Kubíííína Kubíííína komentáře u knih

Parker Pyne zasahuje Parker Pyne zasahuje Agatha Christie

Bezesporu jeden z nejlepších povídkových souborů od lady Agathy :-)

07.01.2014 5 z 5

Místo určení neznámé Místo určení neznámé Agatha Christie

Tentokrát přišlo zklamání. Čtivé to sice bylo, ale napínavost tomu zcela chyběla. Dávám 51%.

27.12.2013 3 z 5

Prokletá Prokletá Carol Higgins Clark

Napínavé, příjemné i humorné čtení, zkrátka dobrá kniha od dobré autorky. Rozhodně doporučuji.

18.12.2013 5 z 5

O ztracené lásce O ztracené lásce Eva Hudečková

Tato kniha se mi velmi líbila, přečetl jsem ji jedním dechem. I televizní seriál natočený podle této knihy byl velmi dobrý.

08.12.2013 5 z 5

Toulavá kamera 5 Toulavá kamera 5 Iveta Toušlová

Kniha se mi moc líbila, každou Toulavku prostě žeru! :D

16.11.2013 5 z 5

Pošta pro tebe - Příběhy, které vás pohladí na duši Pošta pro tebe - Příběhy, které vás pohladí na duši Ester Janečková

Skvělá a poučná kniha o lidských příbězích, které napsal sám život a které může prožít úplně každý.

05.11.2013 5 z 5

Nataša Gollová Nataša Gollová Aleš Cibulka

Super kniha, super čtení, super autor, super herečka!

05.11.2013 5 z 5

Deformace Deformace Robin Cook

Čtení dobré, přečteno za 3 dny, jsem velmi spokojen.

30.10.2013 5 z 5

Hra na schovávanou Hra na schovávanou James Patterson

Mě se to líbilo, bylo to perfektní.

29.10.2013 5 z 5

Hanebná kráska Hanebná kráska Martina Cole

Čtení velmi strhující, emocionální, zklámán určitě nejsem. Martina Cole je i v této knize naprostá jednička!

01.10.2013 5 z 5

Němý svědek Němý svědek Agatha Christie

Kniha měla zpočátku trochu mdlý děj, ale ke konci to byla fakt bomba! Dávám 87%.

13.09.2013 5 z 5

Smrtící nesmrtelnost Smrtící nesmrtelnost J. D. Robb (p)

Tato kniha mě totálně dostala, vraha jsem vůbec neodhalil, tudíž rozuzlení byl velký šok. Dávám nejvyšší hodnocení a určitě doporučuji všem.

06.09.2013 5 z 5

Žena dvou mužů Žena dvou mužů Jožo Nižnánsky

Mě se to líbilo, bylo to pěkné a docela zajímavé pokračování knihy Čachtická paní.

28.08.2013 4 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Kniha se mi líbila, byla velmi strhující, ale Jakubiskova filmová verze (Bathory) opravdu nic moc.

21.08.2013 5 z 5

Smrt na Nilu Smrt na Nilu Agatha Christie

Super čtení, moc jsem si užíval, vřele doporučuji!

21.08.2013 5 z 5

Dům na úskalí Dům na úskalí Agatha Christie

Tato kniha byla u mě jedna z nejlepších, co lady Agatha napsala. Četla se velmi pěkně, byla napínavá a závěr mě totálně dostal.

16.08.2013 5 z 5

Tento díl se mi líbil mnohem víc než druhý, avšak na první nestačil. Přesto dávám 92%.

16.08.2013 5 z 5

3x Agatha 3x Agatha Agatha Christie

Velmi pěkný soubor, určitě doporučuji, nejvíce se mi líbil Dům na úskalí, ten mě vyloženě dostal.

03.08.2013 5 z 5

Poirotova pátrání Poirotova pátrání Agatha Christie

Doporučuji, tyto povídky jsou moc pěkné.

04.07.2013 5 z 5

Jack a Jill Jack a Jill James Patterson

Velmi strhující, můj oblíbený autor opět nezklamal.

15.06.2013 5 z 5