Laura99 Laura99 komentáře u knih

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Dostala jsem ji k vánocům a přečetla ji na 3x. Takže čtěte!!

Vyšinutí Vyšinutí Michael Katz Krefeld

Havran mě dostal, určitě si vezmu Tonutí.

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Úplně super, jedním dechem.

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Výborná kniha. Mám ráda, když se děj prolíná s myšlenkami obětí nebo vraha. Našla jsem ji náhodou v knihovně a nelituji. Beru další...

20.11.2017 5 z 5

Zeměbouře Zeměbouře Mons Kallentoft

Moc jsem se těšila až se zas setkám s Malin a nezklamala. Doufám, že bude další.

18.09.2017 5 z 5

V lesích V lesích Tana French

Výborná kniha. Krásné vyprávění, moc se mi líbil styl. I když, ke konci bych Adama ráda praštila. Škoda, že není jasné, kde jsou ty dvě děti. To beru jako mínus. Třeba se mýlím a v další knize se dočkám.

02.09.2017 5 z 5

Ve znamení Štíra Ve znamení Štíra Maggie Stiefvater

Ale jo...oddychovka, nenáročné

19.08.2017 3 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Kniha ze které mrazí. Pohled z druhé strany. Otec a syn. Rodina a koncentrák. Vězeň jako sluha. Přesto, že mi klučíka je líto, je to jen jeden z mála. Otci jsem to přála, protože kolik dětí měl na svědomí on? Určitě doporučuji, tak jako film. Oboje mi mělo být povinně ve škole. Aby ti blbečci co hajlují, věděli ... I když tupá hlava, to je na nic.

Prach Prach Hugh Howey

Super. Hodně jsem se těšila na tuhle knihu, jak to vše dopadne... vysvětlení, co bude, jak to bude.. Nerada jsem končila. Postavy mi přirostli k srdci a měla jsem pocit, že mi budou chybět :) ostatně jak už už to mívám u sérií. Jen škoda, že není trošku víc ten konec víc rozvedený. Jak se jim dařilo venku. Určitě doporučuji.

Turnus Turnus Hugh Howey

První knížka, Silo, mě úplně nadchla. Tato mě trochu trápila, ale musela jsem jí přečíst, abych se mohla vrhnout na Prach.

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Další super kniha, moc mě bavila.

24.06.2017 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Super, určitě to stálo za přečtení!!

24.06.2017 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Moooc se mi líbila!!

07.06.2017 5 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Moc se mi líbila, těšila jsem se na tuto knihu a nezklamala.

28.03.2017 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Doporučuji.

21.03.2017 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Knihu jsem dostala dostala od dcery a jsem za ní ráda. Po všech krimi, které nyní čtu je to jiného soudku. Těšila jsem se, kam mě děj zavede a nezklamala. Doporučuji.

10.03.2017 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Tak nevím, zda to vůbec psát, aby nebyla terčem posměchu. Moc jsem se těšila, přítel ji chválil, ale já se prostě nemohla prokousat. Vyloženě jsem se nutila ji vzít do ruky. Odkládám jí a třeba časem. Chtěla jsem detektivku a ne zdlouhavý popis příhod, okolí, školních zápasů, otravného snoubence atp.

Tma Tma Bernard Minier

Mám přečteny všechny tři. Těším se na další, čekám na Hirtmana.... Doporučuji.

Leon Leon Mons Kallentoft

Výborná!! Určitě patří do doporučených knih.

27.01.2017 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Lákavá obálka, moc jsem se těšila. Vyloženě mě nezklamala, ale nějak zdlouhavá, chvílemi nudná. Hlavní hrdinka mi přijde divná...10 let stále trauma z rozchodu v 16-ti letech? Nevím, no.. Znovu bych ji rozhodně nečetla.

27.01.2017 3 z 5