kubakubikula kubakubikula komentáře u knih

Osud draků Osud draků Morgan Rice

Čte se to samo, příběh není složitý. Co bych tomu ale vážně vytkla, jsou všechny ty chyby a překlepy.

01.08.2020 5 z 5

Pochod králů Pochod králů Morgan Rice

Až na ty pravopisné a tiskové chyby asi nemám připomínky. Mohlo by to možná být malinko propracovanější.

30.07.2020 5 z 5

Cesta hrdiny Cesta hrdiny Morgan Rice

Četlo se to dobře a odsejpalo to, už se chystám na další díl.
Jen ty chyby mě přiváděly k šílenství.

28.07.2020 5 z 5

Kalonův pád Kalonův pád Kristin Cast

Kniha je příjemný doplněk ke Škole noci. Je ale tak krátká, že příběh mohl být postupně vkládán do původní série nebo mohl být příběh propracovanější a delší a mohl z něj být plnohodnotný román.

15.07.2020 4 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Hodnotím celou sérii: První díl byl dobrý,vtáhl mě do děje a celé to pak celkem pěkně plynulo až do konce série. Prakticky to na sebe hned navazalovalo, takže se to četlo rychle. Všech 12 knih jsem přečetla asi za měsíc a půl, není to těžké čtení.
Některé scény tam být nemusely, jiné mohly být vykreslenější. Celkem dlouho se v knihách moc nedělo, závěrečný boj byl vždy krátký. Vše mi přišlo hodně jednoduché. Celkově se celá série odehrála během ani ne půl roku a tam mi vadilo to je jich věčné: "nedávno, před několika týdny...", které časově nesedělo.
Poslední díl byl nejlepší,za ten dávám 5* a za zbytek 4* a to hlavně proto, že mám ráda dlouhé série.

14.07.2020 5 z 5

Dobrodružná výprava za poznáním: Dinosauři Dobrodružná výprava za poznáním: Dinosauři kolektiv autorů

Kniha je moc hezky udělaná, myslím, že milovníka dinosaurů určitě potěší.

02.07.2020

Odhalená temnota Odhalená temnota Alexandra Ivy

Celou dobu se mi to líbilo, dokonce bych řekla zatím nej v sérii a konec byl takový nějaký rychlý a nedotažený.

04.05.2020 4 z 5

V objetí temnoty V objetí temnoty Alexandra Ivy

Druhý díl byl lepší než první. Stále je to taková harlequinka s upíry a démony, ale je to příjemné, lehké čtení.

25.04.2020 5 z 5

Zrození temnoty Zrození temnoty Alexandra Ivy

Nebylo to špatné,hezky se to četlo. Dante mě trochu rozčiloval s "miláčkem". Ale hodnotím na 4* a jdu na další díl.

23.04.2020 4 z 5

Disney Vás pozýva na oslavu Disney Vás pozýva na oslavu Alison Boteler

Málo obrázků, jinak jsou to zajímavé nápady na dětské oslavy...

19.03.2020

Kruh věrných Kruh věrných Nora Roberts

Hodnotím celou trilogii: 1. díl byl slabší, ty další dva už byly mnohem lepší. Celou trilogii jsem zvládla ani ne za týden. Určitě doporučuji.

17.02.2020 4 z 5

Údolí ticha Údolí ticha Nora Roberts

17.02.2020 5 z 5

Tanec bohů Tanec bohů Nora Roberts

17.02.2020 5 z 5

Nemova říše Nemova říše J. M. Troska (p)

Čte se dobře,rychle to odsejpá, ale vcelku se tam nic moc nedělo, uvidíme co další díl. Na tu dobu,kdy to autor psal, je to naprosto neuvěřitelné.

18.01.2020 5 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Na to, že je je to YA, tak se mi moc líbila. Dobře se četla,netáhlo se to. Doporučuji

04.01.2020 5 z 5

Ledový oheň Ledový oheň Kai Meyer

Je to spíše pohádka pro děti nebo fantasy pro mladé čtenáře. Ale nemůžu říct, že to nebylo hezké, jen nejsem cílová skupina... Četlo se to dobře, děj ubíhal, napětí bylo.

16.11.2019 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížka se mi moc líbila, neměla jsem velká očekávání, ale přečetla jsem ji za jeden den. Jen ten úplný konec mě tak nějak zamrzel :-/

02.10.2019 5 z 5

Jarní měsíc Jarní měsíc Sophie Audouin-Mamikonian

Jednoduše super, čte se to samo. Ale chtělo by to další díl :-/

20.09.2019 5 z 5

Upír, můj pán Upír, můj pán Alexandra Ivy

Klasická červená knihovna, jen trochu fantasy. Ale čte se dobře, je to oddychovka na jedno nebo dvě odpoledne.

17.09.2019 5 z 5

K čemu ženy mají muže K čemu ženy mají muže René Melichar