kleria kleria komentáře u knih

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Tak tohle bylo skvělý prostě :). Já tuhle sérii miluju :33 :D. Jedinou výtku kterou k ní mám je ten, že je občas až moc romantická a tenhle díl už byl jak červená knihovna někdy, ale mě to překvapivě nějak moc nevadilo, protože je to jinak skvělý. Nechci to srovnávat s prvním dílem, za 1) je to volné pokračování - takže je to i jiný příběh a za 2) protože se to nedá, obě knihy měli něco do sebe a já jsem si je oblíbila každou jinak. První díl je asi první díl, ale i tak to srovnávat nechci. A pravdou je, že možná víc k srdci my přirostl Aston, ten byl úplně skvělý :). Všem knížku doporučuji a pokud jste nečetli ani první díl tak i ten si určitě přečtěte, věřte mi stojí to za to :)).

21.05.2014 4 z 5

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

Na knížku jsem se hodně těšila a doufala jsem, že mě nezklame. Je to hodně zajímavý příběh, z kterého jsem ze začátku měla zvláštní pocity a nějak moc mi knížka nesedla. Postupem času se to ale zlepšilo a knížka se mi začala více líbit a rozhodně bych si co nejdříve chtěla přečíst pokračovaní. Tahle knížka si 4 hvězdičky zaslouží a jsem zvědavá co se bude dít dál :). Za sebe vám knihu DOPORUČUJI!! :)

18.05.2014 4 z 5

Osudová přitažlivost Osudová přitažlivost Jaime Reed

Od knížky jsem čekala něco jiného, proto mě nejspíš i trochu zklamala. I když knížka byla čtivá a četla se celkem rychle, tak mě tolik neuchvátila. Pokud hledáte nějakou nenáročnou oddechovku tak vám ji můžu doporučit, jinak bych řekla že zaujme spíše mladší čtenáře :).

16.05.2014 3 z 5

Zpívající město Zpívající město Christoph Marzi

Knížku jsem teď dočetla a mám z ní malinko zvláštní pocit :D. Líbila se mi a mile mě překvapila, ale byla to zas taková jiná fantasy knížka a rozhodně mám v plánu si někdy přečíst pokračování. Knihu hodnotím jako takový průměr a knížku vám můžu doporučit! :)

10.05.2014 3 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Knížku jsem přečetla za pouhý den, a to se mi nepodařilo už docela hodně dlouho a u mě je to pak i co říct, ještě k tomu když prožívám trochu menší krizi a nemůžu se na knihy tolik soustředit jak bych chtěla, ale tohle byla tak dokonalá kniha! Konec bych já brala asi trochu jinak ale i tak jsem byla spokojená a Sparks si mě zas získal o trochu více :). Pokud jste nečetli přečtěte si to. Doporučuji!!!! :)

08.05.2014 5 z 5

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Kniha mě mile překvapila a docela se mi líbila. :) Některé části najdeme i v seriálu, takže knížka je takové zpestření pro ty kdo ho sledují. Četla se rychle a nebýt toho že prožívám zas malinkou krizi, tak bych ji zvládla během dvou dnů :). Pokud máte rádi Upíří deníky, tak si rozhodně knihu přečtěte, jinak bych ji spíše doporučila mladším čteněřům (12-14)a i když je to z pohledu Stefane, což se nemusí úplně každému líbit :D, tak i tak je to fájn počteníčko :). Do dalšího dílu bych se i ráda pustila, ale úplně se do něj hrnout nebudu :). Knihu hodnotím slabšími 4 hvězdičkami.

