Kubajzz Kubajzz komentáře u knih

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Poslechnuto jako audiokniha a musím říct, že opět nezklamala. Bylo zajímavé se dozvědět konečně pravdu o Asadovi. Jsem zvědavý na pokračování. Rozhodně doporučuji.

11.01.2023 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Tak opět přečteno jedním dechem, případy oddělení Q mě vážně chytly a konec mě překvapil. Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

29.12.2022 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Nebylo to tak akční jako předchozí díl ale špatné to taky nebylo. Doporučuji a jdu na další díl :-)

24.12.2022 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Opět super čtení. A konec teda opravdu překvapil. Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

21.12.2022 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Poslechnuto jako audiokniha a musím říct, že mě případy oddělení Q začaly bavit. Konec mě docela překvapil. Jdu na další díl a knížku určitě doporučuji.

15.12.2022 5 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Tak nevím, poslechnuto jako audiokniha. Nebylo to špatné ale jiné knihy od autora se mi asi líbily víc. Rozhodně ale zajímavý nápad :-)

13.12.2022 3 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Poslechnuto jako audiokniha a musím říct, že nápad s kostkou za mě super. Knížka opět nezklamala a už se těším na další díl. Rozhodně doporučuji.

07.12.2022 5 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Po delší době jsem se k Fabianovi vrátil a poslechl si to jako audioknihu a musím říct, že se mi knížka líbila, zvlášť seriový vrah, který motá policii hlavu tím, jak nepostupuje podle stejného vzorce ale podle kostek :-)
Rozhodně doporučuji ke čtení ale určitě od první knížky :-)

30.11.2022 4 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Těch stránek teda bylo :-) Ale musím říct, že se to opět četlo velmi dobře a závěr mě překvapil. Těším se na další díl s Cormoranem a Robin a určitě doporučuji ke čtení.

22.11.2022 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Jako vždy super. Viděl jsem jako film a pak poslechl jako audioknihu. Doporučuji :-)

19.10.2022 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

19.10.2022 5 z 5

Útěk Útěk C. L. Taylor

Nebylo to špatné, ale některé pasáže byly zdlouhavé a přeskakoval jsem je.

19.10.2022 3 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Poslechnuto jako audiokniha a viděl jsem i film a oboje se mi líbilo. Určitě půjdu na další díl :-)

11.10.2022 4 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Za mě super příběh. Takto ovlivnit lidi někteří asi v pohodě dokážou a dostat potom lidi z jejich vlivu opravdu nemusí být snadné. Rozhodně doporučuji.

21.09.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Kdo ze sourozenců je vrah? Nebude to nakonec chůva nebo nevlastní sourozenec? A co teta? Hezké čtení, kde do poslední chvíle člověk neví, kdo to udělal :-) Rozhodně doporučuji.

26.08.2022 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Tak to byla jízda, super zakončení trilogie, a zvraty které postupně nastávaly byly taky perfektní. Rozhodně doporučuji a určitě šáhnu po další knížce tohoto autora.

15.08.2022 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Tak to byla jízda a konec hodně překvapil. Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

05.08.2022 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Přečteno za dva dny. Zajímavý nápad a knížka opět nezklamala. Už se těším na další díl a životy detektivů :-)

02.08.2022 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Poslechnuto jako audiokniha a současně zkouknuto jako film a musím říct, že se mi to líbilo. Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

28.07.2022 5 z 5

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Poslechnuto jako audiokniha a za mě nejlepší povídky Nadaný žák a věznice Shawshank. Rozhodně doporučuji

20.07.2022 4 z 5