Lee7 Lee7 komentáře u knih

Korejština konverzace Korejština konverzace kolektiv autorů

Sem tam určitě chybí důležuté všci, na které člověk narazí a potřeboval by je znát :)

21.08.2016 4 z 5

Maverick Maverick Max Allan Collins

Velmi vtipná kniha, rychle se čte a konec byl skvělý :)

24.07.2016 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

I tento díl nezklamal a možná se mi o trochu líbil víc než první. Četl se jedna báseň a navíc, je hezké, že spisovatelka rozuzlovává ostatní přátele ;)

20.07.2016 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Hezké, vtipné a čtivé. Sice konec se dal očekávat, ale i tak mě knížka bavila :)

20.07.2016 4 z 5

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

N. Sparks neumí zklamat. I když mi v této knize bylo jasné, jak se děj bude vyvíjet. Ale to proto, že ho mám načteného a vím co můžu očekávat. Ale i tak moc hezký příběh a situace známé ze života.

19.07.2016 4 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Ach tak u téhle jsem vážně měla na krajíčku k pláči. Perfektní příběh a ukázka síly a lásky dvou bratrů a jejich neuvěřitelných osudů a naklonění hvězd. Neopomenu na nové nastínění dějových linek, kde už se moc těším na nový díl, který se chystá vyjít. :) Moc se těším! I přes všechny strasti nakonec díl přeci jen končí laskavě.

18.07.2016 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Velmi dobrá zajímavá kniha. Napínavá, ráda se vrátím k dalším knihám :)

26.06.2016 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Začátek pro mě nebyl tak vzrušující, ale ten konec byl neuvěřitelný!

18.06.2016 4 z 5

Svádění jako lék Svádění jako lék Laura Lee Guhrke

Pěkná, čtivá a vtipná :)

20.05.2016 4 z 5

Gentlemanovy tajné touhy Gentlemanovy tajné touhy Laura Lee Guhrke

Knížka je oddychová, ale bavila jsem se z ní. Romance z historie vždycky zajímavé :)

04.05.2016 4 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Čím dál zajímavější a od prvního dílu už je to opravdu daleko.. Lepší konce knihy už ani nemohou být :)

01.05.2016 4 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Třetí díl byl skvělý, zaujal mě a navíc konec. To jsem vůbec nečekala! Zápletka, rozhodnutí a duchové, jsem zvědavá jak se bude děj vyvíjet dál. ;)

25.04.2016 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Marťan se četl rychle svižně a vtipný byl dostatečně. :) I pro neznalce všechno je moc hezky vysvětleno. Jen konec mi přišel moc rychle utnutý.

11.04.2016 4 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

Mám přečteno a ještě teď úplně nevím, zda jsem v pohodě. Je to jak koukat se na video, které nekončí a jste pořád uprostřed děje. Nový díly ságy poukázal na další postavy hlavních hrdinů a pohled kam se děj bude točit a zaměřovat. Moc se těším na další díl. Když spisovatelce odpustím přímý americký scénář boháčů a záhad kolem miluji tě, nemiluji tě, knížka byla povedená. Stojí za to dočíst do konce a nahlédnout pod pokličku něčeho nového.

28.02.2016 4 z 5

Armageddon Armageddon Thomas Sniegoski

Perfektní závěr :)

08.10.2015 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Přečteno za jediný den. Jenifer Probst ukázala, že psaní ji opravdu a baví. Knížka byla vtipná a vůbec jste se u ní nenudily. Navíc za brouzdala do předešlé série hrdinek a ukázala jak teď žijí. Už se nemůžu dočkat další knížky, hezky nás v této navnadila na další dva párečky :o)

30.09.2015 4 z 5

Opuštění Opuštění Thomas Sniegoski

Už se těším na poslední díl, velmi napínavé.

31.08.2015 4 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Moc hezké zakončení. Na mě sice krátké, najednou se všechno tak rychle zakončilo a vyřešilo. :) Ale užila jsem si ji. Těším se na 4.díl a pohled do epilogu

13.05.2015 4 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Nečekala jsem, že mě knížka tak pohltí a ukáže jak to funguje mezi námi. Hlavní hrdinka se mi líbí a její pocity jsou hezky vykreslené. Jsem zvědavá, co odhalí další díl na Kopanovi ;)

06.05.2015 4 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Konečně pořádná akce, skvělá myšlenka a napětí. Úžasná příprava pro další díl :)

22.04.2015 5 z 5