Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Jako precetla jsem to za jeden vecer, to jo. Ale mozna spis kvuli toho, ze mi pripominalo neco tak moc, ze jsem cetla porad dal a dal a premyslela, kde uz jsem to cetla.
Co rict o Beckovi…kterej vul lze i o prkotinach i o te kocce. To bylo fakt na pest, aby se probral. Mysli si, ze zenske venuje dostatek casu, kdyz vstava pred tim nez se probudi a jde spat kdyz uz ona spi, zbytek casu je v praci nebo posilovne…jako haha.

Uprimne, spis by me zajimal pribeh Ethana. To vypadalo na zajimej charakter postavy. Beck mi prisel takovej divnej, zvlast s oslovenim milovana (po tydnu nebo jak dlouho to bylo).

27.04.2022 2 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Na to, ze Andrew nesnasi lzi, lhal celkem solidne a dlouho. Moc se mi libily jeho pohledy do minulosti. Aubrey mi moc nesedla, ale znam i horsi zensky postavy, takze sem ji jakz takz zkousla.

26.05.2021 4 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Jsem spokojena. Dokreslilo mi to par linek v pribehu a Thomase jsem si zamilovala jeste vic :)

29.12.2020 4 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Nejdrive jsem videla film a az pak cetla knizku. Automaticky se mi vtiraly podoby postav z filmu do knizky, coz uprimne receno zrovna moc nesedelo, ale co uz.

Libilo se mi, ze byla knizka detailnejsi a z meho pohledu daleko lepsi nez film. Daleko vic jsem se dozvedela o minulosti “Katie”, mela jsem moznost sledovat “realitu” Kevinova silenstvi.

Proste knizni verze mela toho vic co nabidnout...

31.08.2020 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Maggie mi lezla krkem. Jako sorry, ale ten svuj rezim fakt neskutecne prehanela. Za to Ben byl moc mily. Pusobil jako prijemny chlapek od vedle a ne jako filmova star :)

Obalka je skvela. Nemuzu se na toho chlapa vynadivat...

Ale co mi fakt vadi je nazev knihy. Podle nazvu jsem cekala neco trochu jineho. Protoze Maggie nebyla nijak zvlast odvarena z Bena. A navic, vzdyt spolu poprve nestravili zas tolik casu. Kruci, vzdyt to nebyla ani hodina...tak jaka Jedna noc s nim.

20.08.2020 3 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Ja tu zenskou proste zeru .... myslim teda jako autorku. Kulti byl BOZIIIII a Malychin jakby smet :)
Pribeh byl vtipnej, milej, krasne odsejpal, postavy byly uzasny.
Kulti ma tech superlativu o kousek vic, ale i tak se Malychin zapsal do meho srdce.

21.07.2020 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Pribeh to byl krasnej. Pekna romanticka linka doplnena hlavni hrdinkou s problemem, ktery se v knizkach neobjevuje.
Me ale ze vseho nejvic dojala poznamka autorky...

18.05.2020 4 z 5

Rituál Rituál Sergej Djačenko

Nejdrive jsem videla film, ten me privedl ke knizce, ktera mela byt predlohou. No....spolecne maji toho draka. Jinak nic.

Ale knizka byla uzasna. Bylo zajimave cist, jake pochybnosti o sobe Arm-Ann mel a jak mu jeho cesta pomohla.
Naopak me zarazilo jak mohla Juta uverit vsemu co se tykalo jeji svatby, kdyz byla tak bystra.
A ten konec nenavidim. Nici me vedomi, ze nevim, jestli stretnuti s Jukkou prezil, jestli se vratili zpet na hrad, jestli Austina sejmuli, jestli zustali spolu......

26.04.2020 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Tahle autorka me fakt bavi :) celou knizku jsem ani nedutala a premyslela, co se bude dit dal. Neskutecne me to vtahlo, takze ani neni divu, ze jsem ji prelouskala za den.
Jsem asi v tomhle slabsi povaha, ale jakmile si pribeh pohrava s psychikou, ve smyslu halucinaci, tak nam z toho proste husi kuzi.
Chtela bych toho vedet trosku vic o Cassie. A Carson? Tak ten byl neskutecne trpelivym zlatickem :)

05.01.2020 5 z 5

Trochu dál Trochu dál Lydia Strong

O chloupek vic se mi libila kniha Trochu vic, ale i tak jsem si to nesmirne uzila. Libilo se mi, ze postavy z predchozi knihy tady byly i nadale a byly velmi zapojene do deje :)

