Vidím tě

Tajemný mstitel zná její tajemství Známá vyšetřovatelka Kristen Meyerová má nebezpečného tajného ctitele. Zdá se, že ví o každém jejím kroku, každé myšlence. Posílá jí dopisy a vraždí zločince, které ona nedokáže zarazit. Tento mstitel zná i její tajemství, které jí znemožňuje sblížit se s Abem Reganem, policistou, který ji chrání. Nakonec k sobě najdou cestu a znovu společně objevují vášeň, i když dopisy chodí dál a vraždy pokračují. Je jasné, že dřív nebo později se vzhledem k vrahově posedlosti odplatou stane cílem útoků i Kristen....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94856/vidim-te-3Bc-94856.jpg 4.650
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, BB art

I'm Watching You, 2004

Kniha Vidím tě

čef

Po několikáté knížce této autorky je už asi nejenom pro mne snadno rozeznatelný mustr, který s oblibou používá. Je zde zamilovaný detektiv a jeho milá s tajemstvími z minulosti, oba zataženi do hledání vraha a jeho motivu pro masakr, který rozehrál ve velkém stylu. Dále je zde mnoho a mnoho vedlejších postav a jejich problémků, které čtenáře jen více méně rozptylují od hlavního děje. Každý si však může přijít na své. Někdo při hledání vraha a dalších maniaků, jiný při sledování rozvoje a vyvrcholení milostného vztahu hlavních postav. Takže do toho!

sissque
21.10.2018

Má první kniha od autorky byla Nic neříkej!, myslela jsme si, že tohle bude něco v podobném duchu. Ale tohle?! S klidným svědomím si troufám říct, že by to s přehledem strčilo do kapsy ty současné thrillery s nálepkou "bestseller", protože některé nejsou ani zdaleka tak napínavé. Jde znát autorky styl, opět zde byly prvky červené knihovny, ale nijak to thriller "neznehodnotilo". Prostě pecka, pokud na tuhle knihu někde narazíte, rozhodně si ji přečtěte!

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

hana4834
25.01.2017

napínavá kniha až do konce doporučuji

fis.rena
27.06.2016

Pěkný námět,četlo se to dobře,ale ten "vztah-nevztah" Kristen a Abe mi přišel takový pubertální...alespoň ten konec byl už "mezi dospělími".
*Tři a půl hvězdy*

HedušKoč
04.02.2015

Moc hezky psaná kniha, určitě si od autorky přečtu další. Líbí se mi, že kromě napínavého příběhu je to i o lásce..

alnahu
20.08.2014

Též moje první kniha této autorky-moc se mi líbila.Příběh je napínavý od začátku až do konce.Výborné čtení.

lardis
16.01.2014

V pachatelově modu operandi jsem tak trochu viděl Dextera Morgana :-D. Skvělá detektivka, jeden z mých nejlepší úlovků z Levných knih.

Karen Rose
americká, 1964