Viděl jsi ji?

Viděl jsi ji? https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76560/bmid_videl-jsi-ji-dIk-76560.jpg 4 62 15

Dobrou noc, sladce spi... Vrah trpělivě čeká na další oběť! Se zvláštním agentem Stevenem Thatcherem se život nemazlil. Je vdovec, manželka se na útěku s milencem zabila v autě, jemu zůstaly tři děti. Nejmladšího syna unesli, aby mu zabránili ve vyšetřování, chlapec se z hrozného zážitku dostává velmi pomalu. V městečku, kde působí, objevili tělo zavražděné a zohavené dívky, vzápětí se našlo další. Není se čeho chytit, vrah po sobě nenechává žádné stopy. Ve zprávách zahlédne informaci o sériovém zločinci detektiv Davies ze Seattlu a je přesvědčený, že pachatele zná. Že kvůli němu ho pronásledují tváře čtyř zavražděných dívek. Spojí se proto se Stevenem Thatcherem a začnou spolupracovat. Ale unesených dívek přibývá, ale policie je bezradná... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Have You Seen Her? , 2004

bekule
02.11.2021 5 z 5

Spíš je to romantika s detektivnímy prvky než naopak, i když konec je napínavý hodně.Autorka se stále drží osvědčené šablony, kratší úseky označené časovým údajem se věnují jednotlivým postavám jak děj logicky navazuje. Pěkně je vykreslen vztah hodně vytíženého otce k synům a naopak.

dzafik
25.07.2018 3 z 5

Takova romantarna, ze sem musela pomalu rozlepovat stranky, jak to bylo sladky..nevim, jestli to byla spis detektivka nebo cervena knihovna..

Ankavi
21.03.2018 1 z 5

Knihu jsem nedokázala dočíst, což se mně stalo jen několikrát za život. Stupidní romantika/erotika prolínající se s vraždami a pátráním po vrahovi - tento mix by nemusel být a priori špatný, ale v tomto provedení se fakt nepovedl. Tahle kniha opravdu není pro mě. Vleklo se to, nebavilo mě to, nebyla jsem vůbec zvědavá, jak se věci mají, a už vůbec ne, jestli paní učitelka našla svou lásku. Nikdy se to už nedozvím a vůbec mě to nemrzí.

ArwenAragorn
11.08.2017 3 z 5

Takový průměr. Červená knihovna s upozaděnou detektivní zápletkou. Nechtěla jsem knížku nechat nedočtenou, ale moc jsem se k ní nehrnula. O tom svědčí i výše hodnocení.

hana4834
25.01.2017 4 z 5

kniha je skvělá stejně jako celá série

Leskodka
25.11.2016 5 z 5

Kniha se mi fakt líbila, mělo to spád, bylo to čtivé a líbilo se mi propojeni pripadu s životy postav.

martina.tim
01.09.2016 2 z 5

Takže.... Z kraje mě kniha zaujala. Příběh je perfektní, ale ta romantická část fakt není nic pro mě. Je jí tam věnováno hrozně moc prostoru a mě unudila a přebila tu napínavou část. Ke konci jsem už stránky přeskakovala a těšila jsem se, až ji konečně dočtu a odložím. A Epilog mě zabil.

Jia
06.01.2016 4 z 5

Když pominu přehnanou spoustu erotiky, odmyslím si nějaké dějové nepřesnosti a přivřu oči nad přešlapy vyšetřovatelů :-)..... je to čtivá a napínavá knížka.

magickajana
21.07.2015

Kniha by se dala označit jako detektivka/thriller pro ženy....více erotických a romantických scén, než je běžné v thrilleru o sériovém vrahovi a dost předvídatelný příběh, který nejde skoro v žádné pasáži příliš do hloubky. Na druhou stranu trochu "realističtější" pohled na policejní a detektivní práci (říkám trochu), hlavní hrdina nepůsobil jako nějaký geniální a naprosto neomylný pan Dokonalý (jak už to často bývá) + přečteno za dva dny, takže jako oddechovka, proč ne?

čef
22.04.2014 4 z 5

Více než kriminální zápletka se zde řeší rodinné vztahy a to povětšinou ze ženského pohledu. Z této stránky je snad i kniha i lepší a více uvěřitelná, díky řadě zajímavých postřehů asi z vlastní zkušenosti. Příběh samotný je poměrně snadno předvídatelný a skoro ničím originální. Celkem lehčí čtení pro ženy.

Neobee
23.09.2013 4 z 5

Kniha na mě působí jako červená knihovna s detektivní zápletkou, než jako detektivka. Ale i tak mě docela bavila...

evasamankova
24.05.2013 4 z 5

Mix červené knihovny s detektivkou. Podobný ne-li stejný styl píše i třeba Lisa Jackson. Kniha byla čtivá, lehce napínavá a vhodná k odreagování.

KKK
11.05.2013 4 z 5

moc se mi líbila a to že tam vždy je i jedna milostná zápletka si u této spisovatelky musíme zvyknout

macer1991
23.03.2013 3 z 5

Patri medzi slabsie detektivky

kellishova
18.01.2013 3 z 5

kniha nebyla špatná, ale zařadila bych í spíše do červené knihovny než do detektivek

detektivní a krimi romány americká literatura sérioví vrazi detektivové americké romány

Karen Rose
americká, 1964
2009  89%Zemři!
2009  88%Křič!
2011  92%Vidím tě
2006  86%Nic neříkej!
2011  84%Viděl jsi ji?

Kniha Viděl jsi ji? je v