Kubíííína Kubíííína komentáře u knih

Smrtící rituál Smrtící rituál J. D. Robb (p)

Byl jsem velmi spokojen. Určitě doporučuji.

25.12.2014 5 z 5

U... jako utrpení U... jako utrpení Sue Grafton

Kniha byla výborná(ostatně jako všechny autorčiny knihy), jen mi trochu vadilo, že jsem už v její polovině vrahy odhalil.

13.12.2014 4 z 5

Každý něco skrývá Každý něco skrývá Mary Higgins Clark

Kniha mě úplně dostala, musím dát za výbornou.

15.11.2014 5 z 5

Bouře Bouře Carol Higgins Clark

Jednoznačně musím dát nejvyšší hodnocení, a dal bych klidně i šest hvězdiček, kniha mě totálně uchvátila!

04.11.2014 5 z 5

Stopy v písku Stopy v písku James Patterson

Musím souhlasit se všemi ostatními, takové rozuzlení a závěr mi skutečně vyrazil dech. Je vidět že James Patterson má opravdu ve svých knihách úžasné nápady.

27.10.2014 5 z 5

Kdo se dívá,když spíš Kdo se dívá,když spíš Mary Higgins Clark

Velice příjemné a opravdu někdy velice dojemné a napínavé vánoční čtení.

20.10.2014 5 z 5

Čtvrtý v pořadí Čtvrtý v pořadí James Patterson

Opět nemůžu jinak, musím jen chválit.

20.10.2014 5 z 5

Tanec smrti Tanec smrti James Patterson

Jako obvykle mě ani tentokrát James Patterson nezklamal. Alex Cross je můj hrdina a už se moc těším na jeho další dobrodružství :-)

07.10.2014 5 z 5

Syndrom Anastasia Syndrom Anastasia Mary Higgins Clark

Velice napínavé, tento výběr povídek mě naprosto uchvátil a nezbývá mi než jej doporučit všem čtenářům paní Clarkové.

26.09.2014 5 z 5

Policie pomo pije Policie pomo pije Per Wahlöö

Zatím nejlepší kniha z celé série.

16.09.2014 5 z 5

Natascha Kampusch Natascha Kampusch Allan Hall

Musím zcela souhlasit se všemi ostatními čtenáři, příběh sice zajímavý, strhující a poutavý, ale jeho zpracování v této knize opravdu nic moc.

03.09.2014 2 z 5

Nataša Gollová. 2 - Černobílé vzpomínání Nataša Gollová. 2 - Černobílé vzpomínání Aleš Cibulka

Opět musím říct, že se mi kniha skvěle četla, paní Gollová byla výjimečná herečka a stejně jako u prvního dílu musím tuto knihu doporučit všem, kteří se chtějí o této herečce dozvědět co nejvíc, jelikož tam najdete všechno.

31.08.2014 5 z 5

Rané případy Hercula Poirota Rané případy Hercula Poirota Agatha Christie

Jeden z nejlepších povídkových souborů, které jsem od Královny zločiny kdy četl. Rozhodně doporučuji všem milovníkům detektivek a napětí.

26.08.2014 5 z 5

Proměna Proměna Franz Kafka

Pro někoho možná zajímavé, ale mě tato kniha moc nenadchla.

13.08.2014 2 z 5

Máj / Kytice Máj / Kytice Karel Jaromír Erben

Podle mého názoru jedna z nejlepších knih, které jsou na středních školách v seznamu povinné četby.

13.08.2014 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Tato kniha byla třešničkou na dortu, někdy velmi drastické čtení, ale konec dobrý všechno dobré.

13.08.2014 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Tento díl byl velmi napínavý, hrozně jsem se bál baziliška.

13.08.2014 5 z 5

Tento díl se mi v knize líbil ze všech nejvíc.

13.08.2014 5 z 5

Musím přiznat že u tohoto dílu jsem byl napnutý jak struna.

13.08.2014 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Opět velmi dobré čtení, avšak tento díl mi přišel z celé série nejslabší, stejně tak film.