Lee7 Lee7 komentáře u knih

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Moc pěkná kniha, bavila jsem se u ní.. mám ráda příběhy a hrdiny, kteří se dokáží poradit.

19.01.2021 4 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Jestli máte rádi sérii Bridgertonových, nová linie Vás nezklame.. sice mě mrzelo, že rodiče všude oslovovány jen matko, otec (musela jsem šátrat v paměti). Přesto hlavní hrdinové perfektní špičkování, skvělé načasování a nástin druhého dílu za dveřmi...

16.01.2021 4 z 5

Před svatbou Před svatbou Julia Quinn

Ten konec, vážně.. začátek dramatické napětí.. prostředek - člověk se skvěle baví - konec šplhá se nahoru.. moc pěkný závěr v rodině sourozenců a velké drama na konec.. asi si budu muset udělat rodokmen a zjistit, kdo kolik a kam má dětí.. Jde se vstříc nové sérii Bridgertonovým ;)

14.01.2021 4 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Musím být upřímná, velmi jsem se bavila ostrovtipu, ale příběh mi přišel trochu uspěchaný.. čekala bych jako u více dílů, trochu děje a tajemství.. Přesto jsem se bavila a přečetla za jeden večer. Jsem zvědavá na posledního Bridgertona z rodiny..

13.01.2021 3 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

I když díl patří mezi silnější příběh se smutkem v pozadí, byl úžasný a velmi silný. Čte se samo a nedávám spát.. A i tak nechybí správný humor hrdinů.. tady jen díky Colinovi a jeho správného směru ;)

12.01.2021 5 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Byla skvělá, s dětmi navíc a trochu dramatu.. rodina Bridgetonovych je skvělá.. nemůžete se nebavit.. jde se na dalšího sourozence

10.01.2021 4 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Skvěle se četla, více humorná než dramatická.. těším se, kam nás zavede Eloise.

10.01.2021 4 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Knížka byla vtipná a bavila mě, rozmanitá.. jak si poradit s nepřízni života i optimistickou naději..

31.12.2020 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Přečteno za den ve vlaku, vtipná svěží a rychlá :) bavila jsem se

21.12.2020 4 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Smutný životní příběh dvou lidi, kteří si navzájem dokázali pomoci.. díky humoru jsem se velmi bavila a konec se mi líbil..

21.12.2020 4 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Tak jo, tohle byl úplný jiný doušek než Láska online. Přesně ten správný šmrnc, humor, akce a i drama.. na to nezapomínejme.. nebyla natahovaná a četla se sama. :) příběh mi něco připomínal a až neuvěřitelné, jak skutečné..

30.11.2020 4 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Nu nakonec jsem ji dočetla. Příběh byl zajímavý a nápaditý... Škoda asi jsem neměla správnou chuť, ale za mě se jedná o slabší díl.

23.11.2020 3 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Za mě super, u obou autorek vím, že mě čeká zajímavé čtení. Vtipné se správnou dávkou humoru a laškování. A tentokrát nešlo jen o nic a zakomponováno něco čerstvého..

08.10.2020 4 z 5

Pravda krve Pravda krve J. R. Ward (p)

Skvělá, když jedete sérii bratrstva již tolik let a pak čekáte na nový vjem odklonu o mladých. Jsem stále nadšená a pořad se mi líbí, co nového se dozvídáme.. jsem zvědavá jak se Syn ukáže dál.. a těším se na další..

05.10.2020 4 z 5

Kým prišla búrka Kým prišla búrka Susea McGearhart

Pěkná knížka i když dosti smutná.. příběh byl na mě dlouhý

01.09.2020 3 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Moc hezké zakončení. Líbilo se mi, že nám trochu ukázala jak se daří ostatním a dala do Vínku možnosti pokračování.. děj byl pozvolný a udržel si svoje kouzlo. Líbila se mi

29.08.2020 4 z 5

Jak kreslit Jak kreslit Jake Spicer

Zajímavá pro zacatecniky

29.08.2020 4 z 5

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

Četla se jedna báseň a udržovala mě v napětí, co bude dál.. kdy se dozvíme... líbila se mi.

16.08.2020 4 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Na třetí díl jsem se moc těšila a vážně nezklamal. Byl perfektní a líbilo se mi celkové zakončení. Od knih se nemůžu odtrhnout a mají skvělou dávku humoru.

04.08.2020 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Za mě měla větší šťávu než první díl.. byl ten ten správný typ humoru, co u spisovatelky žeru :D a děj s příběhem, krásně ukázáno na pouta rodiny.. už je mi jasné, o čem bude třetí díl.. a tak hurá na něj.

01.08.2020 5 z 5