LadyBirdx LadyBirdx komentáře u knih

Skvěle napsaná knížka!! Hltala jsem každou stránku.

09.02.2023 5 z 5

To bylo tak krásné! a smutné a plné lásky a.... takové jak to umí jen Backman.

16.08.2021 5 z 5

Pandemie Pandemie Michal Kubal

Je to skvělé! Čtivě napsané, občas napínavé, až mě mrzí, že to končí 1. srpnem 2020, i když dění kolem sleduji, klidně bych si dala druhý díl.

14.03.2021 5 z 5

Sem tam trochu vtipná, sem tam trochu trapná, ale snad na každé druhé stránce nějaký překlep.

30.12.2020 2 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Neveselý krátký příběh. Chytne vás a nepustí, i když na jeden zátah se čte těžce. Dětská duše je křehounká, a kdo jiný než rodič by to měl vědět, přeci byl taky kdysi dítětem. Jen tak na něj nezapomenu.

29.12.2020 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Bylo to vtipné, bylo to dojemné, bylo to krásné. A rozhodně si to přečtu ještě jednou.

03.06.2020 5 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Kontrasty dnešní doby

12.01.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečteno jedním dechem. Jak už bylo zmíněno v komentářích níže - hrůzné události napsané s klidem a láskou.

05.07.2019 5 z 5

Pod africkým sluncem Pod africkým sluncem Barbara Wood

Velmi dobrá a čtivá knížka kde se dozvíte i něco o historii.

14.04.2019 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Úžasná knížka. Přečtená jedním dechem a určitě to nebylo naposled.

18.02.2019 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

První knížka od tohoto autora a hned jsem si zamilovala jeho styl psaní, skvěle napsané, chytlavé, no nemohla sem dát knížku z ruky dokud ji nepřečtu...

10.08.2014 5 z 5

To To Stephen King

Opravdu jsem se snažila ji dočíst, ale po 3 měsících, kdy jsem nebyla ani v půlce - a to jsem se párkrát přistihla, že i přeskakuji stránky - jsem to vzdala. Neříkám, že to nebylo čtivé, ale nevtáhlo mě to tak jak bych si představovala, tak snad někdy až budu mít mraky času, to zkusím znova..

08.06.2014 2 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Kromě Červenky mám přečtené všechny Holeovky a Sněhulák je jednoznačně nejlepší a bezkonkurenční (chvíli jsem si myslela že Levhart ho přemůže ale nestalo se..).. u žádné jiné se mi (zatím) nestalo, že bych zapomínala jíst a spát..

02.01.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

První díl byl docela dobrý, druhý byl už jenom o tom jednom - hlavně opakování stále stejných vět, a ten třetí sem nad všechny své síly prostě nedočetla...

02.01.2014 odpad!