Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou

Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448332/bmid_ja-to-mel-prvni-aneb-komiksovy-manu-Cjo-448332.jpg 5 107 30

Taky občas ráno počítáte, kolik hodin ještě zbývá, než půjdou zase spát? A když už jich máte akorát tak dost a konečně je uložíte, prohlížíte si v mobilu jejich fotky? Taky jste byli přesvědčení, že budete mít to nejklidnější a nejvychovanější dítě – do chvíle, než se vám narodilo? A taky máte občas pocit, že jste ten nejneschopnější rodič na světě? V knížce najdete situace, při kterých vám asi běžně do smíchu není. A nejenže se zasmějete: navíc zjistíte, že v tom nejste sami.... celý text

katulkav
13.04.2021 4 z 5

Rychlé komixové čtení,které mě velmi rozesmálo...hlavně v situacích,ve kterých jsem se přesně viděla ????

Margaritta1987
20.03.2021 5 z 5

Úžasné. Nektere frky jsou geniální. Smála jsem se celý večer.

Kesi85
25.02.2021 5 z 5

Ačkoliv jsem bezdětná, tak jsem se smála od začátku do konce. GENIÁLNÍ!

Varjohukka
27.01.2021 5 z 5

Vtipné, trefné, ze života! Je to lahůdka na chviličku, ale rozhodně stojí za to.

Lka
14.01.2021 5 z 5

Super kniha. Pěkně jsem se nasmála. Je to trefný...

Kejtiky
26.12.2020 5 z 5

Fantastické. Dostala som knihu na Vianoce, zhltla som ju po večeri a nechala kolovať okolo stola. Smiala som sa celý večer, autorka má doma rovnaké deti ako ja. Každý komix som prežila na vlastnej koži. Vtedy som sa nesmiala, ale keď to človek prežíva s odstupom, prináša to slzy smiechu.

zuzana9247
22.12.2020 5 z 5

Velmi vtipná kniha, tak moc pravdivě ukazuje střípky ze života s dětmi, že to snad ani není možný. Doporučuji :)

MartasR
22.12.2020 5 z 5

Úžasná kniha. Přečtena jedním dechem. Mám ji schovanou až budu zase nějaký večer down. Zvedne náladu.

ZuK1
22.08.2020 5 z 5

Autorkou knížky je ilustrátorka Barbora Brůnová a knížka vznikla díky velkému úspěchu komiksů, které začala během mateřské dovolené zveřejňovat na své facebookové stránce BBB Ilustrace.
Vtipně a s nadhledem zde zachycuje spoustu situací, které jsou většině rodičů důvěrně známé, takže máte-li smysl pro humor, chcete se pobavit, zasmát, zjistit, že v tom nejste sami nebo naopak zavzpomínat, že přesně tohle jste kdysi zažívali i vy, je to určitě knížka pro vás :-) ...

ikess
19.08.2020 5 z 5

Přečteno na jeden zátah, hned jak mi knížka došla :-) Obrázky ze života, poznávám se snad ve všech... Hodně vtipně nakreslené :-)

Barbora Brůnová
česká, 1983