Lee7 Lee7 komentáře u knih

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Nebyla jsem si jistá do čeho jdu, ale protože Elle Kennedy s Bowen mám ráda a baví mě všechny jejich knihy. Šla jsem do toho, bez jakékoli anotace a moc jsem se bavila. Přečteno jedním dechem, vtipy nechyběly a příběh se mi líbil. Zasmála jsem se a opepřeno bylo :) těším se, na nějakou další knihu.

11.06.2021 5 z 5

On On Elle Kennedy

Boží vážně mám ráda styl jakým jsou příběhy psané, nenudíte se, dostatek vtipu, správná kapka vážnosti, dramatičnosti a i když se očekává jak vše dopadne.. byla skvělá, moc se mi líbila a po dlouhé době dávám 5 hvězdiček. Mám ráda jak se děje sérií propojují a dozvídáme se víc o ostatních.. stejně silný příběh byl pro mě Briar U, Lov.

20.09.2019 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Tři déčka :) jojo rozhodně jsem se bavila a i přes těžký život se jedná o pěknou oddechovku. Skvělá kniha

15.09.2021 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Za mě měla větší šťávu než první díl.. byl ten ten správný typ humoru, co u spisovatelky žeru :D a děj s příběhem, krásně ukázáno na pouta rodiny.. už je mi jasné, o čem bude třetí díl.. a tak hurá na něj.

01.08.2020 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Nová série, čekala jsem jaká bude.. a stavbaři, bráchové, tajená šéfka baru.. skvělé vážně bavila jsem se. Čekala jsem víc humoru, ale byl tam ve správných dávkách, stejně jako vše ostatní.. děj hezky plynule navazoval.. pěkná oddychovka..

26.01.2020 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Knihu jsem přečetla na doporučení a musím říct, po delší době opravdu zajímavý námět a hloubka pocitu a chování. Skvělá kniha, měla styl.

29.12.2021 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Všechny je zbožňuji, jsou vtipní, baví vás, nenudíte se a ještě navíc umějí zachovat drsné životy a hromadu žhavé scény ;) a navíc z některých hlášek padám na zem. Doufám, že spisovatelka vymyslí nové oddechovky do vlaku.

17.06.2021 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Kniha byla skvělá, vášnivá, podmanivá i lehce dramtická. Nejvíc mě dostávají vtipné scény a akce, co se vymyslí.. líbila se víc než předchozí díl a přirovnala bych ji k pokračující sérii Briar U, kniha Lov byla s jeho ségrou a vážně vážně se povedly obě dvě. :) I tatík Alliee se nezapřel :D
Btw doporučuji nejdříve dočíst bráchu a Off campus a následně se vrhnout na ségru Briar U.

17.07.2019 5 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Tohle jsem opravdu nečekala.. příběh byl humorný, hezký a bavila jsem se. Četla se sama a mohu jen doporučit. Konec si nenechte ujít :)

12.10.2018 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Perfektní náboj, děj - mám ráda příběhy rivality, pomsty a bolavého srdce. Měla všechno - vášeň, humor, děj a sladké zakončení. Opravdu mě pohltila, četla se sama.

10.08.2022 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Scéna ve výtahu a po chatu byla nejlepší, hodně jsem se nasmála a když jsem si představila jak by to bylo na živo :) Za mě lehké, svižné čtení k vodě, konec byl trošku přitažený, ale mě se líbí, že se spisovatelky nebojí přijít s něčím takovým.

27.07.2022 4 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Věděla jsem to, Mad Dog mi vyhovoval nejvíc a konec pěkně navnadil na dalšího člena dobrého spolku. Těším se a hezké ukončení trojice

02.05.2022 4 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Pane jooo, díl od dílu lepší.. barvitější, napínavější a emočně silnější.. věkový rozdíl mi nevadí, hold Amerika shlíží jinak než Evropa a Luna byla kouzelná. Jsem zvědavá na Bane.

04.01.2022 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Kniha mě překvapila a příběh byl dojemný. Díky za super čtení..

18.08.2021 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Za mě super, u obou autorek vím, že mě čeká zajímavé čtení. Vtipné se správnou dávkou humoru a laškování. A tentokrát nešlo jen o nic a zakomponováno něco čerstvého..

08.10.2020 4 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Její série vážně zbožňuji, mají správnou šťávu, jsou vtipné, nápadité a sexy :) Bavila jsem se u ní a do poslední chvíle byla velmi napínavá.. těším se na další.

04.01.2020 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Konec třetího dílu, Sabrina je těhotná a zde tady propojení stejných časových linií, moc hezky zpracované. A líbili se mi jako pár, vážně.. epilog mě dostal.. Doufám, že u série nejsme naposled. Moc mě baví a čte se lehce

20.07.2019 4 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Čím dál tím lepší :) doufám že bude další díl pro pokračování vztahu a objeví se Kudla ve větší míře.

06.12.2017 4 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Páni prostě skvělý, můžu ho číst klidně pořád a stejně je skvělý jak vám dokáže navodit ty správné pocity..

10.07.2017 4 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Halton mě bavil, nečekala jsem na pozadí takový příběh a jsem ráda, že nadále zůstali kluci z BAM aspoň v pozadí..

20.06.2022 4 z 5