Trochu dál

Volné pokračování románu Trochu víc. Tristan, Evanův mladší bratr, se ocitnul v těžké situaci. Otec odmítá přijmout jeho odlišnou orientaci, starší bratr rodinu odepsal, a on sám bojuje s vážnou nemocí. Rád proto uvítá Evanovu nabídku na dovolenou s partou jeho přátel. Netuší, že tam se přidají i potíže s láskou. Ono zamilovat se do té nejhorší možné volby opravdu nepřináší jenom radost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427708/big_trochu-dal-gQj-427708.jpg 4.383

Kniha Trochu dál

zuzikis
13.12.2022

Další skvělé čtení a líbí se mi, že to navazuje a vlastně hodně z děje se odehrává kolem Evana a Daniela :-) což je fakt super. Dále mě pobavila ta jejich stále skoro neexistující komunikace :-D Ale líbí se mi to, protože mi přijdou jejich problémy realistické a nekoná se v jejich vztahu "happyend", jak to tak většinou bývá, ale stále zápasí se stejnými problémy a jen se snaží dávat do vztahu to nejlepší. Trochu mě jen zamrzel ten konec mezi Mikem a Tristanem :-) ale další kniha to bohatě napraví :-)

JitulHa
03.08.2022

Pokračování série Trochu, bylo snad ještě lepší než první díl. Zejména proto, že zde tvořil jednu z hlavních postav Mike, jehož nálady a jednání vyvolávaly mnoho otázek už předtím. Byl zkrátka svůj a nikomu včetně svých letitých kamarádů nedával nahlédnout do svého soukromí. Tudíž bylo neskutečně zajímavé sledovat, když se objevil někdo, komu stálo zato se otevřít, alespoň trochu. Zvláště, pokud ten někdo byl tak přátelský, upřímný a malinko roztomile naivní. Jinak zbytek party opět pobavil, bylo fajn s nimi všemi strávit chvilku času na stránkách další knihy. Povedený příběh. Uvidíme, co přinese samotný závěr.

Sati
22.06.2022

Daleko lepší než první díl, Dan se trochu rozmluvil a i Evanovo chování se změnilo k lepšímu, konec sem skoro probrečela a doufám, že Dave se už v dalším díle neobjeví :D

ondras666
31.05.2021

Druhý díl jsem bral ze zvědavosti jak se osudy hlavního hrdiny prvního dílu posunuly. Ale tady to bylo o mladším bráškovi... Což mi neskutečně vadilo celou knihu. To pojmenování je pro 26letého kluka fakt hrozné.
Co se týče pravopisu, stylistiky a mnoha překlepů, nehodnotím zde, ale autorce doporučuji více korektorů.
Co se týče samotného příběhu, tak je zvolen dobře. Jen trochu dost předvídatelný. A Mike je kupodivu jedna z nejlépe popsaných osob a charakterů.
A ještě jedna věc. Pokud autor píše o nemoci jako je diabetes, doporučil bych zjistit si alespoň základní informace a fakta... Hypoglykemické kóma opravdu nepřijde, když si nevezme člověk inzulín.

KláraH.
24.05.2021

Připojuji se k plejádě hodnotících, kterým vadila "soutěž" o nejvíce pravopisných chyb v knize. Několik hrubek na stranu anebo hrubka na každé druhé straně je fakt úlet. Nevím proč někdo vydává knihu bez korektury?!?
Jinak příběh hezký, krátký, ale prapodivná snaha o spisovnou češtinu mezi tolika hrubkami a zdrobněliny (který teenager probůh říká staršímu bráchovi "bráška"?!?) , to je prostě vražda.
Jediné plus je v tom, že je tu pokračování příběhu Evana a Dana.

Bettybook
22.04.2021

No konečně! Aspoň tady se hlavní postava vyvedla. Tristan je miláček, s tím nedokážu nesouhlasit. Ale Mike... Doufám, že se v posledním díle trochu vylepší.

DomenicaRisa
17.03.2021

Příběh opět povedený, ale stylistika katastrofa. 3 gramatické chyby na jedné stránce jsou opravdu příliš. Autorka by měla zvážit lepšího korektora. Lépe by to zvládl i průměrný asolvent maturity.

Myška43
01.03.2021

,, Dokáže se život změnit během pár dnů? Mně ano. A i když to bolelo, neměnil bych."

Pro mě ještě lepší, než první díl. Tady šla autorka psychologicky více do hloubky a to mám ráda. Setkání s celou partou bylo super. Mike už mi nebyl tak protivný. Nikdo nejsme bez chyb a každý se se svým trápením vypořádáváme po svém.
Tristan je úžasná křehká romantická duše, kterou prostě musíte milovat. Ke konci jsem si poplakala s ním.
Podle toho konce myslím, že další díl bude též dost zajímavý. Jdu na něj.