le21nka le21nka komentáře u knih

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Mám ráda Romantické útěky i Skotsko. Tato kniha je opravdu velmi povedená, i když už na začátku víte, jak to dopadne. Doporučuji všem romantickým duším.

02.04.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Skvělé. Strhující, napínavý a velmi dobře napsaný thriller. Těším se na další díly.

27.03.2023 4 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Krásný historický příběh plný napětí, zrady, lásky. Dobře se četlo.

21.03.2023 3 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Sedm povídkových příběhů. Některé super, jiné pro mě méně zajímavé. Jako celek - spokojenost.

12.03.2023 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Dlouho mě odrazovalo téměř 500 stran, které kniha má. Zbytečně.
Nuda? To ani náhodou.
Trochu přehnané? Ano, ale proč ne!
Příjemné čtení. Život s dvojčaty opravdu není snadný. Někdy dvě ruce nestačí.
Dávám plný počet hvězd.

02.03.2023 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Pohodové čtení o životě jedné rodiny. Příběhy několika generací, krásně provázaných.

25.02.2023 4 z 5

Úsměvy smutných mužů Úsměvy smutných mužů Josef Formánek

Nahlédnutí do života alkoholiků v léčebně. Zajímavé, smutné.

16.02.2023 4 z 5

Colorado Kid Colorado Kid Stephen King

Čtivá detektivní povídka bez objasnění případu. Díky Doslovu aspoň vím, proč to S.K. napsal tak, jak to napsal. Asi bych byla také raději, kdyby to mělo jasný konec.

12.02.2023 3 z 5

Kouzelná skříňka pro Gwendy Kouzelná skříňka pro Gwendy Stephen King

Příjemné čtení, taková krátká povídka o zodpovědnosti a pokušení. Jsem zvědavá, jak se příběh bude vyvíjet dál.

11.02.2023 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Čtivé a napínavé od začátku až do konce.

04.02.2023 4 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Zajímavé téma, dobře napsáno. Určitě každý někdy přemýšlel nad tím, co by se stalo, kdyby se v životě někdy rozhodl jinak. Jakým směrem by se ubíral jeho život. Tady je nahlédnutí do více takových životů hlavní hrdinky Nory.... Proto žijme tak, ať jsme šťastní, spokojení a nelitujeme žádného svého rozhodnutí.

29.01.2023 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Shari prostě umí. Velmi čtivé, knihu nešlo odložit. A ten závěr? Super.

14.01.2023 4 z 5

Katovo poslední přání Katovo poslední přání Jevhenija Kononenko

Zajímavý děj, kniha napsaná drobným písmem.

13.01.2023 3 z 5

Šepot v bouři Šepot v bouři Aleš Novotný

Zajímavý příběh s překvapivým koncem. Bohužel mi vadilo, že ač se příběh odehrává na jižní Moravě, bylo použito pražské nářečí. (bejt, přísnej, pokaždý, divný.....).

07.01.2023 3 z 5

Jezdec Jezdec Skye Warren

Zajímavé, přečteno během pár hodin. Už se těším na pokračování. Taková pohádka pro dospělé.

01.01.2023 4 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Dvě dějové linky, krásně napsáno. Velmi zajímavý a hodně smutný příběh. Doporučuji přečíst.

28.12.2022 4 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Lehce erotický příběh nevinné Avery. Dobře napsáno, snadno a rychle přečteno. Těším se na pokračování.

19.11.2022 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Třetí poutavý díl s Kate a Tristanem. Velmi dobře se čte.

18.11.2022 4 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Další skvělý díl plný humoru a osobitých hlášek. Pionýrskou písničku si budu notovat ještě dlouho. Škoda, že série tímto dílem končí.

12.11.2022 4 z 5

Černý telefon a další příběhy Černý telefon a další příběhy Joe Hill (p)

Povídky s hororovým nádechem. Některé byly skvělé a byla škoda, že nejsou delší. U některých to bylo přesně naopak.

23.10.2022 4 z 5