lalaserka lalaserka komentáře u knih

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Další skvělá knížka od této autorky. Doufala jsem že by mohlo mezi hlavními hrdiny k něčemu dojít. Netušila jsem, že mohou lidé být takto nemocní, když si myslí že jsou zvířata a dokážou se dokonce do zvířete vtělit. Už se moc těším, jestli bude nějaké pokračování

17.07.2021 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Další skvělá kniha z této série. Mělo to spád a bylo to napínavé.

08.06.2021 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Další díl povedené série. Rozjezd byl sice trochu pomalý, ale za to ten závěr stál za to. Další díl už na mě čeká.

24.05.2021 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Druhý díl se mi líbil snad ještě o něco víc než první. Bylo to napínavé a plné zvratů.
Brutalita vrahů byla nepředstavitelná.

14.05.2021 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Čtivá a napínavá detektivka, od posledních kapitol jsem se nemohla odtrhnout. Těším se na další knihy od této autorky.

06.05.2021 4 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Dobrá kniha. Napínavý a zajímavý děj. Přiznám se že jsem vůbec netušila kdo je vrah. Zjištění bylo překvapující, měla jsem jiného kandidáta na vraha. Doufám že někdy výjde další kniha s Florinem a Beatrice.

16.04.2021 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Knížka čtivá, napínavá, překvapilo mě jak může být psychiatrické oddělení zajímavým temátem. Konec mě docela překvapil

04.04.2021 4 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Musím říct že kniha 5 mě nadchla víc než tento díl. Zajímavé bylo spojení Facebooku a básní. Bohužel konec byl trošku zklamáním ale určitě si další knihy od této autorky přečtu

10.03.2021 3 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Kniha se mi moc líbila, pěkně se četla. Tématika tetování je zajímavé. zařazuji Alison mezi moje oblíbené autorky. Těším se jestli výjde nové kniha.

31.01.2021 4 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Další skvělá kniha od této autorky. tenhle díl mě úplně nadchl, musím říct, že její příběhy hltám od začátku až do konce. Tenhle díl byl mnohem víc osobnější, protože se vrah inspiroval utrpením Kim. Už se moc těším až výjde nová kniha, snad to bude brzy.

12.01.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Další skvělá kniha od Roberta Bryndzy. Mělo to spád, žádná zbytečná vyprávění. Už se moc těším na další knihu.

04.01.2021 5 z 5

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Tuhle knihu považuji za povedenou - děj pěkně utíká, dobře se čte. Florian a Julia jsou sympatičtí. Doufám, že vyjdou další knihy od této autorky, jsem na ně zvědavá

15.12.2020 4 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Druhý díl byl stejně napínavý jako ten první. Autorovy náměty jsou vážně bezbřehé. Závěr překvapil. Tahle dvojice vyšetřovatelů se mi fakt líbí. Už se moc těším na další knihy od tohoto autora.

22.11.2020 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Tak tato kniha, mě pohltila od začátku až do konce. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, napínavá už od začátku. Zajímavý děj propletených rodinných příslušníků. Mám moc ráda Lotti. Už se moc těším jestli výjde nový díl.

23.10.2020 5 z 5

Ledový strach Ledový strach Mads Peder Nordbo

Narozdíl od prvního dílu jsem už tušila, co mohu čekat, ale s potěšením musím konstatovat, že je Ledový strach mnohem lepší. Už se moc těším až si koupím a přečtu třetí díl

04.10.2020 4 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Nejdříve jsem se nemohla začíst ale konec byl napínavý ale některá jména a místa mi dělali problém. Pokud kniha jen trošku odráží, co zažívají ženy a dívky v Grónsku, tak je to strašné.

23.08.2020 3 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Další skvělá knížka od této autorky. Přišlo mi že se v této knize mnohem víc řešily osudy a vztahy kolegů oproti jiným knihám nevadilo mi to tam právě naopak to doplňovalo zápletku. Mám ráda ty krátké kapitoly, které mě neustále drží v napětí a nutí číst dál a dál. Už se moc těším až výjde nová kniha. Kim a její tým mi přirostl k srdi.

19.07.2020 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Další skvělá knížka od tohoto autora. Kniha se mi četla moc dobře. Překvapivý děj. Kniha měla šťastný a překvapivý konec. Skvělé zakončení úspěšné série. Jsem zvědavá s čím novým autor příjde.

20.06.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Další skvělá knížka od této autorky, napínavá až do konce, jen ten konec byl smutný, trošku mi ukápla slza. Už se těším na další díl

25.05.2020 5 z 5

Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi Jeremy Dronfield

Velmi silný příběh, smekám před odvahou otce i syna a před jejich nezdolnou vůlí přežít. Tyto knihy s touto tématikou mě vždy uchvátí. Smekám před lidmi kteří tato zvěrstva přežily a dokázaly o tom napsat.

14.05.2020 5 z 5