Nic neříkej!

Neohlížej se Byl to zoufalý plán. Ale Mary Grace Wintersová věděla, že jediný způsob, jak zachránit sebe a své dítě před svým surovým manželem, je fingovat vlastní smrt. Vše, co ji pojí s jejím minulým životem, zůstalo pohřbeno na dně jezera… Nikomu nevěř S novou identitou se najde i se synem útočiště stovky kilometrů daleko. Jako Caroline Stearová pomalu začíná zapomínat na hrůzy minulosti. Po sedmi letech konečně zkusí navázat milostný vztah s Maxem Hunterem, který má však své vlastní šrámy na duši. Jenže její minulost se jí chystá zaskočit. Její manžel se jí dostane na stopu a chce jí připravit o pracně nabytou svobodu. Nic neříkej Mary Grace Wintersová procitá na jednotce intenzivní péče. Bolí ji celé tělo. Má několik zlomenin, celou řadu zhmožděnin a ošklivě pořezanou tvář. Z chodby k ní doléhá vzrušený hlas. Její manžel ji chce vidět. Pouštějí ho do pokoje. Jde k jejímu lůžku, naklání se až těsně k ní a šeptá: „Jestli jenom cekneš, tak tě příště dorazím!“ A tehdy si Mary Grace uvědomuje, že musí utéct. Napadlo ji to samozřejmě už vícekrát. Jenomže její muž je policista. Těší se všeobecné vážnosti. Nikdo netuší, že je to ve skutečnosti brutální domácí tyran a násilník. Mary dobře ví, že má-li se se synem dostat do bezpečí, musí přijít na opravdu dobrý plán. A pokud se to podaří, nesmí se ohlížet zpátky. Nesmí nikomu důvěřovat. A především musí mlčet....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19597/nic-nerikej-WYD-19597.jpg 4.453
Literatura světová, Horory, Thrillery
Vydáno, BB art

Don´t Tell, 2003

Kniha Nic neříkej!

zazvorka
22.12.2020

Než došlo na sladké vrkání, tak se mi to líbilo. Pak už to bylo horší a horší, křečovité a nevěrohodné. Dvě hvězdy dolů a knížku jsem poslala dále. Škoda.

RomanDušek
18.05.2020

Tak tohle byla vážně síla! Vynikající psychothriller jak má být! Knihou jsem byl natolik nadšený, že jsem o ní mluvil, kudy jsem chodil a doporučil ji zase dál. Autorce jsem po přečtení poslal děkovný email za vzrušující zážitek z knihy.

sissque
11.08.2018

Tohle bylo mé první setkání s autorkou. Četlo se jedním dechem, poutavě napsané, na druhou stranu byl děj ale docela předvídatelný, jako milovník thrillerů hodnotím - neurazí, nenadchne. Ale jako oddychové čtení super, prvky červené knihovny mi nevadily.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

dzafik
13.11.2017

Když pominu to, že to byl mix červený knihovny s detektivkou, tak musím uznat, že to bylo tak barvitě popsaný, že sem měla občas dost velký chutě toho hajzla zabít! :-)

JIVaJaH
14.07.2017

První kniha od této autorky, kterou jsem přečetla. Příběh velmi poutavý, pěkně propracované osoby...Jediné, co mi nesedlo je příliš zdlouhavé popisování romantických, milostných chvilek! Že ji zkoumá každý milimetr v ústech?Kam se opakovaně přesunula ruka? Ne! A rozpitvané na pěti i více stranách!?Ale asi je to spisovatelčin styl.

lenka.k
06.10.2015

Napětí a romantika -to je přesně to o čem ráda v knihách čtu.
Knihu jsem skoro neodložila z ruky jak pěkně se četla. Moc se mi líbila.

Laf
20.02.2014

Autorka opět nezklamala. Skvěle napsaná kniha a pěkný příběh i zápletka. :)

Karen Rose
americká, 1964