se i zasmějete.
Autorka píše hezky, příjemně. Nicméně, nejsem si jistá, zda půjdu do dalších knih ...

29.10.2022 3 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Kniha se čte sama. Díky napínavému ději ji přelouskáte obratem. Všeho bylo tak akorát. Jediné, co mi úplně nesedlo bylo, že Allysa byla nad míru naivní, nebo to tak na mě alespoň působilo. Andrew se povedl na jedničku.

W.G., mladá autorka, která to s knihami umí.

27.07.2022 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Celkem povedena kniha. Clovek se v prubehu cteni nenudi. Charakter postav se mi libil, predevsim u Vica. Autorka se nebala udelat z nej bast*rda a byla jsem vdecna, ze se toho drzela do konce pribehu. Millie na druhou stranu mohla byt o neco mene “necham si sr*t na hlavu”, ale nejak extra mi to nevadilo.

Knihu doporucuji na oddech. Cte se sama i diky tomu, ze ctenar ma dva pohledy na vec.

13.02.2022 4 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

... ja nevim. Uz prvni dil byl pro me utrpenim, ale protoze jsem si rikala, ze chci znat odpoved alespon na jednu z otazek, sla jsem do druheho. No, to byla chyba.

Autorka podle me na necem jede. Je toho spousta, co se mi nelibilo - hlavni hrdinka na pest, eroticke sceny - soft sado maso, vsichni prehnane tajemni “odpoved dostanes az nadejde tvuj cas ...”. Muj salek kavy to nebyl a nikdy nebude. Treti ani dalsi dily cist nehodlam.
Hvezdicka je venovana Bishopovi, ktery se z extra osla dostal pouze na normalniho osla.

08.10.2020 1 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

... ja nejak nevim, co si o te knize myslet.

Kniha je napsana dobre, cte se pomerne sama, protoze je v temer kazde kapitole nejaky otaznik.
Nejvic mi vadila hlavni hrdinka - naivni, necha si od chlapu libit kde co, pritom mluvi jak dlazdic. Celkove mi ta velka spousta vulgarismu nebyla po chuti.
Zaver byl rychly a opet s otaznikem, ale ne takovym otaznikem, ze byste si rekli “hned musim mit druhy dil”. Urcite si ho prectu, ale nebyla jsem z toho uplne odvarena.

BTW: je to podobe jako Royalove.

21.09.2020 1 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Tehle knizky jsem se bala. Nezaujal me nazev, obalka ani anotace. O to vic jsem byla prekvapena, jak skvely pribeh skryvala. Bavilo me to, a to hodne. Urcite tam byly casti, kterym by se dalo neco vytknout, ale diky neustalemu usmevu, ktery mi tahle kniha doprala davam plny pocet. Jdu otevrit dalsi dil ;).

11.11.2022 5 z 5

Vulvou porodní asistentky Vulvou porodní asistentky Alžběta Samková

Kniha je napsana paradne. Autorka mi je velmi sympaticka.
Me tedy celkove cteni uklidnilo. Kniha na me pusobila stylem: “Hlavne zadne stresy, byt v klidu, verit sama sobe a dobre se pripravit na dobre, horsi a nejhorsi.”

22.11.2020 5 z 5