Spoiler:
Ale i tak mam vytku :)
Potrebuju vedet, jak se presne odehral problem mezi Monroem a Danem a Evanem.
A chtelo by to nejaky dil s Mike. Ja proste porad naivne cekala, ze to skonci jinak 0:)
Jo a Tristana mozna nezajimalo proc Mike odesel, ale me teda sakra sejri, ze to nevim :)

20.12.2019 5 z 5

…protože jsi má …protože jsi má Lisa Kleypas

Tady pro me celej pribeh tahl Logan. Maddy me moc neuchvatila a v nekterych situacich bych ji snad i vyskubala par vlasu jen aby ji to trochu probralo.
Neni se co divit, ze byl Logan tak moc neduverivy.

16.10.2019 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Tohle me bavilo....neprislo mi sice, ze by tam byla ta eroticka linka jako stezejni, ale mozna i prave proto to bylo velmi ctive. Nekdy je fajn cist vice te bezsexove omacky :)

19.09.2019 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Hlavniho hrdinu unesli mimozemstani, jinak totiz ten obrat o 180 stupnu nejde vysvetlit. Lidi se zvladnou zmenit, ale ani v knizkach to nejde uplne v takove rozsahu.....i kdyz ocividne papir snese vsechno.

06.07.2019 3 z 5

Bunny Bunny Lydia Strong

Pozaduju prepracovani knihy, nebo aspon doplneni :D Chybi mi tech preskocenych 14 dni......co delal Rush? Huceli do nej Coul a Monica? Jak to Seb oznamil kamaradum? To jako vazne nikdo z nich na to nijak nereagoval? A pak taky jakto, ze najednou se o nej zacali zajimat jini kluci, kdyz za celou dobu ani tuk. A co to bylo za prekvapko, co mel Rush vymyslene? A co se delo s tou tatovou milenkou, kdyz zacalo houkat auto, vzdyt to muselo vsechny vzbudit, tak jak pak mohla jen tak zmizet? A jeste nutne potrebuju vedet myslenkove pochody Rushe....to jako vazne udela vsechny tyhle prekvapka a plany a vsechno a pak jako rano rekne jen nazdar a jde?

Podle toho, co jsem psala vys to nejspis vypada, ze mam ke knizce velke vyhrady, ale pritom je to naopak. Pribeh se mi moc libil (i kdyz Trochu vic se mi libil o dost vic.....Dan je proste nej) jen bych potrebovala dalsi pokracovani :D

04.06.2019 4 z 5

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Este jsem nevidela takhle odhodlaneho chlapa :) a jeho reci byly vtipne oplzle :D

21.04.2019 4 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

A zase....jako uz klasicky je to nedotazene. Jak se vsechno odehralo s Chelsea. Co Bentley-ten to pak vzdal? Jak pak vypadal vztah mezi Gretou a Randym po odjezdu Eleca, kdyz videla, jak se k nemu choval?
Vzdycky me neskutecne irituje, kdyz najdu tolik neznamych v pribehu, kazi mi to dojem z knizky, nicmene i tak tyhle pseudo “zakazane” vztahy jsou v knizkach bezva.
Mimochodem opravdu nechapu, co je na nich tak spatneho, kdyz nejsou pokrevne sprizneni.

21.04.2019 4 z 5

Jeho vyvolená Jeho vyvolená Gayle Callen

Tolik nedorozumeni...to je tak kdyz kazdy z hrdinu pod rouskou svych predsudku a prani predpoklada reakce ostatnich misto toho, aby doslo ke komunikaci.

Ale nakonec se s tim porvali a ja jsem za to rada :)

18.03.2019 4 z 5

Rozpálený Rozpálený Julie Kenner

Nejsem si uplne jista, jak mam brat postavu Cola. Z tech tri me nejvice fascinoval, ale zarazil me fakt, ze se rad nechaval bicovat. Nejak mi to k nemu nesedelo, i kdyz priznavam, ze to byla velmi zajimava tresinka na dortu (jeho osobnosti).
Navic oba museli mit teda sa.ra velke ovladani, kdyz vydrzeli roky drzet svoji touhu na uzde. Na to bych teda nemela :D

22.02.2019 3 z 5

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Byla jsem spokojenejsi nez u prvniho dilu. Mam tenhle typ knizek rada a cteni sem si uzila.

05.12.2018 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Ja byla moc spokojena. Akorat sem myslela, ze se tam trosko vyostri to, ze i ona potkala Eddieho a misto toho se to vpodstate preslo.
Ale jinak moc milej pribeh :-)

25.07.2018 5 z 5