07.05.2014 4 z 5

Ztracení Ztracení Gabriella Poole

Mám z toho pořád takový divný pocit. Popravdě mě závěrečný díl trochu zklamal, čekala jsem od toho víc. Pokud jste tuhle sérii rozečetli, tak ji určitě dočtěte ;), jinak bych ji doporučila spíše mladším čtenářům (12-14). Ukončení celé série se mi líbilo, ale nějak jsem to tušila jak to dopadne :). I když je pravda že díky jedné věci jsem byla dost překvapená a nečekala jsem to, a díky jedné jsem zas byla smutná a trochu mě autorka naštvala :D :D, ale musíte si to sami přečíst :). Celkově jsem ale od toho poslední čekala víc, možná to taky bude tím, že třetí díl se mi docela dost líbil, tak jsem to asi čekala i od tohoto. :)

03.05.2014 3 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Další Sparksova skvělá kniha :). Trošku mi dělalo problém se do knihy dostat, ale pak už se to četlo úplně lehce. I když v knize není napětí a ani akce tak se rozhodně nudit nebude. Sparks píše neuvěřitelně čtivě a jeho styl jsem si prostě hned zamilovala, píše s takovou lehkostí a proto se mi jeho knihy tak líbí a rozhodně tohle není poslední kterou jsem od něj přečetla :). Celkově tuhle knihu beru spíš takovou jeho slabší, proto jsem dala 4 hvězdičky, ale jinak je vážně skvělá a stojí za přečtení, je to skvělá oddechovka. DOPORUČUJI!!
Když to ještě vezmu z pohledu filmu, tak i když film i kniha mají stejnou hlavní myšlenku a postavy, tak jinak se od sebe úplně líší a nelze to vůbec srovnát. Jak film tak kniha mají něco do sebe. :) Takže vám doporučuji i film ;).

01.05.2014 5 z 5

Nebe v plamenech Nebe v plamenech Emmy Laybourne

Stejně suprový jak první díl. :) Miluji tuhle sérii prostě :D. Jen nějak netuším o čem by mohl být ten třetí díl :D, myslím že to tímhlhe měla ukončit :), ale i tak se na něj strašně moc těším :)).

25.04.2014 5 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Tak tahle knížka mě úplně dostala!! Opravdu jsem si myslela, co mě tak trochu čeká, ale popravdě takhle skvěle napsanou knihu jsem nečekala. Jedna z nejlepších post-apokalyptických příběhů co jsem kdy četla! Konec byl pro mě hodně otevřený, takže jsem ráda, že si hned můžu přečíst pokračování. Kdo tuhle knížku ještě nečetl a třeba ještě váhá, tak neváhejte a přečtete si ji!! DOPORUČUJI!!

21.04.2014 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Moc pěkná knížka :). Čekala jsem teda třeba u téhle knížky trošku víc složitější děj, ale byla to spíš oddechovka na dvě odpoledne :)), tím se taky dosvědčuje to že i přesto že to není nejtenčí kniha tak se četla neuvěřitelně rychle. Na knížce mě rozčiloval, jako asi skoro každého věk Eleny, v tomhle věku prostě nemohla dělat to co dělala, další věc co mi trochu vadila byla ta, že mnoha lidem to trochu připomínalo Eragona, což já jsem ho nečetla, takže mi to ani tím pádem nepřišlo podobné :D. Jinak mě se knížka moc líbila. Fantasy knížku jsem nečetla už celkem dlouho a přitom je mám ráda, díky ním úplně zapomenu to co se děje v běžném v životě a plně se vždycky soustředím jenom na knihu! :) Za sebe vám můžu jenom knížku doporučit!!! :)
PS: Nevíte někdo jestli bude mít tahle kniha pokračování????

19.04.2014 4 z 5

Válečná nevěsta Válečná nevěsta Jiří Svetozar Kupka

Moc pěkná knížka, ale spíš bych ji možná doporučila starším čtenářům, občas jsem všemu nerozuměla a někdy jsem se v ději i trochu ztrácela. Ale jinak to nebylo vůbec špatné, bylo to čtivé, ale i tak jsem se mi to četlo celkem pomalu :). Pokud chcete zkusit něco nového, za sebe vám můžu doporučit tuhle knihu ;).

