Čachtická paní

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Krvavý román se odehrává na rozhraní 16. a 17. století a čerpá látku ze skutečných událostí. V té době vládla čachtická hraběnka Alžběta Báthoryová, o níž kolovaly zvěsti, že na svém hradě vraždí panny jen proto, aby se mohla koupat v jejich krvi a zachovat si tak mládí a krásu. 12 vydání, z toho v Tatranu 4. a v českém jazyce 2....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32576/cachticka-pani-B7T-32576.jpg 4.31429
Série:

Čachtická paní (1.)

Žánr:
Romány, Literatura slovenská, Historie
Vydáno:, Tatran (Bratislava)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (209)

Kniha Čachtická paní

Přidat komentář
JaninaV.
10. května

Konečně dočteno (četla jsem pouze ve vlaku)......velmi dobře napsané, napínavé, ale občas zdlouhavé čtení.......

Messilina
22. dubna

Velmi dobře napsaná kniha. V minulosti několikrát zfilmovaná. Četla jsem vždy dlouho do noci a většinou jsem knihu zavírala až tehdy, když už jsem u ní de facto spala, protože bylo čtvrt na pět. Pravda ale je, že to není lehké téma.

speciale88
06. března

Kniha se mi moc líbila určitě se k ní ještě několikrát vrátím. Za mě super a doporučuji

pingu1
03. března

Četla jsem jí dávno, ale líbila se mi, takový pěkný historický thriller ... :-) Klasika, ke které se ještě někdy vrátím :-)

Janule809
01. února

Líbila se mi, někdy zbytečně moc roztahane

lenik284
23. ledna

tuto kniho jsem již četla tak před 30léty,v dobách raného mládí, pamatuji si, že mě v té době velmi uchvátila.Od té doby jsem si ji přečetla ještě jednou a mohu jen doporučit.

Nikusha
16. ledna

Tuto knížku mi kdysi dala má již zesnulá babička. Pamatuji si, že jsem četbu hodně prožívala. Dnes by tomu určitě nebylo jinak.

Jirinamac
05. ledna

S Čachtickou paní jsem prožívala jedny prázdniny, tak před padesáti lety a nemohla jsem se od jejího příběhu odtrhnout. Pak se mi knížka po pár letech zase dostala do ruky,ale už jsem jí tak neprožívala.