366 pohádek na dobrou noc

366 klasických i moderních pohádek, příběhů o zvířátkách, skřítcích, šotcích, diblících - o Karkulce, Šípkové Růžence, o krtkovi, žabím králi, o živém televizoru, ale i o dětech, jako jste vy! Pro každý večer v roce jsme pro vás nachystali jednu pohádku. Příběhy mají krásné obrázky a jsou kratičké, abyste si je všichni mohli přečíst i sami....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127640/366-pohadek-na-dobrou-noc-127640.jpg 4.558

Sandmännchen erzählt 366 Gute- Nacht-Geschichten (1995)

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Knižní klub

Korsika
10. listopadu

Milovala jsem ji, ale zároveň mě jako malou rozčilovalo, že se u ní nedalo smlouvat o ještě kousek, o ještě jednu stránku ...

NightShade

Kniha mého dětství.

20.05.2017

Velmi hezké krátké příběhy a pohádky pro malé děti s pěknými obrázky. Knížku jsem četla dcerám, když byly malé, a moc se jim to líbilo, ale hlavně je to bavilo poslouchat. Občas ji jen tak z nostalgie prolistuju, a vzpomínám, jaké to bylo, když do čtení breptaly, pokud už si pohádku pamatovaly. Jednoznačně hodnotím 5*.

EliškaHavlová
26.04.2017

Nedávno jsem ji vytáhla a nemohla jsem se ubránit vzpomínkám na dětství, kdy mi rodiče každý večer jednu pohádku četly. Jsou zde klasiky, ale i nové neotřelé pohádky. Moc doporučuji všem rodičům, protože vím o čem mluvím.

PeťkaW.
21.03.2017

Jedna z nejkrásnějších pohádkových knížek, která se mi kdy dostala do ruky. Jako malé mi tyhle pohádky mamka četla každý večer. Rozdělení příběhů na jednotlivé dny v roce je velmi originální, ale pochybuju, že by kniha na celý rok skutečně vydržela. Alespoň tedy já škemrala vždy alespoň o tří denní dávku ;). Hajadánovy povídačky obsahují jak klasické pohádky typu Popelka, Růženka, Zlatovláska, ale i spoustu nových a neznámých příběhů, které upoutají. Všechno je doplněno krásnými obrázky, kterých je často několik na jedné stránce.

katy238
04.10.2016

Milovaná kniha mého dětství. Každý příběh jsem znala zpaměti. Už když tady o ní píšu, mám chuť ji zase vzít do ruky a pocist si.

LadyD
20.01.2016

Nedávno jsem ji vyhrabala v knihovně a se zájmem jsem se do ní znovu začetla, no a teď ji musím číst prckům před spaním :D Každý večer jedna pohádka, jinak neusnou :D

juli2
06.01.2016

Doma ji máme do teď. Jediná kniha, která zůstala nepomalovaná (a to je u dětí co říct :-D)

aduska9561
22.01.2015

Tuto knihu miluji, každý večer jedna pohádka. Stejně jako ji maminka četla mě, tak ji čtu dětem i já. A stejně jako mě, jim jedna pohádka nestačí :) .

Kris@
08.12.2013

Tato kniha mě provázela po mnoho dětských nocí. Prosívala jsem maminku ať mi přečte pohádku na celý týden dopředu a znovu a znovu. Věřím tedy, že děti si ji zamilují.

Danafantom
26.07.2013

Příběhy jsou krátké, dobře napsané, takže se příjemně čtou. Doplněno krásnými obrázky. Povedená knížka.

RoseDawson157
06.08.2012

Krásné příběhy, každý na jeden den v roce. Krásně se před nimi usíná, hlavně děti si ji zamilují. ;)