Klarsik3 Klarsik3 komentáře u knih

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

Cela kniha mi prijde spise jako jedna dlouha kapitola nez jako kniha.. Neskutecne dlouho trva nez se to rozjede a pak je zas hned konec.. Nastesti autorka pise dle meho gusta takze se to cte dobre...

02.05.2018 3 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Skvělá kniha, velmi čtivá. Jen mě mrzí ten konec, přišlo mi to jako hrc, frc a je hotovo...

22.04.2018 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Perfektní.. Ani se mi nic víc psát nechce.. Určitě se k téhle sérii vrátim a budu jí čist zas a znovu, protože je to prostě perfektní.. Třetí díl byl pro mě stejně úchvatný jako druhý.. Vše je v knize dokonale promyšlené a zapadá do sebe.. Kde člověk předpokládá, že ví co se stane, stejně přijde aspoň malé překvapení.

28.03.2018 5 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

První díl byl perfektní.. Druhý díl ačkoliv jsem teď zklamaná byl taky skvělý.. Důvod mého zklamání ale pochází ze sletu událostí, příběh je vymyšlen a napsaný naprosto úžasně, až jsem se nemohla odtrhnout.. Ale prostě já bych chtěla aby to dopadlo jinak :-D.. No což bude se to muset celé vyřešit v dalším díle ... A nebavili mě kapitoly s Helenou...

25.03.2018 4 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Pěkné, čtivé.. Bavilo mě to od začátku do konce.. Ale bylo to spíš odpočinkové čtění...Ferius Parfax byla skvělá.. Normálně by mě asi Panashi nijak nezaujal, byl by pro mě jen obyčejnou vedlejší postavou ale to jak se zachoval to ve mě asi zůstane.. Kellen byl pro mě taková trošku ufňukaná postava ale dalo se to přežít.. Kočkoveverčák? Přišel mi tam hrozně dětinskej...Ještě si rozmyslim zda půjdu do dalšího dílu..

21.03.2018 4 z 5

S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti * antologie

Tak moc jsem se těšila až si knihu přečtu, že jsem z toho zklamaná víc než bych asi byla kdybych si jí nekoupila... Obálka je nádherná.. Nápad je to taky skvělý.. Jenže prostě mi to přišlo celé nepropracované... Něco mi tam chybělo.. Vím že to jsou povídky takže bylo jasné že budou krátké ale myslím že pro pochopení padouchů těch pár stránek nestačí..Nejvíc se mi asi líbila Mořská čarodějnice protože jsem jí nejlépe chápala...

21.03.2018 3 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Příběh mě okamžitě pohltil a jen těžko jsem se od něj odtrhávala.. Laia se mi moc líbila, protože o sobě celou dobu ví jaká je a nesnaží se ostatním namluvit opak.. Eliase jsem si také hned oblíbila.. Takže se nemůžu dočkat dalšího dílu..

18.03.2018 5 z 5

Znovuzrození dračího oka Znovuzrození dračího oka Alison Goodman

Přišlo mi to hrozně dlouhé a předvídatelné ale četlo se to dobře. Příště prosím více draků..

14.03.2018 4 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

Velmi čtivé. Líbilo se mi, že sem také do poslední chvíle nevěděla jak je to s Julianem a vlastně se všemi.. Tella mi vůbec nesedla.. Závěr mi přišel poměrně odfláknutej jako kdyby to už autorka chtěla mít za sebou ale i tak se mi to líbilo...

04.03.2018 4 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Od první chvíle sem tu knihu nesnášela, protože člověk ví jak to dopadne, a že to nedopadne zrovna nejlépe... Většinu knihy sem si přála aby to dobře dopadlo a vůbec se mi nelíbil kloboučník.. Měla sem Catherine hrozně ráda... postupně ale přicházel zlom, kdy jsem si začala říkat, že tak úžasná není.. A je to napsané tak, že mi vůbec nevadilo, kdo se z Catherin stal.. No prostě za mě SUPER :)

28.02.2018 5 z 5

Setkání stínů Setkání stínů Victoria Schwab

Moc se mi líbí jak autorka pracuje s postavami, jak má dokonale promyšlené charaktery.. Je to úžasné čtení :-)

21.02.2018 4 z 5

Neviditelná knihovna Neviditelná knihovna Genevieve Cogman

Na začátku jsem neměla tušení o čem autorka píše.. Přišlo mi že si myslela že každý bude rozumět tomu co jí zrovna napadlo.. Z počátku jsem se vracela a snažila se to bez úspěchu pochopit.. Až když jsem si s tím přestala lámat hlavu tak jsem se začetla.. Nakonec mě to i bavilo :-)

15.02.2018 3 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Vprvní řadě bych chtěla napsat, že nemám ráda když autor/autorka píše první knihy z pohledu jednoho člověka a pak se najednou rozhodne kapitoly dělit na pohledy různých postav.Což se zde stalo ale budiž .. Dále 290 stran jsem trpěla a čekala kdy se začne konečně něco dít, tudíž jsem byla za následující akce vděčná ačkoli mé nadšení dlouho netrvalo..Protože pak přišla na řadu stárá známá ufňukaná Mare.. Absolutně nechápu proč furt přemýšlela kdo je.. Byla pořád stejně ufňukaná, nic se na ní nezměnilo, pořád to byla stejná chudinka.. Cameron? Ta je zas moc nafoukaná než aby přiznala, že je stejná jako Mare.. Cal? Ani nevím v prvním díle jsem mu fandila a asi bych mu fandila i nadále jenže prostě nemůžu vystát Mare... Když je někde akce miluju závěrečné velké bitvy. Přes veškerou očividnou snahu autorky byla úplně o ničem.. A konec? prostě bez komentáře!

16.01.2018 1 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

První knihou končím a přesouvám se na film... Posledních několik stran sem rychle přetáčela abych už to měla za sebou.. Námět zajímavý ale děj o ničem..

29.12.2017 2 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Kniha mi přišla dost předvídatelná. Ale ani to mi nezabránilo jí číst v každé volné chvilce, člověk si pořád říká co by kdyby... Navíc nikdy nevíme zda jsou naše doměnky správné :)

26.12.2017 3 z 5

Pod maskou lži Pod maskou lži Tarun Shanker

Moc se mi líbí Viktoriánské období.. Už jen díky tomu jsem si knihu musela přečíst.. První stránky mě bez problému vtáhly do svého světa četla se krásně... Konec mě bohužel nijak nezaujal.. Nevyvolal ve mě žádné emoce..

16.12.2017 3 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Konečně jsem se dočkala té akce :-).. Ale zase ten konec.. No už aby byl další díl.. Takle utnuté konce nejsou nic pro mě..

13.12.2017 4 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Celkem dlouho mi trvalo než jsem se pořádně začetla.. Nakonec mě kniha pohltila a nemohla jsem se od ni odtrhnout.

16.11.2017 4 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

Nějak mi přišlo, že se tam toho moc nestalo.. Jinak se čtě kniha dobře.. Akorád prostě zkončila a mě přišlo že se nic nestalo...

09.11.2017 3 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Bych byla radši, kdyby to bylo více fantasy, než dívčí román. Moc se mi líbí ten nápad s Griši. Rozdělení do různých řádů, které vlastně určuje jejich postavení mě bavilo. Co se lásky a "přátelství" týče se mi kniha moc nezamlouvala (hold v tomhle ohledu to nebyl můj šálek kávy).

03.11.2017 3 z 5