lenkavildomcova lenkavildomcova komentáře u knih

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

No nevím... Dočetla jsem, ale asi jen proto, že místa, kde se vše odehrává dobře znám. Taky ostravština mi byla příjemná, jako bych mluvila s babičkou. Děj byl překombinovaný a Bo jak nesmrtelná teta. Úryvky z válečného deníku mě některé bavily některé nudily.

28.09.2020 3 z 5

Podvod Podvod Charlotte Link

Napínavé. Výborně napsáno.

19.04.2020 5 z 5

Týden blázna Týden blázna Jaroslava Černá

Prvotní nadšení trošku opadlo, ale nakonec se zase vrátilo. Stejně jako autorka věřím, že nad námi je něco většího. A rozdáváme-li radost a dobro, vrací se nám. Stejně tak ale opačně.

23.01.2020 5 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Mám moc ráda tuto autorku. Kniha opět nezklamala.

25.07.2019 5 z 5

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Teda takového haj.la aby pohledal... Výborně napsáno. Doporučuji.

06.06.2019 5 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Sabine Thiesler

Perfektní, napínavé. Sice jsem asi od půlky tušila kdo je vrah, ale přesto to bylo super.

23.04.2019 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Skvělá, hned se vrhám na další díl.

14.03.2019 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

No nevím. Za mě moc rozvleklé, zbytečně dlouhé. Dičetla jsem, ale nesdílím místní nadšení z této knihy.

24.02.2019 3 z 5

Co odvál dým aneb Jak jsem přežil holokaust Co odvál dým aneb Jak jsem přežil holokaust Miloš Bondy

Přečteno s velkým zaujetím. Pan Bondy je nejen skvělý spisovatel, ale také obdivuhodný člověk, který vůbec nepíše se záští a nenávistí. Dokonce ač je to nevěřitelné i vtipné části byly. Tleskám a doporučuji tuto knihu jako povinnou četbu.

10.02.2019 5 z 5

Šílený příběh. Já nedokážu pochopit, že chlap může dělat to co dělal Senad a někde se to považuje za normální. Oni by se měli léčit, to přece musí být nemoc. Jsem ráda, že to dopadlo dobře. Autorce přeji šťastný a spokojený život.

05.02.2019 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Přečetla jsem ji za jeden den. Nedokázala ji odložit. Z konce jsem ale trochu zmatená.

02.02.2019 5 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Skvělá kniha. Šílený konec.

01.02.2019 5 z 5

Všichni jsme utkáni z hvězd Všichni jsme utkáni z hvězd Rowan Coleman

Kniha milá, trochu zbytečně zdlouhavá. Konec přeslazený. Ale doporučuji.

05.01.2019 4 z 5

Pět mrtvých psů Pět mrtvých psů Michal Sýkora

Výborná detektivka. Moc dobře se četla. A bohužel si myslím, že je velmi pravděpodobné, že se to takto děje i ve skutečnosti.

25.08.2018 5 z 5

Nataša Nataša Táňa Keleová-Vasilková

Moc se mi do čtení této knihy nechtělo, ale nakonec jsem mile překvapena. Četla se moc dobře. Natašu neodsuzuji, rozumím jí.

14.03.2018 5 z 5

Tajemství hedvábného vějíře Tajemství hedvábného vějíře Lisa See

Šílené zvyky, šílená pravidla. Neuvěřitelné, že se to opravdu takto dělo. Podvazování chodidel, je něco tak strašného, že si to nelze ani představit. Doporučuji přečíst.

11.03.2018 4 z 5

Ztracené město Ztracené město Linda S. Howington

Moc pěkné, napínavé, erotické. Trošku červená knihovna. Doporučuji.

08.03.2018 5 z 5

Páté roční období Páté roční období Mons Kallentoft

Skvělé, napínavé, drastické.

25.08.2017 5 z 5

Kurandera Kurandera Hernán Huarache Mamani

Já teda nevím co je na té knize tak skvělého, že má tak vysoké hodnocení. Pro mě, ač miluji indiánské souznění s přírodou, věřím, že energie, která se do vesmíru vysílá, se nám zase vrací, byla kniha k nedočtení. Naivní, nudné. Jako pro první stupeň základní školy. Skončila jsem asi na 230 stránce a nemám potřebu číst dále. Jsou mnohem lepší knihy s touto tématikou.

19.08.2017 1 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Skvělá kniha. Samuel Bjork je výborný spisovatel. Přečetla jsem obě jeho knihy a doufám, že budou další.

07.07.2017 5 z 5