kellishova kellishova komentáře u knih

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

super jako vždy

20.03.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

První kniha od Chrise Cartera, co se mi dostala do rukou a musím říct, že jsem byla naprosto uchvácena. Velmi napínavé a čtivé, detektivům Hunterovi a Garciovi jsem držela palce už od začátku a nemohla se odtrhnout. Závěr knihy nečekaný a opravdu brilantní. Díky této knize je Chris Carter mým nejoblíbenějším autorem z žánru detektivek.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Příběh je čtivý a napínavý, ale postava Eriky Fosterové je pro mne záhadou, chvílema je za velkou drsňačku, co se ničeho neboj a chvílema ji dokáže rozplakat každá maličkost. Asi mám radši knihy, kde je hlavní hrdina mužskej :)

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět mistrovsky napsáno, nemohla jsem se odtrhnout, vše vymyšleno a hlavně vysvětleno do posledního detailu a samozřejmě napínavé až do konce.

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha mne trošku zklamala. Ze začátku super, ale pak byl odhalen vrah již v polovině knihy a nebylo to už ono. Ke konci to zas bylo napínavé, ale i tak mne závěr dost zklamal, protože jsem myslela, že na konci bude více informací o vrahovi, pozor spoiler: nepochopila jsem třeba to s pacientkou Mary a dále nebylo vysvětleno, jak vražedkyně našla na konci Vévodu, když měl šifrovanou IP adresu apod. Navíc vražedkyně měla na seznamu ještě jedno jméno a to předtím než Erika našla Vévodu, tudíž než vražedkyně zjistila, že ji vévoda prozradil, ale nebylo již nikde zmíněno, kdo měla být původně poslední oběť, myslela jsem že ten, co obchodoval s pedofilními obrázky. Závěr knihy mi prostě přišel "odfláknutý".

31.12.2018 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Napínavé od začátku do konce, doporučuji.

13.12.2018 5 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

napínavé od začátku do konce

27.10.2014 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

super!

23.02.2014 5 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

napínavé ale trošku předvídatelné

27.12.2013 5 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

napínavé a hodně zajímavé téma

23.12.2013 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

čekala jsem od toho asi trošku víc, ale jinak vcelku fajn

14.12.2013 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Přečteno za jeden den, nemohla jsem se odtrhnout, výborný!

11.12.2013 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

napínavé od začátku do konce!

10.12.2013 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Super!

08.12.2013 5 z 5

V jedné osobě V jedné osobě John Irving

opět nezklamal!

06.11.2013 5 z 5

Viděl jsi ji? Viděl jsi ji? Karen Rose

kniha nebyla špatná, ale zařadila bych í spíše do červené knihovny než do detektivek

18.01.2013 3 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Napínavé od začátku až do konce, a jeho asistent Asad nemá chybu:)

16.12.2012 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Výborný, výborný, výborný!

28.11.2012 5 z 5

The Doors The Doors Peter Hogan

Výborná kniha, jeho smrt je dodnes záhadou

18.06.2012

Vyhoďme ho z kola ven Vyhoďme ho z kola ven Ken Kesey

úžasná kniha a film také super

14.06.2012 5 z 5