O ztracené lásce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pohádkový příběh s ilustracemi Vladimíra Komárka, který v širokém časovém záběru vypráví o lásce, jež byla vypovězena ze země, dívce, která byla vychovávána jako chlapec a zakletém princi, který nepoznal, v čem tkví síla lásky. Autorka se snaží skloubit pohádku s realitou venkovského života, včetně popisu lidových zvyků.

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9645/big_o-ztracene-lasce-Pn6-9645.jpg 4.449
Nahrávám...

Komentáře (22)

Kniha O ztracené lásce

Amneris
24.05.2021

Jako dítě jsem nejprve viděla seriál, který se mi líbil pro svou odlišnost a jistou moudrost. Později jsem si z knihovny půjčila knihu a musím říct, že se mi líbila o něco víc než seriál. Paní Hudečkovou (dříve Trejtnarovou) mám zafixovanou jako ne příliš sympatickou herečku, ale jako spisovatelka se mi velmi líbila. Škoda, že nezačala psát už dříve...

Jarka_rybář
15.11.2020

Moc hezká knížka. Námět mi přijde poněkud netradiční, ale asi je to můj subjektivní názor.


Maku.17
13.11.2020

Úžasná záležitost, kterou jsem četla jako malá dvakrát. Dnes už v dospělosti jsem si na ni vzpomněla a chtěla bych si ji pořídit do knihovny a znovu přečíst.

Kopretinka784
29.10.2020

Moje první kniha od této autorky. Jako herečka mi v dětství (díky rolím) dvakrát sympatická nebyla. Teď jsem byla velice mile překvapena. Vím, že na motivy této knihy byl natočen seriál, ale odolávala jsem pokušení, vyhledat si o něm informace na internetu. Odolala jsem a připomněla si seriál až po přečtení knihy. A jsem tomu ráda, protože při četbě knihy jsem nechala pracovat svoji fantazii a nechala se vést krásným pohádkovým příběhem z venkova. Obdivuji něžné hrátky autorky se slovy. A už teď se těším na četbu její další knihy.

Kerolka_P.
07.10.2020

Něco tak hlubokého, moudrého a nádherného jsem snad ještě nečetla. Za mě zatím naprosto nejlepší kniha Evy Hudečkové. A ten závěr.. tu slunečnou metaforu jsem obrečela, jak to bylo krásné! A říkám si, jak je moc dobře, že paní Eva "zběhla" z hereckého světa a dala se na psaní - je to skutečně PANÍ spisovatelka!

Monika1717
01.09.2020

Kniha je mnohem lepší než televizní seriál. Je plná zvláštních myšlenek a snů. Každý si může podle své fantazie příběh domyslet.

Seeker
30.06.2020

V roce 2002 jsem jako dítě zhlédnul seriál, 2018 jsem si koupil a přečetl knihu. Kouzlo trvá, budu knihu číst vlastním dětem. Je jen málo tak hezkých a hlubokých příběhů. Ilustrace V. Komárka byly pro mě u knihy milým překvapením.

Petrstik
25.08.2019

Kouzelně napsaný pohádkový příběh bohatý na lidová rčení a moudrosti.

1