17.04.2014 3 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Nečekala jsem že by se mi kniha i přesto že se mi prvních asi cca 100 stránek moc nelíbilo a popravdě i nudilo, tak pak mě to neskutečně chytlo a chtěla jsem pořád číst dál a dál. Knížka je strašně čtivá, chytne vás a nepustí. Moc se mi líbila (až na ten začátek teda) a vám ji můžu jenom doporučit!! Podle mě by si ji měl každý zkusit přečíst, je to taková knížka která se přece může stát i v běžném životě a tyhle příběhy mám ráda :)).
Už se strašně těším na druhý díl, snad vyjde brzo :D.

11.04.2014 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Krásná knížka, nemám slov :).

06.04.2014 5 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Nečekala jsem, že by se mi kniha tolik líbila :). Opravdu jsem z ní byla překvapená a kniha se mi vážně moc líbila. Překvapená jsem byla hlavně z toho důvodu, protože už předem jsem věděla, že půjde hlavně o upíři a radši jsem od toho nechtěla moc čekat. Ale jsem ráda, že je to jenom jakoby jeden díl, aspoň to není zbytečně protahované a určitě si přečtu další volná pokračování :). Za sebe můžu tuhle knížku doporučit!! :) A sama jsem ráda, že jsem tuhle sérii začala číst.

05.04.2014 4 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Já si nemůžu pomoc, ale mě kniha zklamala, přes polovinu knihy se skoro nic nedělo, a pak až v závěru to bylo docela napínavý, ale i tak mi to přišlo takový o ničem, tím nechci říct že by se v knížce nic nedělo, dělo se tam toho dost, ale mě se to nějak nelíbilo. Popravdě se potom ani nějak moc nebojím. Čekala jsem od toho asi trošku něco víc nebo možná něco jiného. Jediná výhoda je ta, že jsem se u knihy nenudila, protože i přesto že mě moc nezaujala se četla moc rychle a proto jsem ji i měla tak rychle přečtenou :). Pokud si tuhle knihu chystáte přečíst, určitě to zkuste, možná jsem jenom já ta malá většina které se kniha moc nelíbila. ;)

23.03.2014 3 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Je to skvělé jako vždycky. Já její knihy prostě miluju a potřebovala bych nějakou další :D :D, škoda že byla tak krátká, 100 stránek navíc bych brala hned :)) Tahle série i když na sebe moc nenavazuje prostě patří mezi jedny z nejlepších co jsem kdy četla a už teď mi to začíná chybět a to jsme to dočetla před 5 minuty. Doporučuji přečíst, i když je pravda že na první díl to nemá, ten je prostě nejlepší, ale i tak je to dokonalý. DOPORUČUJI!! A klidně by mohl být i další díl :D.

16.03.2014 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Jupíí konečně jsem to dočetla :), tím nechci říct, že by se mi kniha nelíbila, ale na čtení jsem nějak teď neměla moc náladu ale je to jinak vážně skvělá kniha!!! Miluju dystopie a tahle další kniha to jenom dokázala, strašně jsem zvědavá co se bude dít dál takže si musím pokračování přečíst co nejdříve. Doporučuji!! ;)

14.03.2014 4 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Gabriella Poole

Třetí díl se mi líbil hodně podobně jako ten druhý :) a musím říct, že mě tahle série začala bavit a už se strašně těším na ten čtvrtý díl a snad to dopadne tak jak bych chtěla. Občas mi už přišlo že pár postav je z VA, nevím proč, ale pořád jsem si představovala Dimitrije a Adriana :D, docela by mě zajímalo jestli to taky někdo měl :)). Na téhle knížce se mi jenom trochu nelíbil konec jinak jako druhý díl můžu tuhle knihu doporučit :).

24.02.2014 4 z 5

Spoutaní Spoutaní Gabriella Poole

Oproti prvnímu dílu se mi tenhle líbil mnohem víc, ani nevím čím to je, protože dějově mi to přišlo celkem stejné :D, nevím, ale líbilo se mi to tolik že se na ten třetí díl strašně těším a uvidím jak to bude pokračovat :)).

18.02.2014 4 z 5