Vidím tě

Vidím tě https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94856/bmid_vidim-te-3Bc-94856.jpg 5 60 14

Tajemný mstitel zná její tajemství Známá vyšetřovatelka Kristen Meyerová má nebezpečného tajného ctitele. Zdá se, že ví o každém jejím kroku, každé myšlence. Posílá jí dopisy a vraždí zločince, které ona nedokáže zarazit. Tento mstitel zná i její tajemství, které jí znemožňuje sblížit se s Abem Reganem, policistou, který ji chrání. Nakonec k sobě najdou cestu a znovu společně objevují vášeň, i když dopisy chodí dál a vraždy pokračují. Je jasné, že dřív nebo později se vzhledem k vrahově posedlosti odplatou stane cílem útoků i Kristen.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

I'm Watching You , 2004

Erzetka
03.04.2020 5 z 5

U detektivek mi nepřijde moc dobré říci pohodové čtení, nicméně to tak u této knihy bylo. Bavila mě od první do poslední kapitoly. U čtení jsem cítila sílu rodiny, těch nejbližších. Velmi překvapivé rozuzlení kdo za tím vším stojí, a tak dlouho byl bez povšimnutí. Během čtení by mě ani nenapadlo, že by to mohlo skončit, tak jak skončilo. Po dlouhé době jsem si "sedla na zadek".

bekule
15.12.2019 5 z 5

Skvělé, napínavé , překvapivé rozuzlení.Po přečtení čtvrté knihy od autorky si ji přidávám do oblíbených.Kristen mě svým osudem připomněla Jade ze Skandálu ,asi nejlepší knihy od S.Brownové.Musím opět vyzdvihnout autorčin styl ,který mě velmi vyhovuje.Příběh je vyprávěný z pohledu více osob a kratičké,někdy i jen půlstránkové kapitolky se posouvají podle časové linie příběhu.Škoda že napsala zatím tak málo knih.

čef
11.06.2019 5 z 5

Po několikáté knížce této autorky je už asi nejenom pro mne snadno rozeznatelný mustr, který s oblibou používá. Je zde zamilovaný detektiv a jeho milá s tajemstvími z minulosti, oba zataženi do hledání vraha a jeho motivu pro masakr, který rozehrál ve velkém stylu. Dále je zde mnoho a mnoho vedlejších postav a jejich problémků, které čtenáře jen více méně rozptylují od hlavního děje. Každý si však může přijít na své. Někdo při hledání vraha a dalších maniaků, jiný při sledování rozvoje a vyvrcholení milostného vztahu hlavních postav. Takže do toho!

sissque
21.10.2018 5 z 5

Má první kniha od autorky byla Nic neříkej!, myslela jsme si, že tohle bude něco v podobném duchu.
Ale tohle?!
S klidným svědomím si troufám říct, že by to s přehledem strčilo do kapsy ty současné thrillery s nálepkou "bestseller", protože některé nejsou ani zdaleka tak napínavé.

Jde znát autorky styl, opět zde byly prvky červené knihovny, ale nijak to thriller "neznehodnotilo".
Prostě pecka, pokud na tuhle knihu někde narazíte, rozhodně si ji přečtěte!

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

hana4834
25.01.2017 4 z 5

napínavá kniha až do konce doporučuji

fis.rena
27.06.2016 3 z 5

Pěkný námět,četlo se to dobře,ale ten "vztah-nevztah" Kristen a Abe mi přišel takový pubertální...alespoň ten konec byl už "mezi dospělími".
*Tři a půl hvězdy*

HedušKoč
04.02.2015 5 z 5

Moc hezky psaná kniha, určitě si od autorky přečtu další. Líbí se mi, že kromě napínavého příběhu je to i o lásce..

alnahu
20.08.2014 5 z 5

Též moje první kniha této autorky-moc se mi líbila.Příběh je napínavý od začátku až do konce.Výborné čtení.

lardis
16.01.2014 5 z 5

V pachatelově modu operandi jsem tak trochu viděl Dextera Morgana :-D. Skvělá detektivka, jeden z mých nejlepší úlovků z Levných knih.

KKK
11.05.2013 4 z 5

její knížky prostě mají něco do sebe,napínavé a není tam zase tolik krve

RADOST
28.04.2013 4 z 5

Moje první kniha od této autorky. Napínavá, dobrá detektivka. Jen zamilovaný příběh, který se tam rozvíjí, se mi zdál trochu předimenzovaný, v závěru nevěrohodný. Chvílemi mi přímo vadil.

evasamankova
14.03.2013 4 z 5

Všechny knihy K. Rose jsou čtivé, napínavé, romantické. Tato není vyjímka.

Lenka
03.12.2012 5 z 5