366 pohádek na dobrou noc

366 pohádek na dobrou noc https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127640/bmid_366-pohadek-na-dobrou-noc-127640.jpg 4 95 24

366 klasických i moderních pohádek, příběhů o zvířátkách, skřítcích, šotcích, diblících - o Karkulce, Šípkové Růžence, o krtkovi, žabím králi, o živém televizoru, ale i o dětech, jako jste vy! Pro každý večer v roce jsme pro vás nachystali jednu pohádku. Příběhy mají krásné obrázky a jsou kratičké, abyste si je všichni mohli přečíst i sami.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Knižní klub , Ikar (ČR)

Sandmännchen erzählt 366 Gute- Nacht-Geschichten , 1995

LilianaFalcon
LilianaFalcon
03.01.2024 5 z 5

Jak dítě jsem tuhle knížku milovala, teď z ní čtu klukům před spaním.
Některé pohádky jsou tedy na můj vkus až moc stručné, ale nevadí klidně jich pak přečteme víc najednou :-D
A některé ty ilustrace jsou přenádherné.

Hakate
Hakate
04.09.2022 5 z 5

Tyto pohádky mi vždycky četla babička, později sama, pěkně krátké pohádky doplněny krásnými ilustracemi.

17.03.2022 5 z 5

Krátké pohádky na dobrou noc, nelze číst jen jednu za den (noc) :) nádherné ilustrace... měla jsem ji ráda kdysi a teď ji mám ještě radši..

Barabora
Barabora
24.02.2021 3 z 5

Hej jako, no______ Co na to říct? ____________ Klasické pohádky.

janina66
janina66
31.08.2020 5 z 5

Tato kniha pohádek mě minula, ale předčítala jsem svým dětem. Moc se mi líbily.

natka08
natka08
03.06.2020 5 z 5

Moc pěkné pohádky.

petraj30
petraj30
24.03.2020 5 z 5

Další z mnoha knížek, které jsem milovala a usínala s nimi. Teď předčítám dětem, ale už nejsou do poslouchání tak zapálení jako dřív, tedy zatím ten starší. Možná čtu moc často. Vím, že to rozhodně není knihou, ale aktivním vyžitím.
Je to krásná knížka, kterou můžeme číst celý rok, "ale upřímně," kdo si přečte jen jednu pohádku? Za den jsme přečetla minimálně 10 pohádek a stejně to bylo málo. Nejraději bych přečetla celou knihu za jediný den:-)
S dětmi je to teď těžké, ale už zase brzy se vrátí dny, kdy budou o předčítání pohádek žebrat a tuhle knihu začneme číst znovu. Teď hodnotím jen za sebe, ale nemůžu jinak než plným počtem:-) Doporučuji!

Kozel
Kozel
13.02.2020 5 z 5

Tuhle knížku jsem jako dítě miloval. Jakmile jsem se naučil číst, už jsem listoval sám. A protože jsem byl v tomto směru vždycky dychtivý, nejeden rok jsem přeskakoval a nedodržoval rovnici "jedna pohádka, jeden den"=o) A že pár let vydržela. Byly to nádherné příběhy. Bohužel ten výtisk už nemám, neboť byl zničen nejmladším bratrancem v době, kdy už jsem z jejích stránek "vyrostl". Snad ji bude možno sehnat, pokud někdy nastane okamžik, kdy by se hodila pro další generaci dobrých nocí=o)

137Andy
137Andy
07.02.2020 5 z 5

Moje nejoblíbenější dětská knížka :) Vzpomínám si jak nám jí mamka předčítala a my ji chtěli číst stále a stále dokola :)

sgjoli
sgjoli
24.11.2019 5 z 5

Vzpomínám si, jak jsem každý rok čekala na 1. ledna, abych knihu mohla poctivě číst každý den - co den, to jedna pohádka. A pak jsem na to vždycky zapomněla a na konci ledna jsem vždycky četla XY příběhů zpětně. :-D Nakonec jsem ta data stejně nedodržovala a četla si to prostě podle nálady. Ale ty příběhy se mi moc líbily a ty ilustrace tu jsou překrásné! :-)

Sikina7
Sikina7
20.11.2019

Moje nejoblíbenější dětská knížka. Na každý den nová pohádka, některé na pokračování. Moc hezky ilustrovaná.

iiiccc
iiiccc
26.09.2019 4 z 5

Sice je v knize jeden příběh na jeden den, ale u toho nikdy nezůstalo ;). Některé příběhy jsem si tak oblíbila, že mi je rodiče museli číst opakovaně, jiné mě nezaujaly.

25.01.2019 5 z 5

Četla jsem ji ráda mladšímu bráškovi, nádherné ilustrace. Akorát jsem porušovala pravidlo a četla více příběhů :) je nádherná. Přesně takhle má pohádková knížka vypadat..

Korsika
Korsika
10.11.2018 5 z 5

Milovala jsem ji, ale zároveň mě jako malou rozčilovalo, že se u ní nedalo smlouvat o ještě kousek, o ještě jednu stránku ...

NightShade
NightShade
28.07.2018 5 z 5

Kniha mého dětství.

EliškaHavlová
EliškaHavlová
26.04.2017 5 z 5

Nedávno jsem ji vytáhla a nemohla jsem se ubránit vzpomínkám na dětství, kdy mi rodiče každý večer jednu pohádku četly. Jsou zde klasiky, ale i nové neotřelé pohádky. Moc doporučuji všem rodičům, protože vím o čem mluvím.

PeťkaW.
PeťkaW.
21.03.2017 4 z 5

Jedna z nejkrásnějších pohádkových knížek, která se mi kdy dostala do ruky. Jako malé mi tyhle pohádky mamka četla každý večer. Rozdělení příběhů na jednotlivé dny v roce je velmi originální, ale pochybuju, že by kniha na celý rok skutečně vydržela. Alespoň tedy já škemrala vždy alespoň o tří denní dávku ;). Hajadánovy povídačky obsahují jak klasické pohádky typu Popelka, Růženka, Zlatovláska, ale i spoustu nových a neznámých příběhů, které upoutají. Všechno je doplněno krásnými obrázky, kterých je často několik na jedné stránce.

katy238
katy238
04.10.2016 5 z 5

Milovaná kniha mého dětství. Každý příběh jsem znala zpaměti. Už když tady o ní píšu, mám chuť ji zase vzít do ruky a pocist si.

LadyD
LadyD
20.01.2016 5 z 5

Nedávno jsem ji vyhrabala v knihovně a se zájmem jsem se do ní znovu začetla, no a teď ji musím číst prckům před spaním :D Každý večer jedna pohádka, jinak neusnou :D

juli2
juli2
06.01.2016 5 z 5

Doma ji máme do teď. Jediná kniha, která zůstala nepomalovaná (a to je u dětí co říct :-D)