lalaserka lalaserka komentáře u knih

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Další skvělá knížka od tohoto autora. Tenhle případ byl narozdíl od jiných pěkně zapeklitý. Už se zdálo že to bude nad Eričiny síly ale ona si s tím nakonec poradila. Překvapivé rozuzlení, tohle jsem opravdu nečekala.

10.01.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další skvělá knížka od tohoto autora. Sériový vrah je vážně brutální ale Erika to vše zase skvěle vyřeší. Už se těším na další knihu

05.01.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Další skvělá knížka od této autorky.Napínavá kniha od začátku až do konce.Měla spád a každá kapitola končí tak,že čtete dál a dál a nedokážete přestat číst dokud nedočtete

15.12.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velmi čtivá kniha a byla napínavá až do konce. Erika je mi sympatická, protože si jde tvrdě za svým a nic jí nezastraší. Docela mě překvapilo kdo byl vrah, to jsem nečekala. Už se těším na další knihy od tohoto autora.

27.11.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Další skvělá knížka od téhle autorky. Už se těším na další knihy. Překvapilo mě, jak pro svůj osobní prospěch dokáže být osoba krutá a manipulativní.

16.11.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se mi líbila, dobře se četla a měla jsem jí přečtenou za 4 dny. Děj napínavý až do konce ale už v půlce knihy jsem odvodila kdo je únosce.

17.08.2018 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Supr knížka, napínavá až do konce. Moc se mi líbí jak je Kim rázná a jde si trvdě za svým. Už se těším na pokračování.

17.08.2018 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Moc jsem se na tuto knihu těšila až jí budu mít. Byla napínavá až do konce ale musím přiznat, že jsem od ní očekávala víc.

05.08.2018 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Čtivá knížka, ani na chvilku jsem se nenudila. Napínavá až do konce.

13.07.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Skvělá knížka, napínavá až do konce, už se moc těším na loutkáře, doufám, že bude tak skvělý jako ta předchozí kniha

09.06.2018 5 z 5

Hrady a jejich záhady Hrady a jejich záhady Petr David

Zajímavá knížka, některé hrady jsem ani neznala

09.06.2018 5 z 5

Jmenuju se Tomáš Jmenuju se Tomáš Ota Kars

Moc hezká knížka, škoda jen, že nebyla rozsáhlejší, třeba o komentáře ostatních herců z filmů které s nimi Tomáš natáčel. Jinak je tohohle mladé herce velká škoda.

03.04.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Ztrácela jsem se v postavách, děj mi unikal. Nakonec jsem knihu ani nedočetla, moc mě nenadchla

31.01.2018 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha se mi moc dobře četla. Rachel mi bylo celkem líto ale postupně jsem si jí zamilovala. Naopak Annu jsem si moc neoblíbila. u Megan vlastně ani nevím, myslím, že na tom byla ještě hůř než Ráchel ale ve finalé mi bylo trochu líto, že dopadla tak jak dopadla. Jinak napínavá kniha až do konce.Už se těším na další knihu od této autorky

09.01.2018 5 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Další dobrá kniha, napínavá až do konce

23.12.2017 5 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Napínavé až do konce. Už se těším na další knihu

28.11.2017 5 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Další skvělá detektivka od této spisovatelky

13.11.2017 5 z 5

Pavučina Pavučina Karin Slaughter

Další skvělá knížka od této autorky a překvapivé zakončení této skvělé série.

13.11.2017 5 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Super knížkaPropracovaný příběh, napínavý, čtivý... Už se těším na další knížky od této autorky

25.10.2017 5 z 5

Bez víry Bez víry Karin Slaughter

Další povedená knížka od této autorky. Napínavá ale zároveň celkem drsná, vzhledem k tomu jak tam trestaly dívky za jejich hříchy. Těším se na další skvělou knihu od této autorky.

05.10.2017 5 z 5