Hra na schovávanou

Hra na schovávanou https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2622/hra-na-schovavanou-2622.jpg 4 80 10

Byl to proces, který vzrušil celý svět. Nejen kvůli Maggie Bradfordové, nevšední ženě, jejíž písně si získaly srdce lidí ve všech světadílech. Nejen kvůli oběti, světově proslulému atletovi Willu Shepardovi. Ale také proto, že Maggie údajně nemá na svědomí jen smrt jednoho manžela... Postupně vychází najevo, že ve světě, kterého se ona tolik bála a který v hloubi duše nenáviděla ve světě bohatých, mocných a nemilosrdných, nejsou život a smrt nikdy tím, čím se navenek zdají být...... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Alpress

Hide and Seek , 1995

hana4834
24.09.2018 2 z 5

Zatím nejslabší kniha co jsem od autora četla ????

Synysterka
18.03.2018

První kniha od autora a bohužel asi poslední. Styl psaní mi vůbec nesedl, příběh nebavil.
Moje mamka má knih od Pattersona plnou knihovnu, ale můj šálek čaje to nebude....i když ráda bych si od něj přečetla Sběratele polibků, film se mi moc líbil.

medlovice
28.07.2016 1 z 5

Je to opravdu Patterson _? Pořád jsem nechtěla věřit obalu. Odhadovala bych to spíš na Jackie Collins , kterou jsem hltala před dvaceti lety.Celebrity, erekce, milionaři..a vyčpělost. Začala jsem přeskakovat a potom knihu odložila úplně s vědomín, že kdyby tu byla kategorie sběrné suroviny, zařadím ji tam, Po přečtení kladných komentářů se k ní ješte vrátím ale doporučovat nebudu, Chci jiného Pattersona , chci Ženský vyšetřovaci klub.

marimari
25.01.2016 4 z 5

Přečteno za večer, osvěžení po vánocích!

cmelda87
14.06.2015 5 z 5

Napínavá knížka s překvapivým koncem. Díky rozdělení na krátké kapitoly se dobře a rychle četla.

rtesarova88
04.11.2014 5 z 5

Napinava az do posledni stránky.

Evus
07.11.2013 4 z 5

Relativně nečekané rozuzlení čtivé knížky. Taková oddychovka, když už se mi nechce přemýšlet.

Kubíííína
29.10.2013 5 z 5

Mě se to líbilo, bylo to perfektní.

luci75
22.04.2013 4 z 5

pěkná kniha, čte se úplně sama :)

Val
01.02.2011 5 z 5

Tak tohle byla super kniha....Takový trošku jiný Patterson, ale výborné...