kendllajf kendllajf komentáře u knih

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

První díl byl úžasný. Určitě tento bude také.

27.10.2015 5 z 5

Znovuzrození Dračího oka Znovuzrození Dračího oka Alison Goodman

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Užasné popsané momenty, chvíle, cíle. Akce pořád. Úžasná kniha. Doporučuji.:)

21.10.2015 5 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Užasná kniha , jako všechny od r.r.. Četla jsem ji znovu a rozhodně nezklamala.:)

19.10.2015 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Tato kniha mně ze začátku bavila, ale pak jak rozlomili tu kostičku jsem vůbec nepochopila. Další díl nečtu.

13.10.2015 3 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Užasná kniha. viděla jsem jenom film 2 , ale jednička musí taky být super. Vřele doporučuji.

09.09.2015 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Super kniha nato , že to napsal 15 letý kluk. Bravo!!!!!!!!

20.08.2015 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Perfektní 5 díl. Nemám co dodat.

PS:Erikovi za to žárlení dala asi přes hubu.:)

11.08.2015 5 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Hodně,hodně super čtení napínavé . Super:)

05.08.2015 5 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Nic moc

15.06.2015

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Od začátku to bylo napínavé ale pak....dub. Nic moc

30.05.2015 2 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tahle kniha mi připadala nudna. Ani jsem to nedočetla. k

10.05.2015

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Ze začátku jsem měla velký problém se jmény a pamatovat si každou postavu, pořád jsem si říkala na které straně každá postava stojí a tak, ale postupem knihy jsem si je nějak uložila do hlavy. Od začátku, kdy kniha pro mě nebyla ničím, jsem začala odkrývat velmi tajemný a dobrodružný příběh, který mě zcela ovládl a musím přiznat, že kniha se mi k rukám přilepila. Hlavní postavy se doplňují a hlavní hrdina s tajemstvím, odvahou a dokonalou myslí mi byl průvodcem světem padouchů a gangů. Perfect

26.11.2017 5 z 5

Geek Girl Geek Girl Holly Smale

Nemám nějaký důvod souhlasit s oceněním. Nevím. Další holka, co je utlačována ve škole, má pár přátel, rodinu, která ji podporuje. Ze začátku jsem Annabel nesnášela, ale postupem knihy mi začala být sympatická. Její otec vypadal jako puberťák . Tento typ postavy bych spíše dala ženě, ale alespoň nějaké to ozvášnění . Kniha je jinak čtivá, pěkná, dobře vymyšlená s geek, ale na cenu bych ji tedy nedoporučila.

25.06.2017 4 z 5

Navždy Navždy Lada Jánská

Nemám ráda upíry, ale tohle bylo docela úžo. Ze začátku mi připadala Lily jako ohýbatelná hmota v rukou ho. Ne připadala, ona taková byla. postupně ho začala milovat, pak zase ztratila lásku k němu, pak zase našla, pochybovala a všichni víme, jak to dopadlo. příběh byl celkem o ničem, až na to s Vladanem, ale aspoň romantiku to neztratilo.

10.06.2017 3 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Kniha je pěkná čtivá

06.06.2017 4 z 5

Dárce Dárce Lois Lowry

Nádhera. Nad touhle knihou Vás to nutí přemýšlet nad životem a nad světem a uvědomovat si, co jsme a kdo jsme.

30.04.2017 5 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

pěkná pohádka, i když moc nejsem na takové slaďárny . Pěkné klidné čtení.

20.03.2017 4 z 5

Mistr papírových kouzel Mistr papírových kouzel Charlie N. Holmberg

Nečekala jsem, že ji teoreticky přečtu za jeden den. Kniha je nádherná, tajemná plná pěkných kouzel. prostřední část, kdy nahlédla do jeho srdce mi občas připadala nudná, ale s tím by se dalo žít. Emery Thaney byl okouzlující, a přidávám na seznam imaginárních "kluků". Jedním slovem : kouzelná.

20.03.2017

Etiketa & špionáž Etiketa & špionáž Gail Carriger (p)

Tuto knihu jsem četla asi už před čtyřmi lety a musím říci, že znovu nezklamala. Úžasný příběh, za zvuků pískání strojů, čajových dýchánků a plných šílených nápadů Sofronie. Taky úžasné nápady na získání nápadníků!( dělám si srandu). Doporučuji!
PS: Začíná taky někdo shánět šperháky.

02.01.2017 4 z 5

Ostrov zasvěcení Ostrov zasvěcení Ilka Pacovská

Tento příběh je vlastně ten typ příběhu o něčem a zároveň o ničem. Dalo by se říct, normální životní příběh s malinkatými zápletkami. Upřímně, nejsem na takové čtení, ale tahle kniha se mi líbila.

18.10.2016 4 z 5