Stopy v písku

Stopy v písku https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9799/bmid_stopy-v-pisku-65bf951aaf8b1.jpg 4 88 21

Luxusní letovisko, jehož pláže každoročně zaplavují světové celebrity, je v centru pozornosti. Poblíž sídla filmové hvězdy jsou nalezena tři mtvá těla. Z tojnásobné vraždy je brzy obviněn slavný atlet Dante. Ten se však brání a prohlašuje, že nic tak odporného nespáchal. Jeho obhájce Tom spolu s právničkou Kate se dají do důkladného pátrání, ale všechny stopy opravdu vedou k Dantemu. Nezbývá jim než polechnout svůj instinkt a pustit se na tenký led intrik. Jeden jediný chybný krok tu může znamenat smrtelné nebezpečí...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Beach Road , 2006

janina66
29.12.2022 3 z 5

Je to od autora jedna ze slabších knih.
Z jiných jsem byla vždy nadšená, ale tato mi dala zabrat. Zdlouhavý soudní proces. Musím ovšem ocenit neskutečně překvapivé rozuzlení a spravedlivý konec.

konicekbily
24.10.2022 4 z 5

Autor zachoval způsob psaní jaký má u svých dvou detektivních sérií - ultrakrátké kapitoly a rychle ubíhající děj. Tentokrát zvolil sportovní prostředí, distribuci drog, rasismus a právnickou praxi ve státech a přidal nikoliv úplně originální zápletku a vyšla mu z toho dovolenková odreagovačka.

Jana92
09.03.2019 5 z 5

Jednim slovem BOMBA :) Napinave az do konce a konecne rozuzleni pro me bylo velkym prekvapenim..Urcite to nebyla moje posledni kniha od tohoto autora :)

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Jessybelle
29.11.2017 5 z 5

Je to má první kniha od J.P. a můžu říct, že byla super... rychlé střídání vypravujících osob a krátké kapitoly se jistě přidaly k již prvotřídnímu zpracování příběhu... a konec... prostě mazec...

March
22.07.2017 5 z 5

Jedním slovem WOW!
Moje třetí kniha od autora a jedna lepší než druhá.
A závěr? Ten neměl chybu.
Vrhám se na čtvrtou. ...

Rade
26.06.2017 4 z 5

Tak jsem si při čtení libovala, jak je fajn, že tu chybí překombinovanost severských detektivek. Konečně normální logická detektivka. Jenže ke konci už jsem si to nemyslela, i když zápletka byla vlastně důmyslně vymyšlená…
Jako jednoduchá oddechová četba fajn, a docela mi vyhovovaly ty kratičké kapitoly, pro četbu v MHD ideální… Slabší čtyři.

09.03.2016 5 z 5

Díky Kuliš42, tak je to lepší.

03.03.2016 5 z 5

Kuliš42 Asi by bylo vhodné tvůj příspěvek upravit, protože po jeho přečtení již nemá smysl číst knihu. Vyzradil jsi pointu.

Kuliš42
03.03.2016 5 z 5

Moc moc dobrý román,plný silného děje,napětí,zvratů a ten závěr byl přímo pekelný,naprostý šok!Jsem zvědavá,co na to ostatní čtenáři. Pattersonova díla jsou boží,miluji ho!

zoew
14.09.2015 4 z 5

Do poloviny jsem se nějak nemohla začíst, pak to nabralo grády a poslední třetinu jsem hltala. Za ten těžkopádnější začátek ubírám jednu *.

31.08.2015 5 z 5

No, musím říci, že mne ten závěr dostal. Myslím, že kniha opravdu popisuje skutečné chování, myšlení a postavení černošské populace v USA. Byť jsem měl zpočátku problém se začíst, ale po dvaceti stránkách už jsem byl v tom. Přečetl jsem ji za jeden dovolenkový den u moře, což u Pattersona zas není velký problém. Nějaký popis knihy zde není vůbec možné uvádět, protože by se musel prozradit děj. Nicméně rozuzlení této knihy bylo pro mne velice překvapivé a musím konstatovat, že v průběhu čtení mne takový závěr ani jednou nepřišel na mysl. Vřele doporučuji, dle mého jedna z lepších knih tohoto autora.

Meluzínka
25.08.2015 3 z 5

Do této knihy mi dalo práci se začíst. Potom se to rozjelo a závěr mi vzal dech.Kdybych nečetla předtím od autora jinou knihu dala bych 4* ale tato byla pro mě hodně slabá tak dávám 3* . Snad další bude lepší.Ale musí se uznat že má autor fantasii a dokáže překvapit :)

Kubíííína
27.10.2014 5 z 5

Musím souhlasit se všemi ostatními, takové rozuzlení a závěr mi skutečně vyrazil dech. Je vidět že James Patterson má opravdu ve svých knihách úžasné nápady.

mfe
26.05.2014 5 z 5

Vynikající detektivka s opravdu nečekaným závěrem. Tomovi jsem držel palce...
Jinak ale dávám 5 hvězdiček.

hošanda
11.08.2013

Zajímavá detektivka

Evus
10.02.2013 4 z 5

Zajímavá detektivní kniha s opravdu nečekaným zvratem. Sice mi to nepřijde jako úplně dobrý nápad, ale na tu větu, kde se vše objasní, jsem zůstala zírat jako na zjevení, což se jen tak nějaké knize dosud nepovedlo, takže 4*

Vendelína
06.12.2012 3 z 5

Dobrý začátek, skvělá zápletka, ale ten konec byl hrozný. Úplně zkazil dojem z celé knihy.

bovinka
09.02.2012 3 z 5

Měla jsem teď smůlu, již druhý Patterson, co mě zklamal. Do poloviny jsem se nemohla začíst. A jediné, co mě opravdu překvapilo, byl zvrat na konci. Ale asi u mě vedou Crossovky a Ženský vyšetřovací klub.

Andrys
30.11.-0001 4 z 5

Tak jsem si zlepšila chuť po Domu na pláži. V této knize se opět objevuje postava Maclina (jen okrajově). I když jsem neodolala a koukla se na konec, tak mi ani nepřišlo, že by mi to zkazilo závěr knihy, který byl i tak plný zvratů.

Autoři knihy

James Patterson
americká, 1947
Peter De Jonge
americká, 1954

Kniha Stopy v písku je v