Na krev

Velmi provokativní román se silným nádechem erotiky, vyprávějící příběh bouřlivého a nelehkého života teprve sedmnáctiletého chlapce s homosexuální orientací. Rozvrácená rodina, a tragická ztráta otce. Soužití s otčímem a matkou, kde hledá své místo v životě a důvod proč žít. Svět syrový, chladný, kde prodávání vlastního těla, jako snaha o vedení spořádaného života a zařazení se do společnosti, se stává výzvou, jenž nemusí být překonána....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307928/big_na-krev-s7o-307928.jpg 4.340

Kniha Na krev

Čtenář300
11.07.2020

I přes určité chyby, hezká kniha

TomTomis
08.07.2020

Ač je kniha plná chyb atd. , tak se mi četla moc pěkně. Zakončil jsem četbu této autorky její prvotinou, která je stále k sehnání. Knížka nemá složitý děj, je to dovolenkové čtení. Místy jsem si říkal, zda se něco takového mohlo vůbec stát, ale o to možná zcela nejde. Tady jsem se nechal jen unášet hlavními protagonisty příběhu ... V rámci svého žánru bych asi hodnotil i výš. :)

Kiwicatko
26.07.2019

Parada...samozrejme musim pominout nijakou praci korektorky, pac tam nechala spoustu chyb a preklepu.....ale nastesti me pribeh tak strhnul, ze jsem nemela ani cas na ty chyby nadavat :)
Cetla jsem to na jeden zatah. Vecer zacala a v noci docetla :D
Musim rict, ze Marcus se teda hodne rychle vyporadal se zmenou orientace, i kdyz jeho opravdu nerozhodilo skoro nic (samozrejme mimo jeho zarlive reakce), tak to nejspis prijal tak, jak to prislo.
No a Jay se teda drzel dost dlouho. Uprimne bych fakt nechtela postouchat jak vedle v pokoji soulozi s nekym jinym clovek, ktereho miluju.
Cast na netu o tom jak Marcus videl poprve Jaye byla skvela...takovej blesk z cisteho nebe. A jak si hezky rikal, ze takova vasen ve vztahu neni mozna a realna.....a ejhle, ubehlo par mesicu a vsechno je jinak.
A na zaver bych jeste chtela autorku poprosit, at prihodi jeste nejake to sousticko, abychom vedeli, jak to s nima vypada dal :)

annaciena
12.06.2019

Jedna úžasná kniha... nemôžem uveriť, že som sa k nej dostala až teraz. Proste super... jediné čo ma mrzí je, že neviem čo s nimi ďalej... no v tom najlepšom.... :) jednoznačne odporúčam

17.05.2019

Moc pěkně se čte. Nikde žádné zbytečné popisy a přesto si čtenář vytvoří pěknou představu, to obdivuji a všem vřele doporučuji k přečtení. Doporučuji i web této spisovatelky kde je neznámý střípek z této knihy- Když Markus poprvé uvidí Timothyho.

vendy6619
02.11.2016

Takhle čtivou knížku jsem nečetla od doby než jsem tě poznala :) i když tam bylo hodně chyb a to vím.. mě se to líbilo originalitou. Vážně jsem se začetla a neodlozila do doby než jsem ji dočetla.
Jsem nadšená z toho. :)