Kubíííína Kubíííína komentáře u knih

Karty na stole Karty na stole Agatha Christie

Opět jsem byl velmi spokojen, ze začátku to vypadalo nudně, ale konec mě dostal.

24.09.2016 5 z 5

Jak žijí Jak žijí Alois Mikula

Nejzajímavější byla kapitola o medvědovi a o dravých ptácích, ke konci už to bylo o něco slabší.

24.09.2016 4 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Jeden z nejlepších thillerů jaké jsem kdy četl.

14.08.2016 5 z 5

Toulavá kamera 8 Toulavá kamera 8 Iveta Toušlová

Skvělý výběr reportáží, ostatně jako v každém díle.

28.07.2016 5 z 5

Ďáblova dílna Ďáblova dílna Adolf Burger

Velmi čtivé zachycení jedné z největších hrůz v našich dějinách-holokaustu. Mráz mi z toho běhal po zádech a fotografie byly opravdu hrůzostašné. Horory jsou samozřejmě taky děsivé, ale tohle je daleko horší-protože se to skutečně stalo.

28.07.2016 5 z 5

Mary, Mary Mary, Mary Ed McBain

Ze začátku nic moc, ale konec byl strhující, leč velmi podivný.

28.07.2016 4 z 5

Soukromé hry Soukromé hry James Patterson

Byl jsem velmi spokojen, bylo to velmi drastické, ale nakonec všechno dobře dopadlo a z toho mám radost.

28.06.2016 5 z 5

Rodina Rodina Martina Cole

Opět velmi drastické, jako je tomu ve všech knihách této autorky, přesto jsem rád za dobrý, i když poměrně smutný konec.

20.06.2016 5 z 5

Vražda v postranní ulici Vražda v postranní ulici Agatha Christie

Hezký výběr povídek, ačkoli byly jenom 4, proto jsem je přečetl v několika dnech.

31.05.2016 4 z 5

Neznámý soupeř Neznámý soupeř James Patterson

Kniha byla velmi napínavá a zábavná a jsem moc rád že to na konci tak dobře dopadlo.

18.05.2016 5 z 5

W… jako western W… jako western Sue Grafton

Opět jsem byl velmi spokojen a už se moc těším na další díl-písmeno X. Vyjde na podzim tak uvidíme.

12.05.2016 5 z 5

Tentokrát naposledy Tentokrát naposledy Mary Higgins Clark

Ze začátku nic moc, ale konec byl naprosto fascinující, inu paní Clarková napětí dělat umí.

24.04.2016 5 z 5

Spirála zločinu Spirála zločinu James Patterson

Byl jsem velmi spokojen a napjat, jen ten konec byl velmi smutný. Už se moc těším na další knihu s Alexem Crossem!

08.04.2016 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Naprosto, naprosto fantastické!

27.03.2016 5 z 5

Moje kráska spí Moje kráska spí Mary Higgins Clark

Konec naprosto nečekaný, paní Mary opět dostála své přezdívce americká královna napětí. Už se těším na další knížku.

01.03.2016 5 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Královna zločinu a Slečna Marplová ani tentokrát nezklamaly. Jedním slovem detektivní bomba! :-)

09.02.2016 5 z 5

V nemilosti V nemilosti Dick Francis (p)

Kniha se četla velmi dobře, čtení bylo oddychové a přitom napínavé. Super!

09.02.2016 4 z 5

Vždyť je to hračka Vždyť je to hračka Agatha Christie

Velice dobré čtení, závěr a odhalení vraha mě totálně dostal.

09.01.2016 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Autor mě stejně jako ve Volání kukačky nezklamal, detektivní, strhující, překvapivé, super. Rozhodně doporučuji.

29.12.2015 5 z 5

V… jako vendeta V… jako vendeta Sue Grafton

Jako obvykle musím dát nejvyšší hodnocení, Kinsey mě i v tomto příběhu úžasně překvapila a já se moc těším až si přečtu její další dobrodružství v knize W... jako western! Čím pak mě asi paní Graftonová překvapí:-)

01.12.2015 5 z 5