knihomolka460 knihomolka460 komentáře u knih

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

(SPOILER) Tak to byla jízda. Díl od dílu je lepší a lepší a vždy mě mrzí , když knihu od Lisy Reganove dočtu. Lisa určitě patří mezi nejsikovnejsi a nejlepší spisovatele, kteří píšou kriminálky. Už se těším na další knihu. Ten moment na konci , kdy josii zjistila , že vrah je s nimi domě , byl naprosto šokující. Prostě detektivka jak se patří .

10.05.2023 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

(SPOILER) Zatím nejlepší díl z celé série. Bylo to napínavé a zajímavější ještě bylo se dozvídat o minulosti Josie. Doufám, že v dalších dílech se dá dohromady s Noahem. Neskutečně se těším na pokračování.

19.03.2023 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Na knihu jsem slyšela dobré ohlasy a že je to pro někoho až moc silné. Přemýšlela jsem nad tím, o čem to asi bude a těšila jsem se až se ke knize také dostanu. Naprosto mě to uchvátilo. Je to skvělý příběh a nedalo se od toho odtrhnout. Je to až děsivé,čeho jsou lidé schopni udělat.

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Jedna z lepších knih povinné četby. Asi nikdo si neumíme představit jaké to bylo v té době (děj se odehrává za 1. světové války) , ale aspoň tímto románem můžeme nahlédnout do minulosti.

09.03.2023 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

To bylo tak hezké. I když mě Bella občas neuvěřitelně štvala , tak i tak to bylo krásné. Julie Caplin to prostě umí.

24.05.2023 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Nedalo se od toho odtrhnout. Skvělý a napínavý příběh. Autorka má opravdu talent na psaní kriminálek a každý díl je čím dál tím víc lepší a lepší.

18.04.2023 5 z 5

Když jsem se dozvěděla , že tato kniha vyjde v češtině, tak jsem neváhala a musela jsem si ji pořídit. Upřímně , měla jsem trochu obavy, které jsem , ale vůbec nemusela mít. Knížka se četla velmi dobře. Tom má skvělej humor a bylo to psané poutavě , proto se to tak dobře četlo. Konec byl určitě nečekaný a myslím si , že hodně lidí si z toho může odnést ponaučení. Rozhodně doporučuji všem fanouškům HP.

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Další napínavý díl. Skvělá atmosféra a asi ani nemám co bych vytkla. Prostě skvělý děj a zápletka. Příběh je psaný poutavě a stránky mizí pod rukama.

16.03.2023 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Kniha je prý nejslabším dílem z celé série, a tak jsem si nedělala moc velká očekávání. Náhodou se mi příběh líbil i když tam není příliš velká chemie mezi představiteli. Věc , která mi vadila , bylo chování Sebastiana na začátku. Je to taková oddechovka a není to žádné těžké čtení , takže celkově hodnotím pozitivně.

18.02.2023 4 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Kniha byla zábavná a poutavá. Další skvělá věc na knize byly doplňující protokoly. Připomíná mi to trochu seriál Pretty little liars, protože děj se také odehrává ve školním prostředí. Určitě bych to doporučila mladším i starším čtenářům.

Selekce Selekce Kiera Cass

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Určitě stojí za přečtení. Od příběhu se vůbec nejde odtrhnout a stránky mizí pod rukama. Párkrát mě sice štvala hlavní postava, ale i tak je to naprosto dokonalý.

06.03.2023 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Takhle kniha byla zaměřená na rodinné problémy, což u Colleen není moc zvykem. Colleen to ale prostě umí a napsala další skvělou knihu.

06.06.2023 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Nejprve jsem viděla seriál , a tak jsem se rozhodla , že si přečtu i knihu. Opět jsem toho názoru , že knihy jsou lepší než filmy/seriály a tohle není výjimka. Těším se na další díl

24.05.2023 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

(SPOILER) Kdybych nevěděla , že kniha je z wattpadu, tak to i tak snadno poznám. Ohrany příběh. Neustále hádání kvůli kravinam a zbytečnostem. Hardin je hajzl a pokud Tessu teda doopravdy miloval , jak tvrdí , tak by sázku ukončil už dávno. Sice se jí svěřil s osobnima věcma , ale to stejně nic nevyrovnalo. Občas se choval až moc dětinsky a celá situace je v knížce ještě víc vyhrocená než ve filmu. Pro někoho je ta kniha možná dobrá , ale nechápu jak se mohly vydat další díly. Příběh je sice psaný poutavě, ale když už po 3. čtete o tom jak se nesnáší a stejně se za dva dny zase dají dohromady , tak je to už vážně otravný.

15.03.2023 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

(SPOILER) Hezky to skončilo. Bylo celkem zajímavé vidět a sledovat , jak se vládnutí země během série mění a to jen díky Americe a Maximovi. Selekce je jedna z nejlepších knižních sérii a určitě doporučuji.

12.03.2023 3 z 5

Knihu jsem musela číst kvůli povinné četbě, jinak bych si ji ke čtení dobrovolně nevybrala. Chápu , že to lidi baví a že to mají rádi, ale nic pro mě.

08.03.2023 2 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Hrozně jsem se na ten příběh těšila, protože jsem si knížku koupila hlavně kvůli popularitě na tik toku. Bylo to , ale nudné a nezáživné. Skvělý námět, ale bylo to o ničem. Úplné osvobození, když jsem to dočetla.

06.03.2023 2 z 5

Revizor Revizor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Další kniha , kterou bych si bez povinné četby nevybrala a ani bych o ní nevěděla. Nebylo to zase tak hrozný, ale nic extra.

24.05.2023 2 z 5

Divá Bára Divá Bára Božena Němcová

Knihu jsem musela číst kvůli povinné četbě. Ještě , že to bylo krátké , protože se to skoro vůbec nedalo číst. Byla jsem tak neskutečně ráda , že to mám za sebou a že už to nikdy nebudu muset číst znova.

18.04.2023 2 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Bohužel , když jsem četla Nimbus , tak jsem měla čtecí krizi. Trvalo mi hrozně dlouho než jsem ji přečetla , i přes to že příběh byl napínavý a dobře se četl. Smrtku jako sérii rozhodně doporučuji.

18.04.2023 3 z 5