klarence klarence komentáře u knih

Kniha dvou cest Kniha dvou cest Jodi Picoult

Tuto knihu jsem dostala na doporučení a upřímně, bylo to pro mne dost náročné čtení a moc dlouhé a bez zdárného konce. Nejvíce mi vadilo to přeskakování v časech, mátlo mne to. Moc jsem se s touto knihou prala , zda ji dočtu.
Nakonec jsem se s tímto tématem poprala, ale nejsem si jista, zda se k této autorce vrátím.

29.03.2024 2 z 5

Manželka Manželka Alafair Burke

Tak přiznám, že se mi to chvilkami zdálo zdlouhavé, ale postupně to začalo nabírat dech.. Podezření jsem v určitou dobu dostala, ale přesto stálo za to, vydržet až do konce. Jsou tam skryté detaily a to stálo za to vydržet.

16.03.2024 3 z 5

Nedokončený příběh Nedokončený příběh Rebecca Yarros

Moje první setkání s touto autorkou.. dva příběhy v jednom bylo fajn, jen mi to v jednu chvíli přišlo dlouhé.. ale myslím ,že kdybych ji četla o dovolené asi by mi to tak nepřišlo.. tajemství na konci mi krapet vyrazilo dech , ale super :-))
také vhrkla zrádná slzička do oka.. celkově pěkný příběh a určitě se vrátím k této autorce ..

08.03.2024 3 z 5

Až najdu klíč Až najdu klíč Alex Ahndoril (p)

Přiznám se , že jsem si myslela na začátku, že to má být z jiného období.
Nikoliv ze současnosti. Nakonec jsem ale byla spokojená, krátké kapitoly , dobře se to četlo. Nic náročného , ale jako oddech , super. Až na konci jsem pomalu začínala tušit , kdo by mohl být vrah, ale určitě ne , proč.. Na další díl se těším.

22.02.2024 3 z 5

Hledej mě Hledej mě Lisa Gardner

Na začátku mne zmátl prolog, musela jsem se podívat, co jsem si vlastně půjčila.
postupně jsem se do toho dostávala. Smutné téma . Celkově se mi to docela dobře četlo, ale něco tomu chybělo.. ale určitě půjdu do dalšího dílu.

19.02.2024 3 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Mary Higgins Clark

Moc ráda se k této autorce ráda vracím.. moc dobře se čte ...
jen možná konec byl takový moc rychlý a na začátku to bylo krapet rozovláčné.
ale super..

16.02.2024 3 z 5

Devátý neznámý Devátý neznámý Jan Gardner

Docela dobře se to četlo , ale ne vždy mi přišla situace reálná vč konce.
Mnohdy moc rychle přeskočení na jinou osobu mne mátlo.
Celkově oddechovka nic náročného..

12.02.2024 3 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Takové pomalé klidné čtenní na dovolenou nebo na víkend, když si chcete odpočinout a nechcete nic drastického.. je tam docela hodně postav a to mi na začátku možná trochu vadilo, ale pak se to postupně pomalu rozvíjelo, ale že by člověk ve finále odpad , to asi ne .. celkově docela se to dobře četlo a oblíbila jsem si Evu ...ta by mě pak zajímala na konci více .

23.01.2024 3 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Kniha se mi docela dobře četla, ale moc nemusím sekty a konec se mi moc nelíbil.. nevím jestli to bylo na mne moc překombinované....ale celkově autorku mám moc rána a Jojo jsem si oblíbila.

19.01.2024 3 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Opět velmi čtivé.. prolínání vyprávění jinou osobou tomu dalo trochu jiný rozměr.
Za mne spokojenost a už se chystám na další :-)

15.01.2024 5 z 5

Host na večeři Host na večeři B. P. Walter

Knihu jsem dostala na doporučen a docela se mi , i když místy bych to možná krapet zkrátila, Bavilo mne prohazování postav . Konec mne tedy moc nenadchl.

09.01.2024 3 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Za mne nepatrné zklamání asi jsem očekávala něco jiného. Chvilku mi to v druhé polovině přišlo krapet nereálné, ale jinak musím říct celkově, že se mi kniha docela dobře četla a fandila jsem hlavní hrdince.

30.12.2023 3 z 5

Bretaňské speciality Bretaňské speciality Jean-Luc Bannalec (p)

Moje třetí setkání s tímto autorem a zatím pro mne nejlepší .
Krom cestopisu a popisů jídel mi přišlo, že celková akce vyšetřování byla ryhlejší a to se mi líbilo.

27.12.2023

Bretaňské světlo Bretaňské světlo Jean-Luc Bannalec (p)

Za mne trochu zdlouhavé , ale jinak odpočinková kniha s krásným nádechem popisu Bretaně a jejich pochoutek

27.12.2023 3 z 5

Noční host Noční host Heather Gudenkauf

Na začátku jsem se docela ztrácela ve třech příbězích, ale pak se to docela rozjelo a musím říct, že zbytek knihy jsem doslova zhltla .. super

13.12.2023 4 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

opět jsem si odskočila a musím přiznat, že to byl velmi zajímavý a čtivý příběch.
konec mi na chvíli zmátl, ale těším se na další díl. Jsem zvědavá.

04.12.2023 4 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Kniha se četla dobře, krátké kapitoly. Podobou knihu jsem již četla , ale tahle mne v druhé polovině přeci jen více překvapila a doslova jsem ji spolkla.
I když mi to místy přišlo krapet přitažené za vlasy. Kniha mne bavila.

20.11.2023 3 z 5

Bretaňský příliv Bretaňský příliv Jean-Luc Bannalec (p)

Nebylo to špatné, na dovolenou ano. Je to moje první kniha od tohoto autora.
Jen mi přišlo, že kniha má strašně moc hlášek - klišé ..
a místy poněkud rozvláčná.

20.11.2023 3 z 5

Hotel Magnifique Hotel Magnifique Emily J. Taylor

Krapet jsem si odskočila do fantasy a docela mne to mile překvapilo.
Trošku mi to v polovině přišlo zdlouhavější , ale dobře se to četlo.
Konec mi přišel trochu zbrklý. Ale celkově príma odpočinek a kdyby mi bylo
tak 17 a méně asi bych tomu propadlo. Líbil se mi příběh a určitě si zase odskočím.

25.10.2023 3 z 5

Přede mnou se neschováš Přede mnou se neschováš Mary Higgins Clark

za mne krapet slabší , vraha jsem si ulovila docela rychle. ale musím říct, že se kniha četla sama a na dovolenou, příjemná oddechovka

03.10.2023 3 z 5