Laruska07 Laruska07 komentáře u knih

Třpytící se město Třpytící se město Lenka Bandurová

Krásna a originální fantasy. Kniha mě bavila od začátku až do úplného konce. Moc se těším na další díl.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Krásná kniha, která je krásná už jen tím, jak je napsaná. Nemusí se tam nic dít, ale ten jazyk, ta slova... Nádhera!

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Líbilo se mi, jakým stylem to bylo napsáno, četlo se to téměř samo. Milý a dojemný příběh, který se může stát každému.

Kolem Jakuba Kolem Jakuba Michal Vrba

Hrozně moc se mi líbí autorův jazyk, to je fakt krása, taková čeština. Trochu temné, záhadné, čtivé a za mě skvěle napsáno. Přečteno jedním dechem.

25.01.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tohle bylo parádní čtení!

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Jedna z nejkrásnější a nejsmutnějších knih, co jsem kdy četla. A tolik nádherných citátu... Greenova nejlepší kniha.

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Napínavé od začátku až do konce, dobře se to četlo. Doporučuji.

10.11.2020 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Tohle mě teda moc nebavilo, zklamaní.

Kulti Kulti Mariana Zapata

Takové průměrné čtení, ale na další knihy autorky jsem zvědavá.

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

Trochu slabší úvod, ale jinak fakt moc pěkné. Líbila se mi atmosféra, ale i to, že jsem nedokázala určit, kam příběh povede. Těším se na další díly.

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Nevím, humor Zapaty mi asi nesadí. Námět celkem dobrým, zpracování horší. Celkem milý příběh, který neurazí, ani nenadchne.

Oliver Twist Oliver Twist Charles Dickens

Já mám klasiku ráda, ale toto... Za mě ne. Vůbec se mi nelíbilo, jak to bylo napsáno. Styl psaní až příliš jednoduchý a celé je to takové utahané. Sice jsem to nakonec dočetla, ale bylo to docela utrpení. Dickens mi jako jeden z mála klasiků nesedl, bohužel.

10.11.2020 odpad!