Čtvrtý v pořadí

Čtvrtý v pořadí https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18821/ctvrty-v-poradi-18821.jpg 4 156 22

Název knihy není v tomto případě výčtem pachatelů ani obětí, jedná se o zatím poslední, ale nejtěžší kauzu detektivky Boxerové. Při vyšetřování záhadných vražd se stále stejným scénářem, zastřelí v sebeobraně mladou dívku a sama se tak ocitá na lavici obžalovaných. Odjíždí z města a na venkově se stává svědkem dalších zločinů, opět s podobným průběhem. Okolnosti ukazují na pojítko s minulostí a pro vyšetřující agentku jsou děsivým překvapením.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

4th of July , 2005

AlenaF
29.01.2021 4 z 5

Dobrá detektivka, napínavá, přečteno za jeden večer.

cukrovka
10.12.2020 5 z 5

Tak ani toto pokračování mě nezklamalo. Autor dokáže čtenáře skvěle udržovat v napětí. Moc se mi líbí krátké kapitoly, které dodávají příběhu spád.

Merlinit
20.07.2018 4 z 5

Kniha sice není nic světoborného, ale rozhodně jsem se nenudila.

medlovice
03.06.2018 5 z 5

Lindsay si tentokrát zažije psychické muka, když postřelí jednoho darebáka a jeho sestru zastřelí. Soudní jednání , které je zdlouhavé a napínavé jí přinese novou kamarádku Yuki. Vyšetřování brutálních vražd s velmi překvapivým koncem, vůbec mě nenapadlo , kdo za tím je a jací jsou tito příkladní zbohatlící lumpové. I když je kniha tlustá, skoro 400 stran příběh je strhující a nenudí.

moudivlacek
01.06.2018 4 z 5

Hezký díl, jsem ráda, že to byl díl o odvrácené straně nebezpečí u policie, nařčení zneužití moci, neoprávněné zabití, apod. A jsem moc ráda, že Lindsey měla kolem sebe lidičky, kteří se v ten moment nevytratili a nedělali neviditelné a naopak ji plně podporovali. Také se tu děje něco hrozného a nepochopitelného, i když závěr dost vysvětlí, souhlasím s Lindsey - odpor nad pachateli - určitě ano - morální odsouzení - ano, ale vzít spravedlnost do vlastních rukou - to je velmi nebezpečné.
Těším se na další díl.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

petra4080
09.02.2018 3 z 5

Kniha není vůbec špatná, ale asi si musím na chvíli od tohoto autora odpočinout, mám pocit že už mě neumí překvapit.
Lindsay by mohla trochu osobnostně růst a měnit se, její profil je stálý a celkem plochý. Jo a průběžný vztah s M mi zde připadá jako by navíc.

jurass1976
24.10.2017 4 z 5

čteno jedním dechem

March
19.09.2017 5 z 5

Tak tento díl mě dostal. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, jednim slovem WAU. Skvělá detektivka, skvěle zápletky a poručík LB nemá chybu. Vřele doporučuji!

Miruš
18.09.2017 5 z 5

Skvělá, jedu dál: Pátý jezdec ;-)

ivoiro
29.10.2016 5 z 5

Přečteno na jeden zátah. Příběh mě držel v napětí od začátku až do konce.

Miloe
05.03.2016 4 z 5

Dobré čtení, které má spád a nepředvídatelné rozuzlení. Doporučuji.

koki.veru
01.02.2016 5 z 5

Opět další skvělý díl z této série. Opravdu jsem se bála, jak proces s Lindsay dopadne a velmi jsem si oblíbila novou postavu Ženského vyšetřovacího klubu.

Alča I.
10.05.2015

četla jsem tohoto spisovatele prvně a je to bomba. Už se chystám na další knihu. jen doporučuji.

Kubíííína
20.10.2014 5 z 5

Opět nemůžu jinak, musím jen chválit.

šipek
13.10.2014 4 z 5

Takové pohodové čtení.

Gabkažabka
14.04.2013

Tenhle díl mi jel před očima jako film. V jednu chvíli odpočinek a za pár stran zase akce :)

Solembum
07.12.2012 4 z 5

Hezky uspořádaný, malé kapitolky ... rychle se četla. Děj fajn, překvapení na konci.

Lucy
19.09.2011 5 z 5

Doporučuji,velmi čtivé....

Vendelína
12.09.2011 4 z 5

Zajímavá a čtivá kniha. Líbilo se mi řazení kapitol a lehké čtení, prostředí. Děj měl spád.

Autoři knihy

James Patterson
americká, 1947
Maxine Paetro
americká, 1946

Kniha Čtvrtý v pořadí je v