Krisařka Krisařka komentáře u knih

Gazely Gazely Patrik Hartl

Klasická Hartlovka,po předešlé knize ,která se mě až zas tak moc nelíbila,zase dobrý čtení . Tentokrát mě ale teda dostal a postavou holčičky Beátky ... Taková Wednesday trošku mohl by napsat knihu kde se všechny klučičí i holčičí postavy z gymplu ještě víc pojí . Za mě dobrá oddychovka a těším se na další .

26.10.2023 4 z 5

Nataša Nataša Táňa Keleová-Vasilková

Další čtivá kniha této autorky, akorát mi přijde, že vždycky ten závěr najednou nacpe do 10 stran, na to jak vše rozepisuje..

30.08.2020 3 z 5

Co to bude? Co to bude? Táňa Keleová-Vasilková

Kniha čtivá, ale až zase tak mě nepohltila.

22.07.2020 2 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Čtivá kniha

17.07.2020 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Jedná z Bryndzovek co se mi líbila nejvíc, jedině co mě na knize štvalo, bylo, jak se autor vracel k rychlému a stručně psanému návratu k tomu, co se stalo Markovi atd. Pusobylo to na mě jako by to ani samotného R. B. nebavilo, jinak ctiva kniha.

06.08.2019 4 z 5

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

Zvláštní kniha, i když nemá moc stran, nějak jsem si ji davkovala asi týden. Občas mi připomněla Houbařku. Zajímavý styl psaní, neokoukané téma, za mě plus. I když spousta lidí z téhle knihy bude nějakou dobu v depresi si myslím.

26.07.2019 4 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Kniha se mi líbila, přesto na mne byla asi trochu komplikovaná, chvílemi jsem nevěděla co si myslet. Každopádně určitě autorku budu číst dál. Více se mi líbila Rekonstrukce, tak teď dám ještě i Houbařku.

10.06.2019 3 z 5

Minuta na rozloučenou Minuta na rozloučenou Hana Marie Körnerová (p)

Čte se to samo, ale rozhodně to ve mně nezanechalo takovou stopu, třeba jako heřmánkové údolí.

09.05.2019 2 z 5

Mortina a protivný bratranec Mortina a protivný bratranec Barbara Cantini

V tomto dílu jsou super kresby.. Bratranec Edgar a podobně mě vždy rozesměje...

08.04.2019 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Přišla mi do ruky dříve nežli první dva díly, nevydrzela jsme a přečetla ji jedním dechem, za mě super čtivá kniha.. Konec sice bere rychlý spád, ale nevadí.. Určitě se vrátím k prvním dvěma..

07.04.2019 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Velmi čtivá detektivka, musím říct, že jsem po dlouhé době měla radost, že mě vrah nenapadl ani v půli knihy. Za mě super...

26.03.2019 4 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Ohledne této knihy jsem na vážkách, nebyla zlá, ale četla jsem mnoho lepších, přesto nebyla tak úplně zlá a byla přečtena za chvíli.

04.02.2019 2 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Kniha se mi líbila velmi, musím říct že heřmánkové údolí ve mně nechalo silnejsi pocit, ale tato knížka se četla sama a byla opět velmi povedená.

03.02.2019 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Já sem nějak v rozpacích, po dlouhé době kniha kterou sem nedocetla, Slepá mapa i Hana se mi moc líbili, tohle mě vůbec neoslovilo, ještě že jsem to nečetla jako první, protože nevím jestli bych si další knihy koupila.

23.01.2019 1 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Pro mne docela složité čtení, nicméně velmi jemná, citlivá a ,,milá´´ kniha, doporučuji...

24.05.2018 4 z 5

Papírové domky Papírové domky Jiří Klečka

Pro mě trochu náročnější čtení ,přišlo mi to jako když se spojí Faust a Dorian Grey. Vlastně se mi to docela líbilo ,ale nečetlo se mi to až zas tak lehce .

21.03.2024 3 z 5

Dům pod náměstím Dům pod náměstím Markéta Hejkalová

Ze začátku knihy jsem si říkala,že je čtivá a baví mě .. jo je čtivá a bavila mě ..ale musím se přiznat že poslední kousek knihy už sem prostě jen dočetla .. nějak ztratila to kouzlo . I tak dobrá četba .

30.12.2022 2 z 5

Šepot v bouři Šepot v bouři Aleš Novotný

Přečteno za pár hodin . Rozhodně kniha která neurazí . Je vidět ,že je to taková prvotina ale musím říct, že alespoň styl psaní byl odlišný než jsem zvyklá. Za mě vlastně dobrý

02.08.2022 3 z 5

Mojenka Mojenka Olga Stehlíková

Krásně smutná knížka . Co víc napsat ... Ilustrace jen podtrhují celkovou atmosféru a jinakost knížky jako takové . Za mě hodně emoční čtení .

01.08.2022 5 z 5

Kapka kámen vyhloubí Kapka kámen vyhloubí Hana Kulasová

Kniha se mi moc dobře četla a velmi mne chytla za srdce. Člověk si říká jak to se svými dětmi ve finále má jednoduché a nedokáže jim věnovat tolik pozornosti co tato maminka. Obdiv jí... Za její sílu a odhodlání . Neměla to lehké a přitom dala dítěti víc než mnozí rodiče dnes i když mají více možností a informací.

26.06.2022 5 z 5