Viděl jsi ji?

Dobrou noc, sladce spi... Vrah trpělivě čeká na další oběť! Se zvláštním agentem Stevenem Thatcherem se život nemazlil. Je vdovec, manželka se na útěku s milencem zabila v autě, jemu zůstaly tři děti. Nejmladšího syna unesli, aby mu zabránili ve vyšetřování, chlapec se z hrozného zážitku dostává velmi pomalu. V městečku, kde působí, objevili tělo zavražděné a zohavené dívky, vzápětí se našlo další. Není se čeho chytit, vrah po sobě nenechává žádné stopy. Ve zprávách zahlédne informaci o sériovém zločinci detektiv Davies ze Seattlu a je přesvědčený, že pachatele zná. Že kvůli němu ho pronásledují tváře čtyř zavražděných dívek. Spojí se proto se Stevenem Thatcherem a začnou spolupracovat. Ale unesených dívek přibývá, ale policie je bezradná…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76560/big_videl-jsi-ji-dIk-76560.jpg 4.260
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , BB art

Have You Seen Her?, 2004

Kniha Viděl jsi ji?

bekule
02.11.2021

Spíš je to romantika s detektivnímy prvky než naopak, i když konec je napínavý hodně.Autorka se stále drží osvědčené šablony, kratší úseky označené časovým údajem se věnují jednotlivým postavám jak děj logicky navazuje. Pěkně je vykreslen vztah hodně vytíženého otce k synům a naopak.

dzafik
25.07.2018

Takova romantarna, ze sem musela pomalu rozlepovat stranky, jak to bylo sladky..nevim, jestli to byla spis detektivka nebo cervena knihovna..

Ankavi
21.03.2018

Knihu jsem nedokázala dočíst, což se mně stalo jen několikrát za život. Stupidní romantika/erotika prolínající se s vraždami a pátráním po vrahovi - tento mix by nemusel být a priori špatný, ale v tomto provedení se fakt nepovedl. Tahle kniha opravdu není pro mě. Vleklo se to, nebavilo mě to, nebyla jsem vůbec zvědavá, jak se věci mají, a už vůbec ne, jestli paní učitelka našla svou lásku. Nikdy se to už nedozvím a vůbec mě to nemrzí.

ArwenAragorn
11.08.2017

Takový průměr. Červená knihovna s upozaděnou detektivní zápletkou. Nechtěla jsem knížku nechat nedočtenou, ale moc jsem se k ní nehrnula. O tom svědčí i výše hodnocení.

hana4834
25.01.2017

kniha je skvělá stejně jako celá série

Leskodka
25.11.2016

Kniha se mi fakt líbila, mělo to spád, bylo to čtivé a líbilo se mi propojeni pripadu s životy postav.

martina.tim
01.09.2016

Takže.... Z kraje mě kniha zaujala. Příběh je perfektní, ale ta romantická část fakt není nic pro mě. Je jí tam věnováno hrozně moc prostoru a mě unudila a přebila tu napínavou část. Ke konci jsem už stránky přeskakovala a těšila jsem se, až ji konečně dočtu a odložím. A Epilog mě zabil.

Jia
06.01.2016

Když pominu přehnanou spoustu erotiky, odmyslím si nějaké dějové nepřesnosti a přivřu oči nad přešlapy vyšetřovatelů :-)..... je to čtivá a napínavá knížka.