Neznámý soupeř

Neznámý soupeř https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252654/mid_neznamy-souper-252654.jpg 4 65 22

Matthew najde během chaotického útoku na nádraží tašku plnou diamantů. Už si plánuje bezstarostný život s přítelkyní a vůbec mu nedojde, že se právě stal lovnou zvěří. Nájemní vrazi Diamantového syndikátu se rozhodně nechovají jako partička kamarádů.

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Alpress

Kill Me If You Can , 2011

janina66
27.02.2023 4 z 5

Odpočinková četba. Opět krátké kapitoly, napětí, láska, mafie, zabijáci. Napínavá pohádka pro nás dospělé.

Danuše7
23.10.2021 5 z 5

Napínavá kniha, moc se mi líbila.

cukrovka
26.07.2021 4 z 5

Odpočinková četba, kde je nakombinována romantika s napětím. Knížka se dobře čte, příběh je zajímavý.

kolacky
25.07.2020 4 z 5

Nečekala jsem nic zvláštního a byla jsem mile překvapená! Mám ráda staré kámoše z války!

oleg
18.05.2020 5 z 5

Pěkná detektivka,pěkně se čte

konicekbily
06.03.2019 4 z 5

Rychle ubíhající čtení, tak - jak je u autora obvyklé - je doplněno pasážemi vonící červenou knihovnou a narychlo sestavené komando kamarádů pomáhá hlavnímu hrdinovi řešit neřešitelné situace. Pohádka pro odrostlé - dobrá odpočinková četba.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evišťátko
05.07.2017 5 z 5

Napínavé čtení od začátku až do konce a i když právě na konci jsem měla pocit laciného závěru, poslední kapitola mi jej vyvrátila. Ideální čtení na léto.

postrach
25.06.2017 4 z 5

Opět dobře čtivá kniha s krátkými kapitolami.Pohodová,trochu nuda,pohádka před spaním.V televizi by přestřelka a výbuch vlakového nádraží,byli záživnější.Kniha se mi zdá,jako dobrý filmový scénář.Knihy s Alexem Crossem a Ženský vyšetřovací klub,jsou nejlepší.Překvapení je odhalení studenta umění Matthewa Bannona.

čef
10.06.2017 5 z 5

Autor mne jako vždy snadno přenesl do svého světa - tentokráte do světa jako z černé komedie, světa plného nebezpečí, krásných žen, vynalézavých vrahů a skvělé zábavy. Jsem mu, jako vždy, za ty tři hodinky neskonale vděčný. Semper Fi!

petrpospa
21.11.2016 1 z 5

Uz dlouho jsem Pattersona nečetl. Alex Cross mě kdysi bavíval, ale raději z knihy než z filmu. Neznámý soupeř byla jednohubka, bohužel nevalné chuti. Až příliš rychlý spád nikterak komplikovaného děje. Sto kapitol o průměrné délce 2,2 strany se širokými okraji a decentní linkou v záhlaví dokázalo knihu natáhnout na 300 stran! Připomnělo mi to mé studijní roky, kdy jsme podobným způsobem prodlužovali a uměle natahovali nejrůznější referáty a ročníkové práce, abychom snadněji dosáhli požadovaného objemu. Jenže my jsme na rozdíl od Pattersona museli! Neznámý soupeř mi připadá jako filmový scénář. Nepropracovaný scénář, spíše námět. Ale mám pocit, že na hlavní roli by Stevena Seagal určitě neukecali....:-(

AdaVinculin
22.10.2016 5 z 5

Wow, za me super! Knizka ma spad, nemusi se u tohomoc premyslet :-) Pribeh skvely :-)

renefer
21.10.2016 3 z 5

Náhodou jsem četla před touto knihou Lovce, což je taky o nájemném vrahovi. Srovnání těchto knih dopadlo pro Neznámého soupeře dost špatně, Zařadila bych do kategorie "babské čtení" aneb kterak nájemný vrah ke štěstí a lásce přišel...

Kubíííína
18.05.2016 5 z 5

Kniha byla velmi napínavá a zábavná a jsem moc rád že to na konci tak dobře dopadlo.

TheSarcasm
19.04.2016 3 z 5

Řekl bych taková klasika. Kromě malého dítěte a záchrany pejska v poslední chvíli před zničením světa (i když kocour se tu vyskytuje) zde najdeme snad všechna klišé, takže ženy jsou zásadně krasavice, bídáci odporní a hrdinové čestní jak Mirkové Dušíni. Čte se to ale dobře, děj plyne poměrně svižně a žádné rádoby hluboké myšlenky se zde naštěstí neřeší. Od Jamese Pattersona jsem přečetl mraky knih a nemohu se ubránit dojmu, že v poslední době už píše jen takový "fast food" oproti solidnímu meny z doby Sběratele polibků, Pavouka a spol. Jako čtení na dovolenou OK, ale v mých top thrillerech Neznámý soupeř nebude.

Kuliš42
03.03.2016 5 z 5

Super kniha a úplně mě šokovalo vlastně skoro hned po úvodu,když byla prozrazena totožnost nájemného vraha.To byl zase typický Pattersonův zvrat,ale dost brzy a hlavně něco takového člověk vůbec nečeká.Autor umí mistrně překvapovat znovu a znovu a i když se třeba mnohé odhalí v průběhu děje,vždy zůstává napětí,přitažlivost a v závěru další zvrat a šok.Nereálnost,nesmrtelnost a naivitu berme podružně a s nadhledem! I tento román se mi osobně moc líbil!

Ewik
24.10.2015 3 z 5

Do první poloviny jsem se nějak nemohla začíst, nějak moc se táhla a detektivku skoro nepřipomínala. Ale druhá půlka neměla chybu, četla se téměř sama. Matt má své pomocníky a spojky úplně všude....to by bylo aby to nezvládl.

mirunda
07.10.2015 4 z 5

Knihu jsem přečetla, ale ne tak rychle jako když je hlavním hrdinou Alex nebo Lindsay. Nevím proč pro mne neměla takový spád. Proto jen čtyři hvězdy ;-)

Šánka
04.10.2015 4 z 5

Takový příjemný, oddechový a tradičně čtivý thriller. V první polovině mi to víc přišlo jako milostný příběh, ale po zvratu v druhé půlce kniha nabrala tempo, akci a napětí až do finále.
Bylo to opět dobré čtení, pane Pattersone.

Melindaaaa
27.05.2015 4 z 5

U Pattersona snad ani není potřeba dodávat, že se mu opět povedl geniální husarský kousek. I když se již podílel na více než stovce knih, jeho studna inspirace stále nevyschla. No však kdo to kdy viděl, aby v detektivce nebyli vůbec žádní detektivové, kteří by byli na stopě zločinu? :)
Můj ucelený názor nalezenete v záložce Recenze

Autoři knihy

James Patterson