Pandemie

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Koronavirová krize nemá v moderních dějinách obdoby: Miliardy lidí se ocitly v karanténě, desítky milionů se nakazily, statisíce zemřely. Tohle je příběh pandemie, jak ho ještě nikdo nevyprávěl. Co ovlivňovalo rozhodování o životech milionů lidí? Kdo je muž, který přiměl české úřady k rázné akci? Dvojice zkušených novinářů vás prostřednictvím zdravotníků, pacientů i vrcholných politiků vezme za kulisy událostí, které převrátily Česko i svět vzhůru nohama....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453166/pandemie-hgV-453166.jpg 4.659
Žánr
Literatura faktu, Zdravotnictví
Vydáno, Kniha Zlín
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (20)

Kniha Pandemie

Přidat komentář
simona5r
dnes

Přestože situaci ohledně koronaviru sleduji, dozvěděla jsem se přesto nové informace a získala ucelenější pohled na věc. Byť se jedná o literaturu faktu, je to velmi čtivě napsané až vlastně děsivé, jelikož je to krutá realita.

Janek
22. února

Výborná, čtivá reportáž o prvním koronavirovém roce. Poctivě připravená kniha, která netouží po senzaci a šokování čtenářů, ale nabízí hlubší sondu do problematiky, která neměla a nemá jednoduché řešení.


Dandy1
12. února

Pro toho, kdo situaci od začátku sledoval, nic nového.

Pucezhodosha
29. ledna

Výborný obraz doby napsaný podle nedávné skutečnosti první poloviny roku 2020 s Covidem.

petra_ma_knihu
27. ledna

Naprosto skvělá kniha!

Bustedka
23. ledna

Naprosto bravurní práce, asi bych klidně ten konec trochu zkrátila, ale chápu potřebu vše detailně vykreslit. To, že se nacházíme v další vlně koronaviru ty pocity z knihy vlastně trochu zesilují.

Katchun
05. ledna

Je to dost zajímavé číst tuto knihu během druhé a třetí vlny koronaviru. Člověk si říká, že se vláda, odborníci a další ponaučili a budou ten dialog vést jinak, přitom opak je pravdou. Rozhodně stojí za přečtení.

hana6084
02. ledna

Jedním slovem - super! Přestože jsme dál a vidíme situaci optikou aktuálního stavu, určitě doporučuju každému přečíst a nahlédnout tak do zákulisí rozhodování o našich životech na začátku pandemie. I když je kniha tak tlustá, nakonec se četla rychle, určitě by se dala zhustit do méně stránek tak, aby to případné čtenáře na první pohled tak neodrazovalo (taky se přiznám, že jsem dost váhala). A jak tu píše Babouš v komentáři přede mnou, že mu vadilo nekritické a nekomentované přejímání vyjádření AB a dalších, tak já to rozhodně vnímám ne jako "neúmyslně jim udělal píárko", ale napak jako poodhalení naprosté neschopnosti a nekompetentnosti zejména toho hlavního aktéra. Mazec.

1