Svádění jako lék

Londýnská vysoká společnost má pramálo pochopení pro mladou ženu bez patřičného rodinného zázemí, zejména pak pro takovou, která se musí sama starat o živobytí. Avšak když Daisy Merricková dostane výpověď z dalšího zaměstnání, v její nezkrotné mysli se zrodí plán, který by jí mohl zajistit budoucnost, o jaké se jí dříve ani nezdálo. Má to však háček. Úspěch celého plánu závisí na jednom konkrétním muži. A je to ten nejnesnesitelnější a nejtvrdohlavější muž, jakého kdy potkala. Sebastian Grant, hrabě z Avermore, je proslulý spisovatel a prostopášník. Jeho tvorba však poslední dobou prochází krizí a i on sám si připadá vyhořelý, k ničemu. Nejvíce ho ovšem rozlítí, když mu nespokojený nakladatel pošle jako pomocnici mladou nezkušenou dívku. Zprvu ji úplně odmítá, pak se ji pokouší svést..., ale zakrátko zjistí, že mu Daisy přináší inspiraci. Navíc mu její přítomnost přestává být protivná, naopak cítí, že bez útlé rusovlásky si už neumí svůj další život představit......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188183/svadeni-jako-lek-188183.jpg 3.879

Girl-bachelor 4.

Vydáno: , Domino

With Seduction in Mind, 2009

Kniha Svádění jako lék

Kudík

Tak a je tu závěr série, i když osobně bych to viděla ještě na 5. díl, a to ideálně v podání baron Weston vs. Lucy Merricková. :) Daisy se mi moc líbila, klidně mohla být i ostřejší a její kritika neměla chybu. Sebastian trošku za Daisy pokulhával, ale větou „Toho psa musíte zabít!“ mě dostal. Určitě si od autorky časem přečtu i její další knihy.

Zomy

Tady bych nejradši dala 3,5 hvězdy. Tentokrát se mi to zkraje zdálo trochu zdlouhavé, Sebastian byl na začátku dost nevyvážený (jasně, nebylo to bezdůvodně, ale lezl mi na nervy). Ovšem Daisy je opět, jako zatím každá hrdinka této spisovatelky, úplně parádní. Nebojácná, s vyřídilkou, nenechá se odbýt ani zastrašit.
Autorčin styl se mi moc líbí a čím víc knížek od ní vyjde, tím líp!

vcielka
08.11.2020

Citala som to tak trochu ako poucnu literaturu, asi preto som to nezhltla rychlo ako malinu :) Inak krasna kniha. Pacili sa mi charaktery postav, i ked miestami sa mi zdalo, ze autorka prilis prehana ich posadnutost sebou. Autorka ma ale svojim stylom pisania velmi prekvapila. Ak este niekedy nadabim na podobnu autorku, budem velmi rada.

HelenBarbora
27.12.2019

Při čtení mě místama oči přecházely :D Hrdinka Daisy mně byla sympatická a oceňuji šťastný konec pro oba hrdiny :) Pohodové sváteční čtení.

jitka7
19.09.2018

Pro mě nejslabší díl série. Líbil se mi Sebastianův sarkasmus a cinismus, jenže on ho jaksi skoro při prvním polibku Daisy ztratil a pak už to byla jen a jen slaďárna.

Etule
22.04.2018

Nejlepší díl ze série. :) Sebastianův tvůrčí blok mi byl poměrně blízký, Daisy se mi zamlouvala svou povahou. Nelekla se jako skoro každý.
Zmínka o kokainu mě překvapila, ale ne nijak rušivě. Naopak mi přijde, že dokonale sedla k Sebastianovu charakteru. Je to přece jen taky člověk, který má své slabosti.
Ano, nejlepší díl.

Shanib
06.10.2017

Při dialozích mezi hlavními postavami jsem se upřímně zasmála. Nemělo to chybu. Konec byl sladší než cukrkandl, ale to byl ironický záměr příběhu.

Simi
28.02.2017

Podle mého nepokulhává. Pro mě je nejhezčí ze série. Proč? Protože vím jaké to je, když ON a ONA sedí naproti sobě a pracují, dokáží si pomáhat, oponovat .... a jak o to sladčí to je POTOM :-). Na závěr není žádný epilog, ale P.S. Milé, vcelku i logické, i když v té době realita byla spíš jiná. I když, slovy hlavní hrdinky, proč by ve skutečném životě nemohl přijít dobrý konec.