Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou

Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448332/bmid_ja-to-mel-prvni-aneb-komiksovy-manu-Cjo-448332.jpg 5 107 30

Taky občas ráno počítáte, kolik hodin ještě zbývá, než půjdou zase spát? A když už jich máte akorát tak dost a konečně je uložíte, prohlížíte si v mobilu jejich fotky? Taky jste byli přesvědčení, že budete mít to nejklidnější a nejvychovanější dítě – do chvíle, než se vám narodilo? A taky máte občas pocit, že jste ten nejneschopnější rodič na světě? V knížce najdete situace, při kterých vám asi běžně do smíchu není. A nejenže se zasmějete: navíc zjistíte, že v tom nejste sami.... celý text

janturecek2001
20.10.2023 5 z 5

Skvělá odreagovačka. Pobavilo. Stejně tak i druhý díl - neméně dobrý.

JancaMia
04.10.2023 5 z 5

Mám doma dva kousky, co strana to skvost ze života, krásně výživný upřímný komiks. Už se těším na druhý díl.Půjčeno z knihovny.

bronulka
16.09.2023 5 z 5

Naprosto skvělé a ze života. Kupovala jsem jako dárek kamarádce k narození prcka, musela jsem si jednu koupit i domů.

hanka24
08.09.2023 5 z 5

Měl by tam být podtitulek dle skutečných událostí :) to je tak ze života, bez dítěte bych tomu snad ani nevěřila, ale je to tak. Roztomilé kresby a skvělý nápad.

lassse
07.08.2023 3 z 5

Velice vtipný popis rodičovské "dovolené".

Knihotyna
26.05.2023 4 z 5

Nově jsem narazila na další knižní zpracování rodičovství. Spíše tedy mateřské dovolené.
Jak se cítí maminka se dvěma malými dětmi a jaké problémy a úkoly na ni každý den čekají? Koukněte se po knížce a můžete zjistit, zda se něco podobného děje i u Vás :).

blazejmartin
28.04.2023 5 z 5

Na pobavení super. Připomnělo mi to Deník moderního fotra.

kikies
17.03.2023 5 z 5

Bože, tohle jsem potřebovala. Nic mi tak nepomohlo k pocitu, že v tom fakt člověk není sám, než tahle kniha. Smála jsem se, hrozně moc, asi dva večery, déle to číst už fakt nešlo.... a pak jsem to předala manželovi a smál se on.

cucik14
18.01.2023 5 z 5

Moc povedená kniha, přečtená za dva večery a v mnohých obrázcích jsem se poznávala, jde vidět, že autorka ví o čem píše

Sandalkar
08.01.2023 5 z 5

Genialni. Tohle by se melo fasovat v porodnici.

Romanka89
30.12.2022 5 z 5

Skvělé, dostala jsem k Vánocům jako dárek, i s věnováním a obrázkem mě a mých dcer od autorky, tak jsem byla dojatá. Vtipné, pravdivé, člověk má pocit že v tom vážně není sám. No budu pořizovat druhý díl.

blazejmartin
03.10.2022 5 z 5

Krátké ale povedené a vtipné.

Glivuska
19.08.2022 5 z 5

Skvela kniha a jeste hezci ilustrace. V kazdym komiksu jsem se jako matka videla :D tesim se na druhy dil!!

Lusa
29.03.2022 5 z 5

Znám z FB a i když jsem bezdětná, tak se moc bavím při každé nové kresbě, jen tak dál.

tatjana1737
18.01.2022 4 z 5

Jednu hvězdičku dolů za to, že nejde o žádný manuál, jak podnázev slibuje. Jinak je to ale na rovných pět, protože takhle dlouho jsem se nepobavila. Kupa těch situací je skutečně jak opsaná z naší domácnosti, s nejmladším teď kupříkladu prožíváme Těžký život batolete, několikrát jsem se smála nahlas (což většinou nedělám, protože jsem suchar) a něco ukázala manželovi a zasmál se taky (což je co říct, protože je ještě větší suchar než já). Za mne by kniha klidně mohla mít dvojnásobný rozsah, ale věřím, že autorka ještě nějaké pokračování připraví, neb má doma nevyčerpatelný zdroj inspirace. Knihu mi dala kamarádka, která ji dostala a po přečtení poslala dál. Na jednu stranu chápu, že jde o oddychové čtivo, které ne každý potřebuje mít v osobní knihovničce, na stranu druhou to považuji za čtení podobné (Ne)Máme a jiným počinům, jen v komiksové podobě. Bezdětní možná některé situace tolik nepobaví, ale kupa rodičů se v knize jistě najde. Pro mne velmi příjemné překvapení a budu doporučovat dál :-).

Eva88
17.09.2021 4 z 5

Komiks na mě vypadl v knihovně. Přečteno za pár minut a teda po chuti jsem se zasmála. :-)

JeKa
28.06.2021 4 z 5

Vtipné, trefné, o životě... jen nevím, zda to není trochu masochismus ve vzácných chvílích volna si o tom ještě číst :-)

Mrňous1
05.06.2021 5 z 5

Tak to se povedlo, opravdu trefné, jsem ráda, že je to všude stejné...:-)

Saela
26.05.2021 5 z 5

Autorku sleduju na FB, co komiks, to trefa do černého. Autorka s námi snad bydlí, protože není jinak možné, že je to až tak trefné! Nebo skutečně ve většině domácností probíhá to stejné, co u nás? Pokud ano, tak rozhodně tahle knížka nesmí chybět v žádné rodičovské knihovně. Já rovnou objednala i pro kamarádky dárky. Za nás top, s manželem jsme se fakt zasmáli :)

danuska
18.05.2021 5 z 5

Tak toto bolo vážne skvelé!

Barbora Brůnová
česká, 1983
2020  96%Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou
2022  96%Já to měl první! 2
2022  93%Liberec / Reichenberg

Kniha Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou je v