Syndrom Anastasia

Syndrom Anastasia https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31656/syndrom-anastasia-31656.jpg 3 64 16

Romantický příběh se záhadou vypráví o mladé ženě, která pomocí tajemné halucinogenní drogy pátrá po svém původu a nahlíží nečekaně hluboko do minulosti svých předků.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , X-Egem

Anastasia syndrome and othe Stories , 1989

čef
15.08.2022 4 z 5

Několik povídek s větším nebo menším napětím, z nichž je titulní historicko-mystický příběh nejdelší - přes polovinu knihy. Hrůzou jsem se tedy po přečtení nebudil, je to takové vcelku příjemné počtení, u kterého je jasná fabulace a malý vztah ke skutečnému životu, zklamán však nejsem.

DvěTéčka
10.05.2021 1 z 5

Asi nejslabší knížka co jsem od autorky četla..

laura
04.05.2021 5 z 5

Povídkové knihy nemám zrovna v oblibě. Vyhýbám se jim. Ale sem tam mi některá v náruči přistane.

Tohle bylo nečekaně dobré. Mrazivé. Temné. Zvrácené. Kruté. Kola osudu jsou nevyzpytatelná. Náhody přicházejí, když to nečekáte. Láska vyprchá. A smrt je věčná...

Ještě teď mám husí kůži, když si vzpomenu na tu bezmoc, se kterou kráčíte vstříc svému osudu, víte, co vás čeká - a nemůžete tomu zabránit...

Geniální!

Aghatte
15.12.2020 1 z 5

Tak to putuje do knihobudky....

patrick123
23.10.2018

Oblíbená autorka, ale její romány jsou přece jenom lepší.

magdalena13
15.11.2017 3 z 5

Hlavní "povídka" bohužel zklamala.
Setkání spolužáků, to byla opravdu zajímavá povídka.
Ostatní povídky také nezklamaly, takže 2 a 4, průměr 3.

Danago
20.08.2017 5 z 5

Mary Higgins Clark mám moc ráda a když jsem si pořizovala knížku myslela jsem si, že jde o román. Ale knížka jsou povídky, což mě nejdřív docela zklamalo. Povídky nemám moc v oblibě, ale u této knížky je to jiné. Syndrom Anastasia má 160 stran takže je to spíš už kratší knížka než povídka, Ostatní povídky jsou dlouhé tak akorát. A musím teda uznat , že se mi líbily a moc. Některé byly dost strašidelné a každá měla perfektní pointu. Knížka se mi hodně líbila

Jane100
03.08.2017 1 z 5

Je mi líto, ale kniha se mi nelíbila. Duchařina není můj šálek kávy.

konicekbily
25.06.2017 2 z 5

Mé oblíbené autorce se knížka nepovedla.

Pjater
13.01.2017 5 z 5

Kniha mě moc bavila a všechny povídky mi přišly povedené. Určitě doporučuji přečíst.

landr
10.10.2016 3 z 5

Od paní Clarkové mám přečteno hodně knih, je to moje oblíbená autorka. Četla jsem od ní lepší, ale rozhodně stojí za přečtení.

Pajina68
31.03.2016 5 z 5

Všechny povídky mne moc bavily. Přečetla jsem je jedním dechem. Moc hezká knížka.

putpuda
04.01.2016 3 z 5

Já myslela, že je to kniha (né povídky). První mě moc nebavila, Sraz spolužáků a další byly celkem dobré, ale na mě moc krátké (to nemusím). Kdyby z každé povídky byla kniha, bylo by to určitě lepší.

Rodaw
28.09.2015 3 z 5

Povídky nečtu a nevyhledávám je a původně jsem si myslela, že je tato kniha román a ne soubor povídek - i když je pravda, že povídky nejsou krátké a Syndrom Anastasia je novela :)
Ve výsledku pro mě kniha byla velikým překvapením a moc se mi líbila! Skvěle jsem si u ní odpočinula a překvapilo mě, že to v podstatě skoro všechno byly thrillery! Takže za mě rozhodně ano, líbilo se mi to :)

Kubíííína
26.09.2014 5 z 5

Velice napínavé, tento výběr povídek mě naprosto uchvátil a nezbývá mi než jej doporučit všem čtenářům paní Clarkové.

WEIL
19.08.2011

Tohle už se mockrát používalo.
Droga a díky ní získat informace o minulosti? To je zatím nereálné a pavěda.