lassse lassse komentáře u knih

Vilda Vilda Dalibor Vácha

Opět velice dobrý Dalibor Vácha. Román se hodně dobře čte a člověka donutí aby se o popisovaných událostech dále zajímal. Třetí část knihy o létání je nejlepší.

18.11.2023 4 z 5

Fakt smůla Fakt smůla Jeff Kinney (p)

Pro děti super.

15.11.2023 3 z 5

Já jsem tu Já jsem tu Hidejuki Furuhaši

Ačkoliv moc mangám neholduji, tahle se povedla.

09.11.2023 4 z 5

Vyzyvatelé Vyzyvatelé Masaši Kišimoto

Manga o písemném testu pro nindžy, proč ne :-)

08.11.2023 3 z 5

Velká kniha komiksů #3 Velká kniha komiksů #3 Vlastislav Toman

Jedna velká nostalgie.

07.11.2023 4 z 5

Upíři a nemrtví: bytosti ze záhrobí Upíři a nemrtví: bytosti ze záhrobí Anita Ganeri

Pro děti asi dobrý, ale hodně povrchní.

06.11.2023 2 z 5

Pláň Tortilla Pláň Tortilla John Steinbeck

Ze začátku mě to bavilo a bylo to takové Rozmarné léto s nerozvážnými mladíky v hlavní roli. Bohužel jak kniha plynula, tak opadávala i zábava.

24.10.2023 3 z 5

Útěk z Osvětimi Útěk z Osvětimi Andrej Pogožev

Popis hrůz co se za druhé světové války udály se špetkou sovětské propagandy.

17.10.2023 3 z 5

Krvavá Marie Krvavá Marie Carolyn Meyer

Další z výzev, která mě zavedla do oblastí, kam bych nikdy asi nevkročil :) Jak již bylo zmíněno, jde víceméně o dětství budoucí královny Anglie a Irska a její vztahy s rodiči.

02.10.2023 3 z 5

Krev pro rusalku Krev pro rusalku Kristýna Sněgoňová

Slušný příběh se zajímavým nápadem a rozhodně lepší obálku ve druhém vydání :) Závěrečných 150 stránek se povedlo.

28.09.2023 3 z 5

Pan Smraďoch Pan Smraďoch David Walliams

Četl jsem dětem před spaním a moc se jim to líbilo a mě to také připadlo vtipné.

07.09.2023 4 z 5

Nebo je obojím? Nebo je obojím? Mark Waid

Marvelovská jednohubka, která neurazí, ale pokračování už nejspíš vynechám.

30.08.2023 3 z 5

Samarkand Samarkand Miroslav Žamboch

Byl jsem v tom celkem zmatenej, ale nakonec to nebylo úplně tak špatný. Všem prostě natrhne zadní spodní část těla a tak to má být :)

30.08.2023 3 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Uf, tak to bylo veliké trápení. Bardugo holt není můj šálek kávy, ale měl mě varovat již první díl. Hodně nudná knížka.

23.08.2023 2 z 5

Krize identity Krize identity Brad Meltzer

Tohle se trefilo přesně do mého vkusu. Sice nejsem až takový znalec DCU, ale příběh mě úplně pohltil a až mě mrzelo, že jsem to přelouskal tak rychle. Velice povedená kniha.

09.08.2023 5 z 5

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

Kniha psaná z pohledu dospělého člověka, který se vinou tragických událostí chová jako dítě.

07.08.2023 3 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Pěkné historické fantasy :)

07.08.2023 4 z 5

Hlubiny města Hlubiny města * antologie

Velice povedený soubor povídek, které jsou až na pár výjimek, protknuty depresí.

07.08.2023 4 z 5

Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou Barbora Brůnová

Velice vtipný popis rodičovské "dovolené".

07.08.2023 3 z 5

Rónin Rónin Rafal Jaki

Rozhodně zajímavý nápad, který neurazí.

20.07.2023 3 z 5