kubakubikula kubakubikula komentáře u knih

Pýthie Pýthie Veronika Černá

Klasická červená knihovna ve fantasy světě. Splnila očekávání.

10.03.2024 4 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Kniha se četla dobře, bylo to takové jednoduché,oddychové čtení. Nápad super,mohlo to ale být víc propracované.

01.01.2023 4 z 5

Teslův odkaz Teslův odkaz K.K. Perez (p)

Líbilo se mi, že to nebylo jen plné poblouznění puberťačky a že příběh obsahoval víc zvratů. Konec není úplně otevřený, ale druhý díl by mohl být zajímavý, kdyby se autorka chtěla rozepsat.
Četla jsem hodně YA fantasy/scifi a tohle bylo z těch lepších.

06.11.2022 5 z 5

Angelologie Angelologie Danielle Trussoni

Ten začátek je tak zdlouhavý a nic se tam neděje, až by to jeden odložil. Ale pak se to rozjelo a četlo se to samo. Konec mě trochu zarazil, ale tak uvidíme co další díl.

15.10.2022 4 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Přišlo mi to podobné jako knihy od Penelope Bloom, to kdyby někdo hledal tip na podobné čtení.
Kniha byla čtivá, místy vtipná, ale většinou přitažená za vlasy. Děj byl naprosto předvídatelný a Ryan mi přišel jako úplnej vůl. Ale odsejpalo to a bylo to nenáročné čtení, což se mi na dovolené při hlídání dětí náramně hodilo.

06.07.2022 4 z 5

Srdcové eso Srdcové eso Lisette Allen

Červená knihovna, víc erotiky, děj jednoduchý a předvídatelný. Naprosto splnila očekávání.

27.05.2022 5 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Není to literatura, která by měla hloubku, ale naprosto splnila očekávání. 5*

12.05.2022 5 z 5

Mé anglické sezony aneb Fucktografická ročenka Mé anglické sezony aneb Fucktografická ročenka Alena Damijo

Nevím, jestli se nad tímto typem knížek dá úplně jásat,ale... Já byla spokojená. Kniha má nádhernou obálku, proto jsem si ji koupila. Čekala jsem úplně něco jiného ( proč taky číst anotace, že? ‍️), ale to vůbec nevadí. Je to skvělá oddechovka, dobře jsem se u ní bavila a i se něco málo dozvěděla. Je parádní do kabelky, páč je lehká a zkrátí čekání kdekoliv.

24.04.2022 5 z 5

Osvícení zoufalého muže Osvícení zoufalého muže Jitka Ludvíková

Lehké čtení na jedno odpoledne. Knížka naprosto splnila očekávání.

29.12.2021 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Tady snad ani netřeba komentovat.

10.10.2021 5 z 5

Hrajeme si s řečí Hrajeme si s řečí Bohdana Pávková

Zatím nejlepší logopedická kniha, která se mi dostala do ruky. Je tam dost slov na procvičování každého písmene. Nejde jen o výběr pár konkrétních písmen, což je velké plus pro někoho, kdo nemá jen jeden problém.

Ke každé kapitole(písmenku) je návod, jak hlásku vyvodit, slova na procvičování, námět na další cvičení/úkoly a i krátký příběh například s omalovánkou.

10.10.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Jeho banán byl velmi předvídatelný a je to prostě červená knihovna na jedno nebo dvě odpoledne, byl vtipný a splnil naprosto má očekávání.
Její třešničky mi v mnohém přišly jako přes kopírák, děj byl ještě jednodušší, i když také to bylo vtipné a četlo se to samo.
Když to není vydáváno jako "Harlequinka", mohlo to být mírně propracovanější, a v mnoha směrech šel děj protáhnout.

21.08.2021 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Naprosto splnila očekávání, prostě červená knihovna.

15.08.2021 5 z 5

Temná vášeň Temná vášeň Inka Loreen Minden

Bylo to jako Harlequinka, takže očekávání naplněno.

22.07.2021 5 z 5

Kam odešlo mé hovínko? Kam odešlo mé hovínko? Jo Lindley

Pro mě nuda

01.07.2021 4 z 5

Lapuťák a kapitán Adorabl Lapuťák a kapitán Adorabl Dominik Landsman

Knížka syna nezaujala, ale já bych se k ní jinak nedostala. Byla jsem nadšená, byl tam vliv moderního fotra a to mě moc bavilo.

01.06.2021 5 z 5

Na chalupě s moderním fotrem Na chalupě s moderním fotrem Dominik Landsman

Ze všech asi nejslabší, ale i tak se mi líbila. I když u ostatních jsem se smála mnohem víc.

05.05.2021 3 z 5

Páni mají radši Sukuby Páni mají radši Sukuby Jill Myles

Fantasy červená knihovna, to asi vystihuje naprosto vše - děj jednoduchý, konec předvídatelný, ale své to splnilo.
Prostě oddechové čtení na jedno nebo dvě odpoledne.

29.04.2021 5 z 5

Levou zadní Levou zadní Mariana Tutschová

Ještě než jsem jí otevřel myslel jsem si že to bude nuda, ale ukázalo se že mně to ohromně překvapilo. Tak jsem tu knížku do četl za 2 dny

08.04.2021 5 z 5

Velké problémy v malém Vietnamu Velké problémy v malém Vietnamu František Kotleta (p)

Chvíli trvalo, než se to rozjelo. Ale pak to byl nářez.

20.03.2021 4 z 5