366 pohádek na dobrou noc

366 klasických i moderních pohádek, příběhů o zvířátkách, skřítcích, šotcích, diblících - o Karkulce, Šípkové Růžence, o krtkovi, žabím králi, o živém televizoru, ale i o dětech, jako jste vy! Pro každý večer v roce jsme pro vás nachystali jednu pohádku. Příběhy mají krásné obrázky a jsou kratičké, abyste si je všichni mohli přečíst i sami....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127640/366-pohadek-na-dobrou-noc-127640.jpg 4.571
Literatura světová, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Knižní klub, Ikar (ČR)

Sandmännchen erzählt 366 Gute- Nacht-Geschichten, 1995

Kniha 366 pohádek na dobrou noc

petraj30

Další z mnoha knížek, které jsem milovala a usínala s nimi. Teď předčítám dětem, ale už nejsou do poslouchání tak zapálení jako dřív, tedy zatím ten starší. Možná čtu moc často. Vím, že to rozhodně není knihou, ale aktivním vyžitím.
Je to krásná knížka, kterou můžeme číst celý rok, "ale upřímně," kdo si přečte jen jednu pohádku? Za den jsme přečetla minimálně 10 pohádek a stejně to bylo málo. Nejraději bych přečetla celou knihu za jediný den:-)
S dětmi je to teď těžké, ale už zase brzy se vrátí dny, kdy budou o předčítání pohádek žebrat a tuhle knihu začneme číst znovu. Teď hodnotím jen za sebe, ale nemůžu jinak než plným počtem:-) Doporučuji!

Kozel

Tuhle knížku jsem jako dítě miloval. Jakmile jsem se naučil číst, už jsem listoval sám. A protože jsem byl v tomto směru vždycky dychtivý, nejeden rok jsem přeskakoval a nedodržoval rovnici "jedna pohádka, jeden den"=o) A že pár let vydržela. Byly to nádherné příběhy. Bohužel ten výtisk už nemám, neboť byl zničen nejmladším bratrancem v době, kdy už jsem z jejích stránek "vyrostl". Snad ji bude možno sehnat, pokud někdy nastane okamžik, kdy by se hodila pro další generaci dobrých nocí=o)

137Andy

Moje nejoblíbenější dětská knížka :) Vzpomínám si jak nám jí mamka předčítala a my ji chtěli číst stále a stále dokola :)

sgjoli
24.11.2019

Vzpomínám si, jak jsem každý rok čekala na 1. ledna, abych knihu mohla poctivě číst každý den - co den, to jedna pohádka. A pak jsem na to vždycky zapomněla a na konci ledna jsem vždycky četla XY příběhů zpětně. :-D Nakonec jsem ta data stejně nedodržovala a četla si to prostě podle nálady. Ale ty příběhy se mi moc líbily a ty ilustrace tu jsou překrásné! :-)

Sikina7
20.11.2019

Moje nejoblíbenější dětská knížka. Na každý den nová pohádka, některé na pokračování. Moc hezky ilustrovaná.

iiiccc
26.09.2019

Sice je v knize jeden příběh na jeden den, ale u toho nikdy nezůstalo ;). Některé příběhy jsem si tak oblíbila, že mi je rodiče museli číst opakovaně, jiné mě nezaujaly.

crazyslunicko
25.01.2019

Četla jsem ji ráda mladšímu bráškovi, nádherné ilustrace. Akorát jsem porušovala pravidlo a četla více příběhů :) je nádherná. Přesně takhle má pohádková knížka vypadat..

Korsika
10.11.2018

Milovala jsem ji, ale zároveň mě jako malou rozčilovalo, že se u ní nedalo smlouvat o ještě kousek, o ještě jednu stránku ...

Neználkovy příhody
Neználkovy příhody