Lee7 Lee7 komentáře u knih

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

U knihy jsem se bavila :) jen na mě moc rychlý konec

06.01.2018 4 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Četla se snadno a sama. Vtipná a bavila mě. Ne lehký večer skvělá pohoda. Oba díly se mi líbí.

04.01.2018 4 z 5

Jak odolat markýzovi Jak odolat markýzovi Sally MacKenzie

Druhý díl byl pro mě vtipnější a zábavnější. Myslím že třetí díl bude stát za to :)

02.01.2018 4 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Kniha byla skvělá. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.. nevěděla jsem, zda se bát, mít radost či brečet.. opravdu velmi zdárně napsané. Člověk se u čtení nenudil a zajímalo mě, co bude dál.

01.01.2018 4 z 5

Léto u jezera Léto u jezera Hannah McKinnon

Nebylo to, to nejlepší. Ale takové rodinné standardní drama.. sesterské vztahy, láska, rodina. Přečteno za večer.

01.01.2018 3 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Čím dál tím lepší :) doufám že bude další díl pro pokračování vztahu a objeví se Kudla ve větší míře.

06.12.2017 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Druhý díl měl už od začátku zajímavější a rychlejší přístup :) sice konec knihy a vrah bylo utnuto jako nic. Ale líbil se mi.

22.11.2017 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Trošku zdlouhavé některé dialogy zbytečně natahované. Nejvíce se kniha rozjela v druhé polovině, kde už byl děj odkryt. Ukončení vraha bylo moc rychlé ale jinak kniha nebyla špatná.

20.11.2017 3 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Četla se samo a rychle. Kniha je vtipná a zajímavá hlavně hrdiny co mají temnou minulost .. stalking tu ještě nebyl :) jsem zvědavá na druhý díl

08.11.2017 5 z 5

Kráska a špion Kráska a špion Julie Anne Long

Kniha se četla sama. Byla s ní zábava a líbila se mi zápletka. Jsem zvědavá na další. :)

12.10.2017 5 z 5

Tisíc a jedna noc. Díl 1 Tisíc a jedna noc. Díl 1 neznámý - neuveden

Velmi zajímavé čtení, ale nevím jestli zvládnu za sebou všech osm dílů. Chce to mezi příběhy využít pauzu a vrátit se zase do reality.

08.10.2017 4 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Kniha měla zajímavý děj, rozhodně už vím, co se může stát u porodu. Od knihy se nedalo odtrhnout.

08.10.2017 4 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Přečetla jsem knihu jedním dechem. Byla skvělá a pořád se mi líbí děj. Holywood a Lassiter no z nich prostě nemůžu a jak suprově se začlenil Ruhn. Těším se na další a asi je jedno zda Bratrstvo nebo Odkaz :) Mám se na co těšit a to je nejdůležitější.

20.09.2017 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Díl mě neskonala bavil. I když v této knize jsou ostatní na pozadí, líbilo se mi otevření nových skutečností a velkých zvratů. Nu nemohu se dočkat dalšího dílu :)

08.09.2017 5 z 5

Co si počít s vévodou Co si počít s vévodou Sally MacKenzie

Zajímavý příběh a hezky napsané. Ale bohužel mi něco u knihy chybělo. Myslím, že jiné serie má spisovatelka zajímavější. Ale jako oddech na noc do postele nebo do vlaku, proč ne :) Další díl si stejně přečtu :)

20.08.2017 3 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Dostala jsem se ke knize náhodou a opravdu mě překvapila.. chtěla bych znát zbytek tajemství a bavila jsem se skvělým humorem. Těším se na druhý díl

13.07.2017 4 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Tohle jsem nečekala :)

13.07.2017 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Páni prostě skvělý, můžu ho číst klidně pořád a stejně je skvělý jak vám dokáže navodit ty správné pocity..

10.07.2017 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Wau páni, vážně jsem měla husí kůži.. Mpc dobře napsané a těším se na další díl. Opravdu se člověk vnoří do děje. Dva parťáci se mi začínají líbit :)

29.06.2017 4 z 5

Ross Poldark - Návrat domů Ross Poldark - Návrat domů Winston Graham

Musím říct, že kniha mě uchvátila. Skvěle napsaná a vtáhne vás do děje za dob 18.století. Jací lidé byli, a jak vše vypadalo v jedné rodině. Moc hezky sepsán první díl. Jen očekávám co bude v druhém :)

04.06.2017 5 z 5