Léňa0107 Léňa0107 komentáře u knih

Neházej mimčo do žita Neházej mimčo do žita Kateřina Horázná

Kniha mi pomohla v nejtěžších chvílích. Výborně se čte. Autorce moc děkuji.

16.03.2024 5 z 5

Mezi nimi Mezi nimi Veronika González

Za mě super oddychovka. Bavilo mě střídání postav a vidění reality z jejich úhlu pohledu. Děj dokáže lehce vtáhnout.

05.01.2024 5 z 5

Teorie býka Teorie býka Magdalena Maxová

Mně se knížka moc líbila. Pobavila mě, dobře se četla, příběh odsýpal, nenudil a i jsem se zasmála, což se mi stalo naposledy u knížek od Bernáškové. Za mě super oddychovka :)

05.12.2023 5 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Za mě takový průměr, čekala jsem od Soukupové větší výkon. Příběh je takový "nemastný neslaný".

21.01.2023 3 z 5

Pro mě taková "pohádka" s pointou. Znovu bych už nečetla.

12.12.2022 2 z 5

Na mě si nepřijdou Na mě si nepřijdou Vera Kurian

Nalákala mě obálka knihy a její název. Čekala jsem psychothriller s pořádnou zápletkou. Bohužel jsem zklamaná, děj na mě příliš nereálný, nemastný, neslaný.

12.12.2022 2 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

(SPOILER) Co se knihy týče - skvělé čtení, zajímavý a velice silný námět ze života. Ze začátku jsem se trochu nudila, ale poté zvrat a nestíhala jsem zírat. Vřele doporučuji.

Co se námětu týče - netroufám si hodnotit a soudit, jelikož zvěrstva typu zneužívání dětí se děly a bohužel dějí stále. Je mi z toho neskutečně špatně a smutno. Přesto autorce patří veliké dík, že toto téma vytáhla.

31.10.2022 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Kniha samozřejmě výjimečná, příběh silný, neskutečný. Jenom popravdě nechápu, proč ten název? Stále jsem čekala, že bude kniha převážně o "pokusech" Mengeleho či jakémsi "vztahu" Mengeleho a Violky, ale to se nekonalo. Zestručněno - kniha se četla sama, jenom ten název je za mě zavádějící.

11.06.2022 3 z 5

Uzdravení Rose Gold Wattsové Uzdravení Rose Gold Wattsové Stephanie Wrobel

Od knížky jsem čekala víc. Téma dobré ale pro mě příběh málo zajímavý, nemělo to moc grády. Takže takový průměr, proto 3 hvězdy.

10.05.2022 2 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Kathleen Barber

Takový průměr... začátek mě moc nebavil, byla jsem trochu zklamaná, ale pak se to zlepšilo a nakonec hodnotím 4 hvězdami :)

15.02.2022 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Takový průměr....velmi předvídatelný, jednoduchý, "typický" děj...

04.02.2022 2 z 5

Spratek Spratek Torey L. Hayden (p)

Nádherně napsaná kniha se silným příběhem. Nemá chybu!

04.02.2022

Poslední stanice Hamburk Poslední stanice Hamburk Martin Vopěnka

Za mě hodně dobrý!! Jedna z nej knížek, co jsem v poslední době četla. S touto tematikou dokonce asi zatím první. Je to asi 14 dní, co jsem knihu dočetla a stále na ni musím myslet. Škoda, že není takových knih více.

04.02.2022 5 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

Od paní Körnerové jsem četla tři knihy, včetně této, a popravdě mě první půlka naprosto nebavila, už jsem ji chtěla odložit, ale něco mi říkalo, ať jí dám ještě šanci....no a ta druhá polovina to vynahradila, tu jsem přečetla, ani nevím jak. Ale na doporučení to za mě není.

30.01.2020 2 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Opět velice zajímavá kniha od skvělé autorky. Ve srovnání s Heřmánkovým údolím mi přišla méně melancholická, ovšem byla plná šokujících překvapení, kdy jsem se dokonce přistihla, že jen sedím a koukám... Určitě doporučuji ženám prakticky v každém věku.

18.01.2020 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásná kniha. Jednoduchý, avšak krutý děj. Rychle se četla a vtáhla do děje hned od první stránky. Po přečtení jsem na příběh musela neustále myslet a cítila jsem z něj až depresi. Přesto hodnotím velice kladně.

18.01.2020 5 z 5