Syndrom Anastasia

Romantický příběh se záhadou vypráví o mladé ženě, která pomocí tajemné halucinogenní drogy pátrá po svém původu a nahlíží nečekaně hluboko do minulosti svých předků.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31656/syndrom-anastasia-31656.jpg 3.740

The Anastasia Syndrome and Other Stories (1989)

Vydáno:, X-Egem

patrick123

Oblíbená autorka, ale její romány jsou přece jenom lepší.

magdalena13
15.11.2017

Hlavní "povídka" bohužel zklamala.
Setkání spolužáků, to byla opravdu zajímavá povídka.
Ostatní povídky také nezklamaly, takže 2 a 4, průměr 3.

Danago
20.08.2017

Mary Higgins Clark mám moc ráda a když jsem si pořizovala knížku myslela jsem si, že jde o román. Ale knížka jsou povídky, což mě nejdřív docela zklamalo. Povídky nemám moc v oblibě, ale u této knížky je to jiné. Syndrom Anastasia má 160 stran takže je to spíš už kratší knížka než povídka, Ostatní povídky jsou dlouhé tak akorát. A musím teda uznat , že se mi líbily a moc. Některé byly dost strašidelné a každá měla perfektní pointu. Knížka se mi hodně líbila

Jane100
03.08.2017

Je mi líto, ale kniha se mi nelíbila. Duchařina není můj šálek kávy.

konicekbily
25.06.2017

Mé oblíbené autorce se knížka nepovedla.

Pjater
13.01.2017

Kniha mě moc bavila a všechny povídky mi přišly povedené. Určitě doporučuji přečíst.

landr
10.10.2016

Od paní Clarkové mám přečteno hodně knih, je to moje oblíbená autorka. Četla jsem od ní lepší, ale rozhodně stojí za přečtení.

Pajina68
31.03.2016

Všechny povídky mne moc bavily. Přečetla jsem je jedním dechem. Moc hezká knížka.

putpuda
04.01.2016

Já myslela, že je to kniha (né povídky). První mě moc nebavila, Sraz spolužáků a další byly celkem dobré, ale na mě moc krátké (to nemusím). Kdyby z každé povídky byla kniha, bylo by to určitě lepší.

Rodaw
28.09.2015

Povídky nečtu a nevyhledávám je a původně jsem si myslela, že je tato kniha román a ne soubor povídek - i když je pravda, že povídky nejsou krátké a Syndrom Anastasia je novela :)
Ve výsledku pro mě kniha byla velikým překvapením a moc se mi líbila! Skvěle jsem si u ní odpočinula a překvapilo mě, že to v podstatě skoro všechno byly thrillery! Takže za mě rozhodně ano, líbilo se mi to :)

Kubíííína
26.09.2014

Velice napínavé, tento výběr povídek mě naprosto uchvátil a nezbývá mi než jej doporučit všem čtenářům paní Clarkové.

WEIL
19.08.2011

Tohle už se mockrát používalo.
Droga a díky ní získat informace o minulosti? To je zatím nereálné a pavěda.