LadyElisa LadyElisa komentáře u knih

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Jedinečný příběh lásky dvou mladých lidí...příběh, který musí zasáhnout každého čtenáře :)

04.11.2014 5 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Sparks je mistrem tohoto žánru. Opět nezklamal a stvořil nádherný příběh plný lásky. Vřele doporučuji a na konci už to byly potoky slz. Každá romantická duše si přijde na své :) Moc se těším na Vzkaz v láhvi :)

28.08.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Nádhera, která se nedá jedním slovem popsat :) Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/05/recenze-bez-nadeje-colleen-hooverova.html

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Miluju Gideona a Evu :) Nemají ani jednu chybičku :) Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-nezkrotna-sylvia-day.html

Pád Pád Maya Banks

Další erotická série, která mě dostala :) Má recenze http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-pad-maya-banks.html

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Krásný příběh, ale Bastard je prostě jen jeden :)

14.06.2014 5 z 5

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

Skvělá kniha, rodinná sága a osudy rodiny Clearyových nikdy nezestárnou. Ale v knize je to trochu jiné než v seriálu. A že to pořádná bichle :) Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-ptaci-v-trni-colleen.html

04.06.2014 5 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Krásné zakončení celé série :)

14.05.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tak tahle knížka byla bomba. Zpočátku jsem byla skeptická, ale postupem času jsem knihu nemohla odložit. Četla se úplně sama :) Krásná kniha nabitá emocemi. Jsem zvědavá na příběh Holdera :D

03.05.2014 5 z 5

Hlad jako žádný jiný Hlad jako žádný jiný Kresley Cole

Tak tohle byla moje premiéra paranormální romance. Bylo to překvapení, nic jsem od téhle knížky nečekala a přesto mě dostala. Určitě si přečtu i další díly :)

18.02.2014 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Na knihu jsem velice těšila a rozhodně ani v nejmenším nezklamala! Dějově mi knížka připomíná Alfu od Jacindy Wilder. :)

23.01.2021 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Opravdu povedené zakončení celé série, knihu jsem přečetla za dva dny, měla rychlý spád i kouzlo. Doporučuji :-)

15.08.2018 5 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Tohle se mi hodně líbilo. Máme tady letušku a bohatého, nechutně pohledného muže - variace na Odstíny, ALE mnohem lepší :) James a Bianca byli úžasní a těším se na další díl :D

07.12.2014 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

WOW! Tahle kniha mě dostala, je dokonalá a Bliss s Garrickem jsou sympatičtí a těším se na další knihu :) Na Cadea jsem hodně zvědavá D

03.12.2014 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Nádherný a barvitý příběh Skotska za dob dávno minulých a také velké lásky mezi Jamesem a Claire :) Doufám, že vydají sérii znovu, ráda bych ji měla kompletní :)

19.08.2014 5 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Nádherné zakončení příběhu profesora a Julie. Četla bych pořád dál a dál :) Ach, jen ta obálka..... Sylvain je prostě božský spisovatel a už se moc těším na The Raven :D

08.08.2014 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Krásná kniha, originální příběh, těším na Gabrielův Ráj :) Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-gabrielovo-inferno-sylvain.html

20.06.2014 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Zatím můj nejmilejší příběh, má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-chlad-maya-banks.html

19.06.2014

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

Lisa Kleypas opět nezklamala :) Těším se na příběh Alexe :D Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-duhova-ulice-lisa-kleypas.html

05.05.2014 5 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Druhý díl této série mě nezklamal. Krásné pokračování Gabrielova Inferna. Těším se na další díl :)
Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-gabrieluv-ocistec-sylvain.html

20.02.2014 5 z 5