Korejština konverzace

Korejština konverzace https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178133/korejstina-konverzace-178133.jpg 3 3 2

Tato obsáhlá příručka Korejské konverzace obsahuje 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech a 6 000 hesel. Exotická Korea se svými starobylými stavbami i panenskou přírodou láká stále více cestovatelů. Pokud se sem vydáte s naší konverzací, záhy zjistíte, že porozumět tajuplným znakům ve skutečnosti není tak složité, jak se na první pohled zdá. Díky této příručce se zvládnete dorozumět v nejrůznějších situacích a vaše cestování bude o to radostnější.... celý text

Dobročtenářka
09.08.2017 4 z 5

Slovník je dobrý,seznámí vás s frázemi potřebnými v denním režimu Korejské republiky.I když je spíš vhodný pro lidi,který v Korejské republice chtějí žít déle (najít se zaměstnání,byt,seznámit se blíže s lidmi,sport,nakupování atd.) ovšem je dobrý i pro lidi,kteří tam chtějí být jen na pár měsíců a jsou tam i zajímavá místa v Korejské republice,užitečná tel. čísla a i typický slovní.Slovník vysvětluje také jak komunikovat s policií,právními orgány v nouzových situacích.

Lee7
21.08.2016 4 z 5

Sem tam určitě chybí důležuté všci, na které člověk narazí a potřeboval by je znát :)